http://kariera.mk

Mbesa denoncon dajën: Më përdhunoi kur isha 9-vjeçe, por tani…

më 3.2017 - Gazeta Express

Policia e kryeqytetit ka nisur verifikimet për një rast të dyshuar abuzimi seksual me të mitur, pas një kallëzimi që një vajzë 15-vjeçare ka bërë në Komisariatin nr.3. Vajza, e shoqëruar nga e ëma dhe...

Mbesa denoncon dajën: Më përdhunoi kur isha 9-vjeçe, por tani…

më 3.2017 - Arbresh

Policia e kryeqytetit ka nisur verifikimet për një rast të dyshuar abuzimi seksual me të mitur, pas një kallëzimi që një vajzë 15-vjeçare ka bërë në Komisariatin nr.3. Vajza, e shoqëruar nga e ëma dhe...

Mbesa denoncon dajën: Më përdhunoi kur isha 9-vjeçe, por tani…

më 3.2017 - Panorama

Policia e kryeqytetit ka nisur verifikimet për një rast të dyshuar abuzimi seksual me të mitur, pas një kallëzimi që një vajzë 15-vjeçare ka bërë në Komisariatin nr.3. Vajza, e shoqëruar nga e ëma dhe...

Mbesa denoncon dajën: Më përdhunoi kur isha 9-vjeçe, por tani…

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Policia e kryeqytetit ka nisur verifikimet për një rast të dyshuar abuzimi seksual me të mitur, pas një kallëzimi që një vajzë 15-vjeçare ka bërë në Komisariatin nr.3. Vajza, e shoqëruar nga e ëma dhe...

Abuzoi seksualisht me mbesën, procedohet 31 vjeçari nga Tirana

më 3.2017 - Shqiptarja

Abuzoi seksualisht me mbesën e mitur 7 vjeçare procedohet penalisht 31 vjecari nga Tirana me iniciale F.S. Kallëzimi penal ndaj tij është referuar në prokurori nga komisariati numër tre, ndërsa ngjarja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK