http://kariera.mk

Komunikimi me LSI, Lulzim Basha i prerë: S’ka telenovelë me mua

më 3.2017 - Panorama

Kreu i PD Lulzim Basha në një lidhje të drejtpërdrejt për Tonight Ilva Tare në ‘Ora News’ ka sqaruar se çfarë është republika e re e propozuar prej tij. Ai thotë se nuk do të ketë dialog me kryeministrin...

Komunikimi me LSI? Kreu i PD-së: S’ka telenovelë me Lulzim Bashën

më 3.2017 - BalkanWeb

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një lidhje të drejtpërdrejt për Tonight Ilva Tare në ‘Ora News’ ka sqaruar se çfarë është republika e re e propozuar prej tij. Ai thotë se nuk do të ketë dialog...

Basha për Tonight Ilva Tare: Çfarë është Republika e re

më 3.2017 - Ora news

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një lidhje të drejtpërdrejt për Tonight Ilva Tare në Ora News ka sqaruar se çfarë është republika e re e propozuar prej tij. Ai thotë se nuk do të ketë dialog...

Çili shpërthen në akuza ndaj Bashës: Republika e re punizëm

më 3.2017 - Ora news

Botuesit i mediave “Mapo” i ftuar në “Tonight Ilva Tare” në Ora News, ka shpërthyer në akuza ndaj kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha, duke e konsideruar programin e Republikës së Re si punizëm....

Çili shpërthen në akuza ndaj Bashës: Republika e ri punizëm

më 3.2017 - Ora news

Botuesit i mediave “Mapo” i ftuar në “Tonight Ilva Tare” në Ora News, ka shpërthyer në akuza ndaj kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha, duke e konsideruar programin e Republikës së Re si punizëm....

LSI komunikime me PD? Ja si përgjigjet Basha…

më 3.2017 - Java News

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një lidhje të drejtpërdrejt për Tonight Ilva Tare në ‘Ora News’ ka sqaruar se çfarë është republika e re e propozuar prej tij. Ai thotë se nuk do të ketë dialog...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK