http://kariera.mk

Hahn: Rusia mbi Ballkanin është një faktor ushtarak

më 3.2017 - Lajm

Rusia mbi Ballkanin është një faktor ushtarak, por jo edhe ekonomik, thotë komisioneri europian, Johannes Hahn për gazetën austriake ‘Der Standard’. Komisioneri i zgjerimit, Hahn në një intervistë të gjatë...

Hahn: Rusia mbi Ballkanin është një faktor ushtarak

më 3.2017 - Almakos

Rusia mbi Ballkanin është një faktor ushtarak, por jo edhe ekonomik, thotë komisioneri europian, Johannes Hahn për gazetën austriake ‘Der Standard’. Komisioneri i zgjerimit, Hahn në një intervistë të gjatë...

Hahn: Rusia mbi Ballkanin është një faktor ushtarak

më 3.2017 - AlbPortali

Rusia mbi Ballkanin është një faktor ushtarak, por jo edhe ekonomik, thotë komisioneri europian, Johannes Hahn për gazetën austriake ‘Der Standard’. Loading... Komisioneri i zgjerimit,...

Hahn: Rusia mbi Ballkanin është një faktor ushtarak

më 3.2017 - Shenja

Rusia mbi Ballkanin është një faktor ushtarak, por jo edhe ekonomik, thotë komisioneri europian, Johannes Hahn për gazetën austriake ‘Der Standard’. Komisioneri i zgjerimit, Hahn në një intervistë të gjatë...

Hahn për Der Standard: Rusia mbi Ballkanin është një faktor ushtarak, rusët janë të zemëruar

më 3.2017 - Lexo

Rusia mbi Ballkanin është një faktor ushtarak, por jo edhe ekonomik, thotë komisioneri europian, Johannes Hahn për Der Standard. Komisioneri i zgjerimit, Hahn në një intervistë të gjatë për median austriake,...

Hahn: Rusia mbi Ballkanin është një faktor ushtarak, rusët janë të zemëruar

më 3.2017 - Periskopi

Jo-stabiliteti në Ballkan ushqehet nga forca të treta, ndryshimi i qeverisë në Maqedoni kusht i procesit të anëtarësimit në BE Rusia mbi Ballkanin është një faktor ushtarak, por jo edhe ekonomik, thotë...

Hahn: Ardhmëria e Ballkanit është në BE

më 3.2017 - RTV 21

Shtetet të cilat dëshirojnë të bëhen anëtare, sipas tij, duhet të plotësojnë parakushte, sistemi ligjor duhet të funksionojë Eurokomisari për zgjerim Johanes Han vlerësoi se situata në vendet e Ballkanit...

Hahn: Situata në Maqedoni dhe e ardhmja e rajonit janë të brishta

më 3.2017 - GazetaBlic

Një ditë para ardhjes në Shkup, eurokomisioneri Johannes Hahn ka folur për gjendjen në Maqedoni dhe në rajon, transmeton Gazeta Express. ”Ne nuk jemi duke u fokusuar në data për anëtarësim në BE. Shpejtësia...

Hahn: Situata në Maqedoni dhe e ardhmja e rajonit janë të brishta

më 3.2017 - Telegrafi

Një ditë para ardhjes në Shkup, eurokomisioneri Johannes Hahn ka folur për gjendjen në Maqedoni dhe në rajon, shkruan Telegrafi Maqedoni. ”Ne nuk jemi duke u fokusuar në data për anëtarësim në BE. Shpejtësia...

Hahn: Situata në Maqedoni dhe e ardhmja e rajonit janë të brishta

më 3.2017 - Gazeta Express

Një ditë para ardhjes në Shkup, eurokomisioneri Johannes Hahn ka folur për gjendjen në Maqedoni dhe në rajon, transmeton Gazeta Express. ”Ne nuk jemi duke u fokusuar në data për anëtarësim në BE. Shpejtësia...

Hahn: E ardhmja e Ballkanit është në BE

më 3.2017 - Zhurnal

Bruksel, 20 mars - Eurokomisioneri për zgjerim Johanes Hahn ka vlerësuar se situata në vendet e Ballkanit Perendimorë akoma më tutje është në rezik dhe kërkon zgjidhje afatgjate e cila do ishte në kuadër...

Han: Ardhmëria e Ballkanit Perëndimor është anëtarësimi në BE

më 3.2017 - Portalb

Evrokomisari për zgjerim Hohanes Han vlerësoi se situata në shtetet e Ballkanit Perëndimor edhe më tej është e brishtë dhe se zgjidhje e përjetshme e saj mund të arrihet në kuadër të hapësirës ndërkombëtare,...

Han ardhmëria e Ballkanit është në BE

më 3.2017 - TV21

Eurokomisari për zgjerim Johanes Han vlerësoi se situata në vendet e Ballkanit Perëndimor edhe më tej është delikate dhe zgjidhja e përhershme është e mundur vetëm në kornizat ndërkombëtare, gjegjësisht...

Han: Ardhmëria e Ballkanit është në BE

më 3.2017 - TV Koha

Eurokomisari për zgjerim Johanes Han vlerësoi se situata në vendet e Ballkanit Perëndimor edhe më tej është delikate dhe zgjidhja e përhershme është e mundur vetëm në kornizat ndërkombëtare, gjegjësisht...

Han: Ardhmëria e Ballkanit është në BE

më 3.2017 - Almakos

Eurokomisari për zgjerim Johanes Han vlerësoi se situata në vendet e Ballkanit Perëndimor edhe më tej është delikate dhe zgjidhja e përhershme është e mundur vetëm në kornizat ndërkombëtare, gjegjësisht...

Han: Ardhmëria e Ballkanit është në BE

më 3.2017 - Tetova1

Eurokomisari për zgjerim Johanes Han vlerësoi se situata në vendet e Ballkanit Perëndimor edhe më tej është delikate dhe zgjidhja e përhershme është e mundur vetëm në kornizat ndërkombëtare, gjegjësisht...

Han: Ardhmëria e Ballkanit Perëndimor është anëtarësimi në BE

më 3.2017 - Lajm

Evrokomisari për zgjerim Hohanes Han vlerësoi se situata në shtetet e Ballkanit Perëndimor edhe më tej është e brishtë dhe se zgjidhje e përjetshme e saj mund të arrihet në kuadër të hapësirës ndërkombëtare,...

Han: Ardhmëria e Ballkanit është në BE

më 3.2017 - AlbPortali

Eurokomisari për zgjerim Johanes Han vlerësoi se situata në vendet e Ballkanit Perëndimor edhe më tej është delikate dhe zgjidhja e përhershme është e mundur vetëm në kornizat ndërkombëtare, gjegjësisht...

Han: Ardhmëria e Ballkanit është në BE

më 3.2017 - Shenja

Eurokomisari për zgjerim Johanes Han vlerësoi se situata në vendet e Ballkanit Perëndimor edhe më tej është delikate dhe zgjidhja e përhershme është e mundur vetëm në kornizat ndërkombëtare, gjegjësisht...

Han: Ardhmëria e Ballkanit është në BE

më 3.2017 - Republika

Eurokomisari për zgjerim Johanes Han vlerësoi se situata në vendet e Ballkanit Perëndimor edhe më tej është delikate dhe zgjidhja e përhershme është e mundur vetëm në kornizat ndërkombëtare, gjegjësisht...

BE të marrë përgjegjësinë në Maqedoni

më 3.2017 - Koha.mk

Shkup, 19 mars – Bashkimi Evropian ka mundësi të ndikojë në Maqedoni, mendon Komisioneri i BE-së për politikën e fqinjësisë dhe të zgjerimit, Johaes Han, dhe i referohet faktit që “75 për qind e popullsisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK