http://kariera.mk

WhatsApp bën një hap pas

më 3.2017 - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Virusi që po rrezikon 1 miliardë përdorues të WhatsApp dhe Telegram. 3 days ago Samsung Galaxy S8 së shpejti në treg. 3 days ago Turqia prodhon robot shtëpiak 6 days ago Pas ankimeve...

WhatsApp rikthen funksionin e vjetër

më 3.2017 - TV21

Përdoruesit e WhatsApp do të munden prapë të shkruajnë statuse Nga mesi i shkurtit WhatsApp pat larguar opsionin e statuseve me tekst për t’i lënë vend  fotografive dhe videove të cilat largohen pas 24...

Whatsapp rikthen funksionin e vjetër

më 3.2017 - Tetova Sot

Përdoruesit e WhatsApp do të munden prapë të shkruajnë statuse. Nga mesi i shkurtit WhatsApp pat larguar opsionin e statuseve me tekst për t’i lënë vend  fotografive dhe videove të cilat largohen pas 24...

WhatsApp rikthen funksionin e vjetër

më 3.2017 - RTV 21

Përdoruesit e WhatsApp do të munden prapë të shkruajnë statuse Nga mesi i shkurtit WhatsApp pat larguar opsionin e statuseve me tekst për t’i lënë vend  fotografive dhe videove të cilat largohen pas 24...

WhatsApp bën një hap pas

më 3.2017 - KosovaPress

Që nga java e ardhshme në telefonët Android, dhe në iPhone, do të rikthehet ky funksion. Kështu mund të shkruhen statuse të tipit “po fle”, “nuk jam i disponueshëm”, por edhe fraza që përshkruajnë gjendjen...

“WhatsApp” dështon, nisur nga kjo javë rikthen sërish këtë opsion

më 3.2017 - Panorama

Në 22 shkurt “WhatssApp” futi statusin e ri që përfshinte foto dhe video me emoji, vizatime dhe tekste duke eliminuar mesazhin e statusit. Por ky funksion do të mbetet akoma edhe me rikthimin e statusit...

WhatsApp “pendohet”,  rikthen opsionin e vjetër

më 3.2017 - Opinion

Statisfaksioni i SnapChat që preku së fundmi edhe WhatsApp duket se nuk është pritur mirë nga përdoruesit e kësaj platforme. Për këtë arsye drejtuesit e tij kanë vendosur të rikthehen në “origjinë” shumë...

WhatsApp bën hapa pas, rikthen tekstin e statusit të gjendjes së përdoruesit

më 3.2017 - AlbPortali

Pas ankesave të përdoruesve WhatsApp ka bërë një hap pas dhe ka njoftuar rikthimin e tekstit të statusit të përdoruesit. Ky i fundit raporton TechSot.al ishte zhdukur në mes të shkurtit për t’i lënë vendin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK