http://kariera.mk

Nëse kjo femër ju çon kërkesë miqësie, njoftoni policinë

më 3.2017 - Mapo

Kini Kujdes! Nëse kjo femër që shihni në foto ju dërgon një kërkesë miqësie në rrjetin social “Facebook” mos e pranoni, ose njoftoni Policinë!”. Kjo është thirrja që ka bërë Policia britanike pas denoncimit...

Nëse kjo femër ju çon kërkesë miqësie, njoftoni policinë

më 3.2017 - Lexo

Kini Kujdes! Nëse kjo femër që shihni në foto ju dërgon një kërkesë miqësie në rrjetin social “Facebook” mos e pranoni, ose njoftoni Policinë!”. Kjo është thirrja që ka bërë Policia britanike pas denoncimit...

Nëse kjo femër ju çon kërkesë miqësie, njoftoni policinë

më 3.2017 - Zeri

Kini Kujdes! Nëse kjo femër që shihni në foto ju dërgon një kërkesë miqësie në rrjetin social “Facebook” mos e pranoni, ose njoftoni Policinë!”. Kjo është thirrja që ka bërë Policia britanike pas denoncimit...

Nëse kjo femër ju çon kërkesë miqësie, njoftoni policinë

më 3.2017 - GazetaBlic

Kini Kujdes! Nëse kjo femër që shihni në foto ju dërgon një kërkesë miqësie në rrjetin social “Facebook” mos e pranoni, ose njoftoni Policinë!”. Kjo është thirrja që ka bërë Policia britanike pas denoncimit...

Nëse kjo femër ju çon kërkesë miqësie, njoftoni policinë

më 3.2017 - Lajmi.net

Kini Kujdes! Nëse kjo femër që shihni në foto ju dërgon një kërkesë miqësie në rrjetin social “Facebook” mos e pranoni, ose njoftoni Policinë!”. Kjo është thirrja që ka bërë Policia britanike pas denoncimit...

Nëse kjo femër ju çon kërkesë miqësie, njoftoni policinë

më 3.2017 - Tetova Sot

Kini Kujdes! Nëse kjo femër që shihni në foto ju dërgon një kërkesë miqësie në rrjetin social “Facebook” mos e pranoni, ose njoftoni Policinë!”. Kjo është thirrja që ka bërë Policia britanike pas denoncimit...

Arrestohet sepse shantazhoi një femër në Instagram

më 3.2017 - Antpress

I dyshuari përmes rrjetit social Instagram kishte shantazhuar viktimën femër. Policia ka arrestuar mbrëmë rreth orës 22:15 në Prishtinë një person të gjinisë mashkullore, i cili dyshohet se përmes rrjetit...

Prshtinë, arrestohet për shantazh përmes Instagramit

më 3.2017 - Lajmi.net

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Prishtinë për shantazh. I dyshuari kishte shantazhuar një femër në rrjetin social Instagram. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit, i dyshuari është...

Shantazhoi një femër në Instagram, arrestohet nga policia

më 3.2017 - Indeks online

Është arrestuar një i dyshuar  në Prishtinë pasi ka shantazuar një femër përmes rrjetit social Instagram. “ Pasi që i njëjti përmes rrjetit social Instagram kishte shantazhuar viktimën femër Shqiptare....

Shantazhon një femër përmes Instagramit

më 3.2017 - GazetaBlic

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti përmes rrjetit social Instagram kishte shantazhuar një femër. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Prishtinë: Arrestohet sepse shantazhoi një femër në Instagram

më 3.2017 - Gazeta Express

Të shtunën në Prishtinë policia ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore pasi që i njëjti përmes rrjetit social Instagram kishte shantazhuar viktimën femër. “Me urdhër të prokurorit pas intervistimit...

Arrestim për shantazh

më 3.2017 - GazetaBlic

I dyshuari përmes rrjetit social “Instagram” kishte shantazhuar viktimën femër. Policia ka arrestuar mbrëmë rreth orës 22:15 në Prishtinë një person të gjinisë mashkullore, i cili dyshohet se përmes rrjetit...

Arrestim për Shantazh

më 3.2017 - Kallxo

I dyshuari përmes rrjetit social “Instagram” kishte shantazhuar viktimën femër. Policia ka arrestuar mbrëmë rreth orës 22:15 në Prishtinë një person të gjinisë mashkullore, i cili dyshohet se përmes rrjetit...

Shantazhon një femër përmes Instagramit

më 3.2017 - Arbresh

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti përmes rrjetit social Instagram kishte shantazhuar një femër. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

I vdekur për së gjalli

më 3.2017 - Antpress

Aktori i madh shqiptar Çun Lajçi, i njohur jo vetëm për role të mëdha në skenën e teatrit dhe kinematografisë kosovare, por edhe për këmbëngulësinë në kundërshtim të Demarkacionit me Malin e Zi, ka ardhur...

Shantazhon një femër përmes Instagramit

më 3.2017 - Gazeta e re

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti përmes rrjetit social Instagram kishte shantazhuar një femër. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Arrestim për shantazh

më 3.2017 - Gazeta Monitor

I dyshuari përmes rrjetit social “Instagram” kishte shantazhuar viktimën femër. Policia ka arrestuar mbrëmë rreth orës 22:15 në Prishtinë një person të gjinisë mashkullore, i cili dyshohet se përmes rrjetit...

Nëse kjo femër ju çon kërkesë miqësie, njoftoni policinë

më 3.2017 - Gazeta Express

Kini Kujdes! Nëse kjo femër që shihni në foto ju dërgon një kërkesë miqësie në rrjetin social “Facebook” mos e pranoni, ose njoftoni Policinë!”. Kjo është thirrja që ka bërë Policia britanike pas denoncimit...

Kini Kujdes! Nëse kjo femër që shihni në foto ju dërgon një kërkesë miqësie në rrjetin social “Facebook” njoftoni Policinë!

më 3.2017 - Periskopi

Kjo është thirrja që ka bërë Policia britanike pas denoncimit të një 43-vjeçari nga Mançesteri, i cili thotë se është mashtruar nga një femër, të cilës i ka dërguar rreth 230 mijë euro shkruan LajmiFundit.al....

Nëse kjo femër ju çon kërkesë miqësie, njoftoni policinë

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Kini Kujdes! Nëse kjo femër që shihni në foto ju dërgon një kërkesë miqësie në rrjetin social “Facebook” mos e pranoni, ose njoftoni Policinë!” . Kjo është thirrja që ka bërë Policia britanike pas denoncimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK