http://kariera.mk

Natë e përgjakshme në Tetovë –

më 3.2017 - TV Koha

Të dielën mbrëma gjysmë ore pas mesnate me plagë të shkaktuara nga thika në shpinë është lënduar 26 vjeçari I.K ndërsa 30 vjeçari poashtu me iniciale I.K është sulmuar me thikë dhe ka marrë lëndime në...

Janë plagosur me thikë dy tetovarë

më 3.2017 - MRT

Dy tetovarë kanë marrë më shumë lëndime me thikë pas zënkës fizike me dy tetovarë tjerë... Dy tetovarë kanë marrë më shumë lëndime me thikë pas zënkës fizike me dy tetovarë tjerë, që mbrëmë gjysmë ore...

Janë plagosur me thikë dy tetovarë

më 3.2017 - Koha.mk

Dy tetovarë kanë marrë më shumë lëndime me thikë pas zënkës fizike me dy tetovarë tjerë, që mbrëmë gjysmë ore pas mesnate ka ndodhur në Tetovë, informoi zëdhënësi i SPB Tetovë, Marjan Josifovski. Sipas...

Plagosen me thikë dy tetovarë

më 3.2017 - TV21

Dy tetovarë kanë marrë më shumë lëndime me thikë pas zënkës fizike me dy tetovarë tjerë, që mbrëmë gjysmë ore pas mesnate ka ndodhur në Tetovë, informoi zëdhënësi i SPB Tetovë, Marjan Josifovski. Sipas...

Dy tetovarë therren me thikë, më i riu lufton për jetë

më 3.2017 - Zhurnal

Tetovë, 20 mars - Dy tetovarë kanë marrë lëndime me thikë pas një përleshje me dy persona të tjerë që ndodhi mbrëmë pas mesate në Tetovë, informoi zëdhënësi i SPB-së Tetovë, Marjan Josifovsk, transmeton...

Ja çka thotë policia për therjen me thika në Tetovë

më 3.2017 - Tetova1

Mbrëmë gjysmë ore pas mesnate, me disa sulme me thikë në qafë nga mbrapa, dhe ka mbetur i plagosur 26-vjeçari I.K nga Tetova dhe 30-vjeçari I.K nga Tetova, kanë marr lëndime në krahun e  djathtë dhe qafë,...

Ja çka thotë policia për therrjen me thika në Tetovë

më 3.2017 - Iliria News

Mbrëmë gjysmë ore pas mesnate, me disa sulme me thikë në qafë nga mbrapa, dhe ka mbetur i plagosur 26-vjeçari I.K nga Tetova dhe 30-vjeçari I.K nga Tetova, kanë marr lëndime në krahun e  djathtë dhe qafë,...

Ja çka thotë policia për therjen me thika në Tetovë

më 3.2017 - Ina

Mbrëmë gjysmë ore pas mesnate, me disa sulme me thikë në qafë nga mbrapa, dhe ka mbetur i plagosur 26-vjeçari I.K nga Tetova dhe 30-vjeçari I.K nga Tetova, kanë marr lëndime në krahun e  djathtë dhe qafë,...

Përleshje me thikë në Tetovë, lëndohen gjashtë persona

më 3.2017 - Portalb

Mbrëmë në qytetin e Tetovës ka ndodhur një zënkë që ka përfunduar me përdorim të armës së ftohtë – thikë, ku janë përfshirë shtatë persona, shkruan TV Koha , transmeton Portalb.mk . Nga përleshja, dy...

Ky është qëndrimi zyrtar i MPB-së për incidentin me thika në Tetovë

më 3.2017 - Telegrafi

Mbrëmë gjysmë ore pas mesnate, me disa sulme me thikë në qafë nga mbrapa, dhe ka mbetur i plagosur 26-vjeçari I.K nga Tetova dhe 30-vjeçari I.K nga Tetova, kanë marr lëndime në krahun e djathtë dhe qafë,...

Ja çka thotë policia për therjen me thika në Tetovë

më 3.2017 - Gazeta Express

Mbrëmë gjysmë ore pas mesnate, me disa sulme me thikë në qafë nga mbrapa, dhe ka mbetur i plagosur 26-vjeçari I.K nga Tetova dhe 30-vjeçari I.K nga Tetova, kanë marr lëndime në krahun e  djathtë dhe qafë,...

Policia jep versionin e vet rreth incidentit të mbrëmshëm në Tetovë

më 3.2017 - Flaka

Mbrëmë gjysmë ore pas mesnate, me disa sulme me thikë në qafë nga mbrapa, dhe ka mbetur i plagosur 26-vjeçari I.K nga Tetova dhe 30-vjeçari I.K nga Tetova, kanë marr lëndime në krahun e djathtë dhe qafë,...

Ja çka thotë policia për therrjen me thika në Tetovë

më 3.2017 - Aktuale

Mbrëmë gjysmë ore pas mesnate, me disa sulme me thikë në qafë nga mbrapa, dhe ka mbetur i plagosur 26-vjeçari I.K nga Tetova dhe 30-vjeçari I.K nga Tetova, kanë marr lëndime në krahun e  djathtë dhe qafë,...

“Luftë me thika” në Tetovë, përgjaken 6 persona

më 3.2017 - Iliria News

Tv Koha bën të ditur se mbrëmë në qytetin e Tetovës ka ndodhur një zënkë që ka përfunduar me përdorim të armës së ftohtë – thikë, ku janë përfshirë shtatë persona. Nga përleshja, dy persona kanë pësuar...

Përleshje me thikë në Tetovë, lëndohen gjashtë persona

më 3.2017 - Telegrafi

Tv Koha bën të ditur se mbrëmë në qytetin e Tetovës ka ndodhur një zënkë që ka përfunduar me përdorim të armës së ftohtë – thikë, ku janë përfshirë shtatë persona, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga përleshja,...

Tetovë, zënkë mes një shqiptari dhe gjashtë romëve | VIDEO

më 3.2017 - Flaka

Mbrëmë pas mesnate në afërsi të Shkollës Tekstile ka ndodhur një zënkë mes një shqiptari dhe gjashtë romëve ku pas zënkës janë lënduar dy romë rëndë dhe katër të tjerë me lëndime të lehta. Ende nuk dihet...

Therrje me thika në Tetovë, 6 të lënduar

më 3.2017 - Indeks.mk

Mbrëmë pas mesnate në afërsi të Shkollës Tekstile ka ndodhur një zënkë mes një shqiptari dhe gjashtë romëve ku pas zënkës janë lënduar dy romë rëndë dhe katër të tjerë me lëndime të lehta. Ende nuk dihet...

Therrje me thika në Tetovë, 6 të lënduar

më 3.2017 - Ina

brëmë pas mesnate në afërsi të Shkollës Tekstile ka ndodhur një zënkë mes një shqiptari dhe gjashtë romëve ku pas zënkës janë lënduar dy romë rëndë dhe katër të tjerë me lëndime të lehta. Ende nuk dihet...

Therrje me thika në Tetovë, 6 të lënduar

më 3.2017 - Aktuale

Mbrëmë pas mesnate në afërsi të Shkollës Tekstile ka ndodhur një zënkë mes një shqiptari dhe gjashtë romëve ku pas zënkës janë lënduar dy romë rëndë dhe katër të tjerë me lëndime të lehta. Ende nuk dihet...

Sherr me thika në Tetovë, gjashtë të lënduar

më 3.2017 - Albeu

Të paktën 6 persona kanë mbetur të plagosur sipas një zënke më armë të ftohta , e cila ka ndodhur mbrëmë në qytetin e Tetovës. Sipas policisë, dy persona kanë pësuar marrë plagë të rënda dhe janë dërguar...

Dy tetovarë theren me thikë

më 3.2017 - Almakos

Dy banorë të Tetovës me lëndime janë dërguar në spital tridhjetë minuta pas mesnata, ka bërë të ditur policia. Në Qendrën Klinike të Tetovës me lëndime janë dërguar I.K i cili është ther me thikë në pjesën...

Tetovë: Përleshje si në filmat e Hollywood-it, 6 persona të lënduar

më 3.2017 - Gazeta Express

Mbrëmë pas mesnate në afërsi të shkollës tekstile në Tetovë ka ndodhur një zënkë në mes një tetovari dhe 6 persona të përkatësisë etnike rome. Në këtë ngjarje 2 romë kanë pësuar me lëndime të rënda nga...

Tetovë: Përleshje si në filmat e Hollywood-it, 6 persona të lënduar

më 3.2017 - Gazeta Express

Mbrëmë pas mesnate në afërsi të shkollës tekstile në Tetovë ka ndodhur një zënkë në mes një tetovari dhe 6 persona të përkatësisë etnike rome. Në këtë ngjarje 2 romë kanë pësuar me lëndime të rënda nga...

Tetovë: Përleshje si në filmat Hollywood-it, 6 persona të lënduar

më 3.2017 - Gazeta Express

Mbrëmë pas mesnate në afërsi të shkollës tekstile në Tetovë ka ndodhur një zënkë në mes një tetovari dhe 6 persona të përkatësisë etnike rome. Në këtë ngjarje 2 romë kanë pësuar me lëndime të rënda nga...

Ky është qëndrimi zyrtar i MPB-së për incidentin me thika në Tetovë

më 3.2017 - Lajm

Mbrëmë gjysmë ore pas mesnate, me disa sulme me thikë në qafë nga mbrapa, dhe ka mbetur i plagosur 26-vjeçari I.K nga Tetova dhe 30-vjeçari I.K nga Tetova, kanë marr lëndime në krahun e djathtë dhe qafë,...

Ja çka thotë policia për therrjen me thika në Tetovë

më 3.2017 - Tetova Sot

Mbrëmë gjysmë ore pas mesnate, me disa sulme me thikë në qafë nga mbrapa, dhe ka mbetur i plagosur 26-vjeçari I.K nga Tetova dhe 30-vjeçari I.K nga Tetova, kanë marr lëndime në krahun e  djathtë dhe qafë,...

Dy tetovarë theren me thikë

më 3.2017 - AlbPortali

Dy banorë të Tetovës me lëndime janë dërguar në spital tridhjetë minuta pas mesnata, ka bërë të ditur policia. Loading... Në Qendrën Klinike të Tetovës me lëndime janë dërguar I.K i cili...

Dy tetovarë theren me thikë

më 3.2017 - Shenja

Dy banorë të Tetovës me lëndime janë dërguar në spital tridhjetë minuta pas mesnata, ka bërë të ditur policia. Në Qendrën Klinike të Tetovës me lëndime janë dërguar I.K i cili është ther me thikë në pjesën...

Përleshje me thikë në Tetovë, lëndohen gjashtë persona

më 3.2017 - Lajm

Tv Koha bën të ditur se mbrëmë në qytetin e Tetovës ka ndodhur një zënkë që ka përfunduar me përdorim të armës së ftohtë – thikë, ku janë përfshirë shtatë persona. Nga përleshja, dy persona kanë pësuar...

Një tetovar ther me thikë dy persona dhe lëndon edhe katër persona tjerë

më 3.2017 - Tetova1

Mbrëmë pas mesnate në afërsi të shkollës tekstile në Tetovë ka ndodhur një zënkë midis një tetovari dhe 6 persona tjerë të përkatësisë etnike rome, transmeton Tetova1. Në këtë ngjarje, 2 romë kanë pësuar...

Therrje me thika në Tetovë, 6 të lënduar

më 3.2017 - Tetova Sot

Mbrëmë pas mesnate në afërsi të Shkollës Tekstile ka ndodhur një zënkë mes një shqiptari dhe gjashtë romëve ku pas zënkës janë lënduar dy romë rëndë dhe katër të tjerë me lëndime të lehta. Ende nuk dihet...

Përleshje me thikë në Tetovë, lëndohen gjashtë persona

më 3.2017 - Tetova1

Tv Koha bën të ditur se mbrëmë në qytetin e Tetovës ka ndodhur një zënkë që ka përfunduar me përdorim të armës së ftohtë – thikë, ku janë përfshirë shtatë persona, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga përleshja,...

Përleshje me thikë në Tetovë, lëndohen gjashtë persona

më 3.2017 - Republika

Tv Koha bën të ditur se mbrëmë në qytetin e Tetovës ka ndodhur një zënkë që ka përfunduar me përdorim të armës së ftohtë – thikë, ku janë përfshirë shtatë persona. Nga përleshja, dy persona kanë pësuar...

Therrje me thika në Tetovë, 6 të lënduar

më 3.2017 - Shkurt Shqip

Mbrëmë pas mesnate në afërsi të Shkollës Tekstile ka ndodhur një zënkë mes një shqiptari dhe gjashtë romëve ku pas zënkës janë lënduar dy romë rëndë dhe katër të tjerë me lëndime të lehta. Ende nuk dihet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK