http://kariera.mk

Kërçovë: Qentë endacak kafshojnë edhe një grua

para 8 muajve - Zhurnal

Kërçovë, 20 mars - Sot rreth orës 17.00 në Baçishtë të Kërçovës, një grua ka qenë cak i sulmeve të qenve endacak. Siç njofton policia, qentë endacak kanë sulmuar gruan L.B (1960), në dorën e djathtë....

Kërçovë: Qentë endacak kafshojnë edhe një grua

para 8 muajve - Iliria News

Sot rreth orës 17.00 në Baçishtë të Kërçovës, një grua ka qenë cak i sulmeve të qenve endacak. Siç njofton policia, qentë endacak kanë sulmuar gruan L.B (1960), në dorën e djathtë. Ajo është transferuar...

Pëson edhe një grua nga qentë në fshain kërçovar ku u kafshua për vdekje 4-vjeçari

para 8 muajve - Gazeta Express

Pas tragjedisë në të cilën qentë e stanit kafshuan për vdekje një fëmijë, në fshatin Baçishtë të Kërçovës sërish ka ndodhur një incident i ngjashëm, në të cilin qen endacakë kanë sulmuar një person, përcjell...

Pëson edhe një grua nga qentë në fshatin kërçovar ku u kafshua për vdekje 4-vjeçari

para 8 muajve - Arbresh

Pas tragjedisë në të cilën qentë e stanit kafshuan për vdekje një fëmijë, në fshatin Baçishtë të Kërçovës sërish ka ndodhur një incident i ngjashëm, në të cilin qen endacakë kanë sulmuar një person, përcjell...

Kërçovë, qentë endacakë sulmojnë një grua

para 8 muajve - Alsat-M

Një grua nga fshati Baçishtë i Kërçovës ka qenë pre e sulmit nga qentë endacakë. Nga policia bëjnë të ditur se L.B (1960) është sulmuar nga qentë rreth orës 17.00 si pasojë ajo është kafshuar në dorën...

Edhe një ngjarje horror në Baçishte të Kërçovës, qentë sulmojnë një grua

para 8 muajve - Flaka

Një ngjarje e trishtueshme ka ndodhur sonte në fshatin Baçishtë të Kërçovës, kur qentë endacak kanë sulmuar një grua. Sipas informacioneve të TV24, qentë kanë sulmuar gruan, duke i shkaktuar plagë në dorë,...

Kërçovë: Qentë endacak kafshojnë edhe një grua

para 8 muajve - Aktuale

Sote rreth orës 17.00 në Baçishtë të Kërçovës, një grua ka qenë cak i sulmeve të qenve endacak. Siç njofton policia, qentë endacak kanë sulmuar gruan L.B (1960), në dorën e djathtë, njofton Tetovasot....

Edhe një ngjarje horror në Baçishte të Kërçovës, qentë sulmojnë një grua

para 8 muajve - Ina

Një ngjarje e trishtueshme ka ndodhur sonte në fshatin Baçishtë të Kërçovës, kur qentë endacak kanë sulmuar një grua. Sipas informacioneve të TV24, qentë kanë sulmuar gruan, duke i shkaktuar plagë në dorë,...

Fshati Baçishtë i Kërçoves në zi pas vdekjes së voglushit 3 vjeçarë

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 20 mars - Qentë endacak ende janë  duke shëtitur në fshatit Bacishtë të Kërçovës pasi u sulmua brutalisht një 3-vjeçar. Vendasit janë në një panik për shkak të tragjedisë që tronditi fshatin dhe...

Qentë endacak sulmojnë një grua në Kërçovë

para 8 muajve - Almakos

Një ngjarje e trishtueshme ka ndodhur sonte në fshatin Baçishtë të Kërçovës, kur qentë endacak kanë sulmuar një grua. Për fat të mirë gruaja ka arritur të ikë dhe të strehohet në shtëpi por nuk ka shpëtuar...

Edhe një ngjarje horror në Baçishte të Kërçovës, qentë sulmojnë një grua

para 8 muajve - InfoShqip

Një ngjarje e trishtueshme ka ndodhur sonte në fshatin Baçishtë të Kërçovës, kur qentë endacak kanë sulmuar një grua. Sipas informacioneve të TV24, qentë kanë sulmuar gruan, duke i shkaktuar plagë në dorë,...

Kërçovë, qentë endacakë sulmojnë një grua

para 8 muajve - Almakos

20 March Një grua nga fshati Baçishtë i Kërçovës ka qenë pre e sulmit nga qentë endacakë. Nga policia bëjnë të ditur se L.B (1960) është sulmuar nga qentë rreth orës 17.00 si pasojë ajo është kafshuar...

Qentë endacak kafshojnë edhe një grua në Kërçovë

para 8 muajve - Tetova Sot

Sote rreth orës 17.00 në Baçishtë të Kërçovës, një grua ka qenë cak i sulmeve të qenve endacak. Siç njofton policia, qentë endacak kanë sulmuar gruan L.B (1960), në dorën e djathtë, njofton TetovaSot....

Kërçovë, qentë endacakë sulmojnë një grua

para 8 muajve - AlbPortali

Një grua nga fshati Baçishtë i Kërçovës ka qenë pre e sulmit nga qentë endacakë. Nga policia bëjnë të ditur se L.B (1960) është sulmuar nga qentë rreth orës 17.00 si pasojë ajo është kafshuar në dorën...

Qentë endacak sulmojnë një grua në Kërçovë

para 8 muajve - AlbPortali

Një ngjarje e trishtueshme ka ndodhur sonte në fshatin Baçishtë të Kërçovës, kur qentë endacak kanë sulmuar një grua. Loading... Për fat të mirë gruaja ka arritur të ikë dhe të strehohet...

Qentë endacak sulmojnë një grua në Kërçovë

para 8 muajve - Shenja

Një ngjarje e trishtueshme ka ndodhur sonte në fshatin Baçishtë të Kërçovës, kur qentë endacak kanë sulmuar një grua. Për fat të mirë gruaja ka arritur të ikë dhe të strehohet në shtëpi por nuk ka shpëtuar...

Qentë që i sollën vdekjen 4 vjeçarit, nuk ishin të vaksinuar

para 8 muajve - Gazeta Express

Agjensia për Veterinari ka inicuar procedurën ndaj pronarit të qenve nga fshati Baçishtë të Kërçovës, qentë e të cilit sulmuan një djalosh katër vjeçar i cili nuk i mbijetoi plagëve të rënda,përcjell Gazeta...

AUV: Qentë që sulmuan 4-vjeçarin nuk ishin të vaksinuar

para 8 muajve - Telegrafi

Agjencia për Veterinari dhe Ushqim ka filluar procedurën e shkeljes kundër pronarit të qenve që ishin me delet nga fshati Baçishtë të Kërçovës, me ç’rast tufa e qenve sulmuan katër vjeçarin dhe si pasojë...

Kërçovë, qentë endacakë rrezikojnë banorët

para 8 muajve - Zhurnal

Kërçovë, 20 mars - Në qendër të Kërçovës dhe në pjesët periferike të saj ka qindra qenë endacak. Qytetarët thonë se situata është alarmante sidomos në orët e mbrëmjes dhe mëngjesit kur qentë mblidhen...

Kërçovë, qentë endacakë rrezikojnë banorët

para 8 muajve - Alsat-M

Në qendër të Kërçovës dhe në pjesët periferike të saj ka qindra qenë endacak. Qytetarët thonë se situata është alarmante sidomos në orët e mbrëmjes dhe mëngjesit kur qentë mblidhen në grupe dhe lëvizja...

AUV: Qentë që sulmuan 4-vjeçarin nuk ishin të vaksinuar

para 8 muajve - Infokusi

Agjencia për Veterinari dhe Ushqim ka filluar procedurën e shkeljes kundër pronarit të qenve që ishin me delet nga fshati Baçishtë të Kërçovës, me ç’rast tufa e qenve sulmuan katër vjeçarin dhe si pasojë...

Kërçovë, qentë endacakë rrezikojnë banorët

para 8 muajve - Tetova Sot

Në qendër të Kërçovës dhe në pjesët periferike të saj ka qindra qenë endacak. Qytetarët thonë se situata është alarmante sidomos në orët e mbrëmjes dhe mëngjesit kur qentë mblidhen në grupe dhe lëvizja...

Kërçovë, qentë endacakë rrezikojnë banorët

para 8 muajve - Almakos

20 March Në qendër të Kërçovës dhe në pjesët periferike të saj ka qindra qenë endacak. Qytetarët thonë se situata është alarmante sidomos në orët e mbrëmjes dhe mëngjesit kur qentë mblidhen në grupe dhe...

Kërçovë, qentë endacakë rrezikojnë banorët

para 8 muajve - AlbPortali

Në qendër të Kërçovës dhe në pjesët periferike të saj ka qindra qenë endacak. Qytetarët thonë se situata është alarmante sidomos në orët e mbrëmjes dhe mëngjesit kur qentë mblidhen në grupe dhe lëvizja...

Kërçovë, ndërroi jetë fëmija i kafshuar nga qentë

para 8 muajve - Lajm

Në qendrën urgjente në Shkup sot rreth orës një ka ndërruar jetë fëmija katër vjeçar Xhevar Useini nga fshati Baçishtë i Kërçovës që tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacak. Fëmija për disa ditë me...

Lukunitë e qenve marrin haraçin

para 8 muajve - Koha.mk

Kërçovë, 19 mars – Ka kohë që lukunitë e qenve janë duke sulmuar nëpër vetë qytetin edhe vendbanimet përreth Kërçovës, shkruan gazeta KOHA. Edhe përkundër paralajmërimeve të shpeshta, që janë bërë nga...

Anima Mundi: Të dënohet me ligj pronësia e papërgjegjshme 

para 8 muajve - Gazeta Express

Qendra për humanitet dhe kundër dhunës ndaj kafshëve, Anima Mundi, ka reaguar ndaj vdekjës së 4-vjeçarit nga Kërçova si pasojë e kafshimit nga një tufë qensh endacakë, përcjell Gazeta Express. “Jemi thellë...

Anima Mundi kërkon të ndalohet shumimi i pakontrolluar i kafshëve endacake

para 8 muajve - Telegrafi

Qendra për humanitet dhe luftë kundër dhunës ndaj kafshëve – Anima Mundi, ka reaguar me shkrim ndaj vdekjes së katërvjeçarit nga Kërçova si pasojë e kafshimit nga një tufë qensh. Ata kërkojnë nga pronarët...

Kërçovë, ndërron jetë fëmija i kafshuar nga qentë

para 8 muajve - Lajmi.net

Në qendrën urgjente në Shkup sot ka ndërruar jetë fëmija katër vjeçar Xhevar Useini nga fshati Baçishtë i Kërçovës që tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacak. Fëmija për disa ditë me radhë ka qenë...

Fëmija që u kafshua nga qentë, nuk u mbijetoi plagëve

para 8 muajve - Lajm

Ka ndërruar jetë fëmija i moshës 4-vjeçare i cili para tre ditëve në gjendje kritike u dërgua në Qendrën Urgjente. Ditën e kobshme, fëmija ka dalë nga shtëpia dhe nëpërmjet fushës ka dashur të shkojë në...

Anima Mundi: Të dënohet me ligj pronësia e papërgjegjshme

para 8 muajve - Tetova1

Qendra për humanitet dhe kundër dhunës ndaj kafshëve, Anima Mundi, ka reaguar ndaj vdekjës së 4-vjeçarit nga Kërçova si pasojë e kafshimit nga një tufë qensh endacakë. “Jemi thellë të prekur dhe shprehim...

Kërçovë, ndërroi jetë fëmija i kafshuar nga qentë

para 8 muajve - Portalb

Në qendrën urgjente në Shkup sot rreth orës një ka ndërruar jetë fëmija katër vjeçar Xhevar Useini nga fshati Baçishtë i Kërçovës që tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacak. Fëmija për disa ditë me...

Vdes katër vjeçari që u kafshua nga tufa e qenve në f.Baçisht të Kërçovës

para 8 muajve - Flaka

Katërvjeçari XH.U, i cili u kafshuar nga një tufë qensh ditën e premte, sot rreth orës 13 ju dorëzua plagëve dhe ndërroi jetë në Klinikën universitare në Shkup. Katër vjeçari ishte sulmuar nga qentë në...

Vdes katër vjeçari që u kafshua para tre ditëve nga tufa e qenve në Kërçovë

para 8 muajve - Telegrafi

Katërvjeçari XH.U, i cili u kafshuar nga një tufë qensh ditën e premte, sot rreth orës 13 ju dorëzua plagëve dhe ndërroi jetë në Klinikën universitare “Karil” në Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni. Katër...

Kërçovë, vdes fëmiju 4 vjeçar i kafshuar nga qeni

para 8 muajve - Iliria News

Edhe përkundër tentimeve të mjekëve për të shpëtuar fëmijën 4 vjeçar i cili para 3 ditëve ishte kafshuar nga qeni në fshatin Balçishtë të Kërçovës ka ndruar jetë në qendrën e klinikave në Shkup, njofton...

Kërçovë, ndërroi jetë fëmija i kafshuar nga qentë

para 8 muajve - Alsat-M

Në qendrën urgjente në Shkup sot rreth orës një ka ndërruar jetë fëmija katër vjeçar Xhevar Useini nga fshati Baçishtë i Kërçovës që tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacak. Fëmija për disa ditë me...

MPB për Zhurnal: I vërtetë lajmi mbi vdekjen e 4 vjeçarit të sulmuar nga qentë në Kërçovë

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 19 mars - Rasti i rëndë i ndodhur para disa ditëve në fshatin Baçishtë të Kërçovës ku një 4 vjeçar është sulmuar nga qentë endacak sot rezultoi të jetë akoma më tragjik për fëmijën dhe familjen...

Kafshohet nga qentë endacakë, ndërron jetë i mituri në Maqedoni

para 8 muajve - NOA

Ndërron jetë një fëmijë në Shkup të Maqedonisë, pasi tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacakë. Xhevar Useini, 4-vjeç, nga fshati Baçishtë i Kërçovës ndërroi jetë gjatë ditës së sotme për shkak të plagëve...

Vdes katër vjeçari që u kafshua para tre ditëve nga tufa e qenve…

para 8 muajve - GazetaBlic

Katërvjeçari XH.U, i cili u kafshuar nga një tufë qensh ditën e premte, sot rreth orës 13 ju dorëzua plagëve dhe ndërroi jetë në Klinikën universitare “Karil” në Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni. Katër...

Vdiq vogëlushi të cilin e sulmuan qentë në fshatin e Kërçovës

para 8 muajve - Gazeta Express

Fëmija 4-vjeçar Xhevair Useini, i cili u sulmua dhe u masakrua nga qentë të premten pasditen e sotme iu nënshtrua plagëve të marra dhe vdiq në klinikën universitare KARIL në Shkup, transmeton Gazeta Express....

Kërçovë, vdes fëmiju 4 vjeçar i kafshuar nga qeni

para 8 muajve - Iliria News

Edhe përkundër tentimeve të mjekëve për të shpëtuar fëmijën 4 vjeçar i cili para 3 ditëve ishte kafshuar nga qeni në fshatin Balçishtë të Kërçovës ka ndruar jetë në qendrën e klinikave në Shkup, njofton...

« Nga burime brenda spitalit, Zhurnal mëson » Ndëron jetë 4 vjeçari nga Kërçova që u sulmua nga qentë

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 19 mars - Edhe përkundër të gjitha tentativave për të shpëtuar jetën e tij, 4 vjeçari nga Kërçova i cili para disa ditëve u sulmua nga qentë endacak derisa kalonte nga shtëpia e tij tek fqinjtë...

E DHIMBSHME/ Ndërron jetë 4-vjeçari nga Kërçova që u sulmua nga qentë

para 8 muajve - Albeu

Ka ndërruar jetë i mituri 4-vjeçar i cili u sulmua nga një tufë qensh endacak pak ditë më parë. Por, edhe pas tentativave të shumta të mjekëve , i mituri nuk ka mundur t'i mbijetojë dot plagëve...

Ndërroi jetë 4 vjeçari nga baçishta e Kërçovës pas plagëve të rënda nga kafshimi nga qentë

para 8 muajve - TV21

Fëmija 4 vjeçar  nga fshati Baçishtë i Kërçovës që ishte kafshuar nga qentë e kopesë sot pasdite ndërroi jetë në Qendrën Klinike në Shkup. Incidenti ndodhi të enjten rreth  orës 11 në këtë fshat, derisa...

Kërçovë, ndërron jetë fëmija i kafshuar nga qentë

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Në qendrën urgjente në Shkup sot ka ndërruar jetë fëmija katër vjeçar Xhevar Useini nga fshati Baçishtë i Kërçovës që tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacak. Fëmija për disa ditë me radhë ka qenë...

Fëmija që u kafshua nga qentë, nuk u mbijetoi plagëve

para 8 muajve - Almakos

Ka ndërruar jetë fëmija i moshës 4-vjeçare i cili para tre ditëve në gjendje kritike u dërgua në Qendrën Urgjente. Ditën e kobshme, fëmija ka dalë nga shtëpia dhe nëpërmjet fushës ka dashur të shkojë në...

Kërovë, vdes fëmiju 4 vjeçar i kafshuar nga qeni

para 8 muajve - Aktuale

Edhe përkundër tentimeve të mjekëve për të shpëtuar fëmijën 4 vjeçar i cili para 3 ditëve ishte kafshuar nga qeni në fshatin Balçishtë të Kërçovës ka ndruar jetë në qendrën e klinikave në Shkup, njofton...

Vdes katër vjeçari që u kafshua para tre ditëve nga tufa e qenve

para 8 muajve - Arbresh

Katërvjeçari XH.U, i cili u kafshuar nga një tufë qensh ditën e premte, sot rreth orës 13 ju dorëzua plagëve dhe ndërroi jetë në Klinikën universitare “Karil” në Shkup. Katër vjeçari ishte sulmuar nga...

Vdes katër vjeçari që u kafshua para tre ditëve nga tufa e qenve në Kërçovë

para 8 muajve - InfoShqip

Katërvjeçari XH.U, i cili u kafshuar nga një tufë qensh ditën e premte, sot rreth orës 13 ju dorëzua plagëve dhe ndërroi jetë në Klinikën universitare “Karil” në Shkup. Katër vjeçari ishte sulmuar nga...

Vdes katër vjeçari që u kafshua para tre ditëve nga tufa e qenve në Kërçovë

para 8 muajve - Infokusi

Katërvjeçari XH.U, i cili u kafshuar nga një tufë qensh ditën e premte, sot rreth orës 13 ju dorëzua plagëve dhe ndërroi jetë në Klinikën universitare “Karil” në Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni. Katër...

Kërçovë, ndërroi jetë fëmija i kafshuar nga qentë

para 8 muajve - Almakos

19 March Në qendrën urgjente në Shkup sot rreth orës një ka ndërruar jetë fëmija katër vjeçar Xhevar Useini nga fshati Baçishtë i Kërçovës që tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacak. Fëmija për disa...

Fëmija që u kafshua nga qentë, nuk u mbijetoi plagëve

para 8 muajve - AlbPortali

Ka ndërruar jetë fëmija i moshës 4-vjeçare i cili para tre ditëve në gjendje kritike u dërgua në Qendrën Urgjente. Ditën e kobshme, fëmija ka dalë nga shtëpia dhe nëpërmjet fushës ka dashur të shkojë në...

Kërçovë, vdes fëmiju 4 vjeçar i kafshuar nga qeni

para 8 muajve - Tetova Sot

Edhe përkundër tentimeve të mjekëve për të shpëtuar fëmijën 4 vjeçar i cili para 3 ditëve ishte kafshuar nga qeni në fshatin Balçishtë të Kërçovës ka ndruar jetë në qendrën e klinikave në Shkup,. 4 vjeçari...

Fëmija që u kafshua nga qentë, nuk u mbijetoi plagëve

para 8 muajve - Shenja

Ka ndërruar jetë fëmija i moshës 4-vjeçare i cili para tre ditëve në gjendje kritike u dërgua në Qendrën Urgjente. Ditën e kobshme, fëmija ka dalë nga shtëpia dhe nëpërmjet fushës ka dashur të shkojë në...

Vdes katër vjeçari që u kafshua para tre ditëve nga tufa e qenve në Kërçovë

para 8 muajve - Gazeta Max

Katërvjeçari XH.U, i cili u kafshuar nga një tufë qensh ditën e premte, sot rreth orës 13 ju dorëzua plagëve dhe ndërroi jetë në Klinikën universitare “Karil” në Shkup. Katër vjeçari ishte sulmuar nga...

Kërçovë, ndërroi jetë fëmija i kafshuar nga qentë

para 8 muajve - AlbPortali

Loading... Në qendrën urgjente në Shkup sot rreth orës një ka ndërruar jetë fëmija katër vjeçar Xhevar Useini nga fshati Baçishtë i Kërçovës që tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacak. Fëmija...

Kërçovë, vdes fëmiju 4 vjeçar i kafshuar nga qeni

para 8 muajve - AlbPortali

Loading... Edhe përkundër tentimeve të mjekëve për të shpëtuar fëmijën 4 vjeçar i cili para 3 ditëve ishte kafshuar nga qeni në fshatin Balçishtë të Kërçovës ka ndruar jetë në qendrën e klinikave...

Kërçovë, vdes fëmiju 4 vjeçar i kafshuar nga qeni

para 8 muajve - Fakti Ditor

Edhe përkundër tentimeve të mjekëve për të shpëtuar fëmijën 4 vjeçar i cili para 3 ditëve ishte kafshuar nga qeni në fshatin Balçishtë të Kërçovës ka ndruar jetë në qendrën e klinikave në Shkup, njofton...

Fëmija që u sulmua nga qentë mbeti pa një veshkë dhe është në gjendje të rëndë

para 8 muajve - Gazeta Express

Gjendja shëndetësore e fëmijës katërvjeçar nga fshati Baçishtë i Kërçovës, i cili para tri ditëve u sulmua nga qen të stanit, vazhdon të mbetet e rëndë, transmeton Gazeta Express. “S’ka vend në trup ku...

Fëmija që u sulmua nga qentë mbeti pa një veshkë dhe është në gjendje të rëndë

para 8 muajve - Tetova1

Gjendja shëndetësore e fëmijës katërvjeçar nga fshati Baçishtë i Kërçovës, i cili para tri ditëve u sulmua nga qen të stanit, vazhdon të mbetet e rëndë, transmeton Gazeta Express. “S’ka vend në trup ku...

Në gjendje të rëndë fëmija që u sulmua nga qenë e që mbeti pa një veshkë

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Gjendja shëndetësore e fëmijës katërvjeçar nga fshati Baçishtë i Kërçovës, i cili para tri ditëve u sulmua nga qen të stanit, vazhdon të mbetet e rëndë. “S’ka vend në trup ku fëmija s’është kafshuar keqas....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK