http://kariera.mk

Gruevski ia jep votat Zaevit për kryeministër, por…?!

para 9 muajve - Aktuale

“Ai praktikisht dëshiron të formojë qeverinë me çdo çmim, duke bërë pazar me interesat nacionale dhe shtetërore, vetëm që të ik prej dënimit që mund ta gjej. Të vijë në postin e kryeministrit, të bëj presion...

Zaev: Nuk ka shansa që Gruevski të jetë pjesë e qeverisë së re

para 9 muajve - GazetaBlic

“Për askënd në botë nuk është e pranueshme që Nikola Gruevski të jetë pjesë e një koalicioni të madh”, tha lideri i LSDM­-së Zoran Zaev para vizitës së nesërme të komisionerit të BE-­së Johannes Hahn....

Zaev: Nuk ka shansa që Gruevski të jetë pjesë e qeverisë së re

para 9 muajve - Klan Kosova

“Për askënd në botë nuk është e pranueshme që Nikola Gruevski të jetë pjesë e një koalicioni të madh”, tha lideri i LSDM­-së Zoran Zaev para vizitës së nesërme të komisionerit të BE-­së Johannes Hahn....

Programi i qeverisë dokumenti i vetëm për qytetarët –

para 9 muajve - TV Koha

Pas informacionit të djeshëm nga kryetari i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruveski se përgatisin dokument për dalje nga kriza politike LSDM-ja sot kumtoi se “programi i qeverisë së re reformuese të udhëhequr nga...

Zaev: E papranueshme është që Gruevski, bartësi i regjimit të zgjidh krizën

para 9 muajve - Portalb

Nuk mund për askënd në botë, por as për ne të jetë e pranueshme që njeriu i cili është bartës i regjimit dhe i cili e shkaktoi krizën, i cili dëgjoi mijëra qytetarë, burgosi gazetarë, opozitarë dhe individ...

Zaev: E papranueshme është që Gruevski, bartësi i regjimit të zgjidhë krizën

para 9 muajve - Portalb

Nuk mund për askënd në botë, por as për ne të jetë e pranueshme që njeriu i cili është bartës i regjimit dhe i cili e shkaktoi krizën, i cili dëgjoi mijëra qytetarë, burgosi gazetarë, opozitarë dhe individ...

Gruevski e quan Zaevin kriminel por votat ia jep për kryeministër

para 9 muajve - Portalb

“Ai praktikisht dëshiron të formojë qeverinë me çdo çmim, duke bërë pazar me interesat nacionale dhe shtetërore, vetëm që të ik prej dënimit që mund ta gjej. Të vijë në postin e kryeministrit, të bëj presion...

Zaev: E papranueshme është që Gruevski, bartësi i regjimit të zgjidh krizën

para 9 muajve - Flaka

Nuk mund për askënd në botë, por as për ne të jetë e pranueshme që njeriu i cili është bartës i regjimit dhe i cili e shkaktoi krizën, i cili dëgjoi mijëra qytetarë, burgosi gazetarë, opozitarë dhe individ...

ZAEV: Është koha që VMRO-DPMNE të shkojë në opozitë

para 9 muajve - Iliria News

Nuk mundet për ne të jetë e pranueshme një njeri i cili ka qenë bartës i regjimit dhe që shkaktoi krizën, i cili përgjonte dhjetëra mijëra qytetarë, burgoste gazetarë, opozitarë dhe njerëz tjerë të pafajshëm,...

Zaev: VMRO-DPMNE duhet të shkojë në opozitë

para 9 muajve - GazetaBlic

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev ka deklaruar se VMRO-DPMNE duhet të shkojë në opozitë. “Nuk mundet për ne të jetë e pranueshme një njeri i cili ka qenë bartës i regjimit dhe që shkaktoi krizën, i cili përgjonte...

Zaev: VMRO-DPMNE duhet të shkojë në opozitë

para 9 muajve - Zeri

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev ka deklaruar se VMRO-DPMNE duhet të shkojë në opozitë “Nuk mundet për ne të jetë e pranueshme një njeri i cili ka qenë bartës i regjimit dhe që shkaktoi krizën, i cili përgjonte...

Zaev: Koha është që OBRM-PDUKM të kalojë në opozitë

para 9 muajve - Telegrafi

Nuk mundet për askënd në botë, as për ne që të jetë e pranueshme për një njeri që ishte bartës i regjimit dhe që shkaktoi krizën, i cili përgjoi dhjetëra mijëra qytetarë, burogosi gazetarë, aktivistë të...

Zaev: Nuk ka shanse që Gruevski të jetë pjesë e qeverisë së re

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 20 mars -Për askënd në botë nuk është e pranueshme që Nikola Gruevski të jetë pjesë e një koalicioni të madh, tha lideri i LSDM-së Zoran Zaev në një intervistë me Al Xhazira Balkans para vizitës...

LSDM: Dokumeti i Gruevskit për t’u faktorizuar përsëri në skenën politike

para 9 muajve - Gazeta Express

Dokumentin të cilin e ka paralajmëruar lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski,ku shpaloset strategjia e partisë së tij për zgjidhjen e krizës politike, nuk është i mirëpritur nga një pjesë e partive...

Brukseli nuk e komenton “Platformën e Gruevskit”: Nuk e kemi parë dhe nuk spekulojmë

para 9 muajve - Ina

Komisioni Evropian nuk dëshiron t’i komentoj kërkesat që VMRO DPMNE do t’i dërgoj pranë euro- komisarit për zgjerim, Johanes Han gjatë vizitës së djeshme. “Nuk do të spekulojmë apo të komentojmë programe...

Zaev: S’ka shanse qe Gruevski te jete ne Qeveri

para 9 muajve - Ina

Nuk mundet për ne të jetë e pranueshme një njeri i cili ka qenë bartës i regjimit dhe që shkaktoi krizën, i cili përgjonte dhjetëra mijëra qytetarë, burgoste gazetarë, opozitarë dhe njerëz tjerë të pafajshëm,...

ZAEV: Është koha që VMRO-DPMNE të shkojë në opozitë

para 9 muajve - Aktuale

Nuk mundet për ne të jetë e pranueshme një njeri i cili ka qenë bartës i regjimit dhe që shkaktoi krizën, i cili përgjonte dhjetëra mijëra qytetarë, burgoste gazetarë, opozitarë dhe njerëz tjerë të pafajshëm,...

Brukseli nuk pranon të komentojë ?Platformën e Gruevskit?

para 9 muajve - Albeu

Komisioni Evropian nuk dëshiron të komentojë kërkesat që VMRO DPMNE do t’i dërgoj pranë euro- komisarit për zgjerim, Johanes Han. “Nuk do të spekulojmë apo të komentojmë programe partiake. Presim së shpejti...

Brukseli nuk e komenton “Platformën e Gruevskit”: Nuk e kemi parë dhe nuk spekulojmë

para 9 muajve - Portalb

Komisioni Evropian nuk dëshiron t’i komentoj kërkesat që VMRO DPMNE do t’i dërgoj pranë euro- komisarit për zgjerim, Johanes Han gjatë vizitës së djeshme. “Nuk do të spekulojmë apo të komentojmë programe...

Gruevski e quan Zaevin kriminel

para 9 muajve - RTV 21

Mirëpo votat për kryeministër ia jep Zaevit “Ai praktikisht dëshiron të formojë qeverinë me çdo çmim, duke bërë pazar me interesat nacionale dhe shtetërore, vetëm që të ik prej dënimit që mund ta gjej....

Brukseli nuk e komenton “Platformën e Gruevskit” pa e parë se çka përmban

para 9 muajve - Gazeta Express

Komisioni Evropian nuk dëshiron t’i komentoj kërkesat që VMRO DPMNE do t’i dërgoj pranë eurokomisarit për zgjerim, Johanes Han. “Nuk do të spekulojmë apo të komentojmë programe partiake. Presim së shpejti...

Zaev: Nuk ka shansa që Gruevski të jetë pjesë e qeverisë së re

para 9 muajve - Sovrani

“Për askënd në botë nuk është e pranueshme që Nikola Gruevski të jetë pjesë e një koalicioni të madh”, tha lideri i LSDM­-së Zoran Zaev para vizitës së nesërme të komisionerit të BE-­së Johannes Hahn....

Video Gruevski e quan Zaevin kriminel Por votat ia jep për kryeministër

para 9 muajve - TV21

“Ai praktikisht dëshiron të formojë qeverinë me çdo çmim, duke bërë pazar me interesat nacionale dhe shtetërore, vetëm që të ik prej dënimit që mund ta gjej. Të vijë në postin e kryeministrit, të bëj presion...

Zaev: Gruevski nuk mund të jetë zgjidhje për krizën, të bëhet gati për në opozitë

para 9 muajve - Tetova Sot

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaevi në një intervistë për Al Jazeera Balkans, ka theksuar se Nikolla Gruevski nuk mund të jetë zgjidhje për krizën, ai dhe partia e tij të përgaditen për në opozitë, transmeton...

LSDM: Gruevski i frikësohet qeverisë reformatore; VMRO-DPMNE: nuk guxon të injorohet vullneti i maqedonasve

para 9 muajve - MRT

LSDM e ka akuzuar edhe një herë liderin e VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevskin, për futjen e vendit në krizë... LSDM e ka akuzuar edhe një herë liderin e VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevskin, për futjen e vendit...

Zaev: Koha është që OBRM-PDUKM të kalojë në opozitë

para 9 muajve - Infokusi

Nuk mundet për askënd në botë, as për ne që të jetë e pranueshme për një njeri që ishte bartës i regjimit dhe që shkaktoi krizën, i cili përgjoi dhjetëra mijëra qytetarë, burogosi gazetarë, aktivistë të...

VMRO: Pranimi i Platformës së Tiranës është rreziku më i madh për Maqedoninë

para 9 muajve - Koha.mk

Rreziku më i madh për Maqedoninë për momentin është Zoran Zaev dhe pranimi i kushtëzimeve nga ana e tij për ta realizuar platformën e Tiranës, vlerësojnë në VMRO-DPMNE. Që atje përsëri kërkojnë nga Zaevi...

LSDM: Dokumenti, tentim për faktorizim

para 9 muajve - Alsat-M

Dokumenti i njoftuar nga VMRO-DPMNE-ja ku pritet të shpaloset strategjia e partisë së Nikolla Gruevskit për zgjidhjen e krizës politike, nuk është i mirëpritur nga një pjesë e partive politike. Nga LSDM-ja...

ZAEV: Është koha që VMRO-DPMNE të shkojë në opozitë

para 9 muajve - AlbPortali

Nuk mundet për ne të jetë e pranueshme një njeri i cili ka qenë bartës i regjimit dhe që shkaktoi krizën, i cili përgjonte dhjetëra mijëra qytetarë, burgoste gazetarë, opozitarë dhe njerëz tjerë të pafajshëm,...

ZAEV: Është koha që VMRO-DPMNE të shkojë në opozitë

para 9 muajve - Fakti Ditor

Nuk mundet për ne të jetë e pranueshme një njeri i cili ka qenë bartës i regjimit dhe që shkaktoi krizën, i cili përgjonte dhjetëra mijëra qytetarë, burgoste gazetarë, opozitarë dhe njerëz tjerë të pafajshëm,...

Brukseli nuk e komenton “Platformën e Gruevskit”: Nuk e kemi parë dhe nuk spekulojmë

para 9 muajve - InfoShqip

Komisioni Evropian nuk dëshiron t’i komentoj kërkesat që VMRO DPMNE do t’i dërgoj pranë euro- komisarit për zgjerim, Johanes Han. “Nuk do të spekulojmë apo të komentojmë programe partiake. Presim së shpejti...

Brukseli nuk e komenton “Platformën e Gruevskit”: Nuk e kemi parë dhe nuk spekulojmë

para 9 muajve - Lajm

Komisioni Evropian nuk dëshiron t’i komentoj kërkesat që VMRO DPMNE do t’i dërgoj pranë euro- komisarit për zgjerim, Johanes Han gjatë vizitës së djeshme. “Nuk do të spekulojmë apo të komentojmë programe...

Partitë shqiptare do të heqin dorë përkohësisht nga “Platforma”, nëse Zaev arreston Gruevskin dhe Ahmetin

para 9 muajve - Ina

Kreu i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevski, sot ka përsëritur ofertën e tij deri tek Zoran Zaev: nëse nuk formon koalicion me partitë shqiptare në Maqedoni, ai do t’ia jep 51 deputetët e vetë, dhe kështu LSDM...

Partitë shqiptare do të heqin dorë përkohësisht nga “Platforma”, nëse Zaev arreston Gruevskin dhe Ahmetin

para 9 muajve - Tetova1

Kreu i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevski, sot ka përsëritur ofertën e tij deri tek Zoran Zaev: nëse nuk formon koalicion me partitë shqiptare në Maqedoni, ai do t’ia jep 51 deputetët e vetë, dhe kështu LSDM...

Ja çfarë paralajmëron Gruevski nëse zyrtarizohet gjuha shqipe

para 9 muajve - Iliria News

Kreu i VMRO-DPMNE-së në Maqedoni, Nikolla Gruevski paralajmëroi se vendi është në prag shpërbërjeje, për shkak të projektit për zyrtarizimin e gjuhës shqipe. Në një intervistë televizive ai tha se ka një...

Brukseli nuk e komenton “Platformën e Gruevskit” pa e parë se çka përmban

para 9 muajve - Sovrani

Komisioni Evropian nuk dëshiron t’i komentoj kërkesat që VMRO DPMNE do t’i dërgoj pranë eurokomisarit për zgjerim, Johanes Han. “Nuk do të spekulojmë apo të komentojmë programe partiake. Presim së shpejti...

LSDM: Dokumenti, tentim për faktorizim

para 9 muajve - Almakos

20 March Dokumenti i njoftuar nga VMRO-DPMNE-ja ku pritet të shpaloset strategjia e partisë së Nikolla Gruevskit për zgjidhjen e krizës politike, nuk është i mirëpritur nga një pjesë e partive politike....

LSDM: Programi i qeverisë së re dokumenti i vetëm për qytetarët

para 9 muajve - Indeks online

Pas informacionit të djeshëm nga kryetari i VMRO-DPMNE-së në Maqedoni, Nikolla Gruveski se përgatisin dokument për dalje nga kriza politike, LSDM-ja sot kumtoi se "programi i qeverisë së re reformuese...

Partitë shqiptare do të heqin dorë përkohësisht nga “Platforma”, nëse Zoran Zaev e arreston Nikolla Gruevskin dhe Ali Ahmetin

para 9 muajve - Antpress

Kreu i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevski, sot ka përsëritur ofertën e tij deri tek Zoran Zaev: nëse nuk formon koalicion me partitë shqiptare në Maqedoni, ai do t’ia jep 51 deputetët e vetë, dhe kështu LSDM...

Gruevski paralajmëron shpërbërjen e Maqedonisë prej zyrtarizimit të shqipes

para 9 muajve - ABC News

Kreu i VMRO-DPMNE-së në Maqedoni, Nikolla Gruevski paralajmëroi se vendi është në prag shpërbërjeje, për shkak të projektit për zyrtarizimin e gjuhës shqipe. Në një intervistë televizive ai tha se ka një...

Partitë shqiptare do të heqin dorë përkohësisht nga “Platforma”, nëse Zoran Zaev e arreston Nikolla Gruevskin dhe Ali Ahmetin

para 9 muajve - Almakos

Kreu i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevski, sot ka përsëritur ofertën e tij deri tek Zoran Zaev: nëse nuk formon koalicion me partitë shqiptare në Maqedoni, ai do t’ia jep 51 deputetët e vetë, dhe kështu LSDM...

Partitë shqiptare do të heqin dorë përkohësisht nga “Platforma”, nëse Zaev arreston Gruevskin dhe Ahmetin

para 9 muajve - Lajm

Kreu i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevski, sot ka përsëritur ofertën e tij deri tek Zoran Zaev: nëse nuk formon koalicion me partitë shqiptare në Maqedoni, ai do t’ia jep 51 deputetët e vetë, dhe kështu LSDM...

VMRO: Pranimi i Platformës së Tiranës është rrezik, LSDM: Programi i qeverisë së re dokumenti i vetëm për qytetarët

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 20 mars - Rreziku më i madh për Maqedoninë për momentin është Zoran Zaev dhe pranimi i kushtëzimeve nga ana e tij për ta realizuar platformën e Tiranës, vlerësojnë në VMRO-DPMNE. Që atje përsëri...

VMRO-DPMNE: Pranimi i Platformës së Tiranës është rreziku më i madh për Maqedoninë

para 9 muajve - Ina

Rreziku më i madh për Maqedoninë për momentin është Zoran Zaev dhe pranimi i kushtëzimeve nga ana e tij për ta realizuar platformën e Tiranës, vlerësojnë në VMRO-DPMNE. Që atje përsëri kërkojnë nga Zaevi...

Nesër zbulohet emri i kryeparlamentarit

para 9 muajve - Aktuale

Në një intervistë të dhënë për 24 Vesti, nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin si dhe më pas edhe Qeverinë e re. “Konsultimet e partive...

VMRO-DPMNE: Pranimi i Platformës së Tiranës është rreziku më i madh për Maqedoninë

para 9 muajve - Aktuale

Rreziku më i madh për Maqedoninë për momentin është Zoran Zaev dhe pranimi i kushtëzimeve nga ana e tij për ta realizuar platformën e Tiranës, vlerësojnë në VMRO-DPMNE. Që atje përsëri kërkojnë nga Zaevi...

Nesër zbulohet emri i kryeparlamentarit të ri të Maqedonisë

para 9 muajve - Albeu

Nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski , gjatë një interviste për "24 Vesti", ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin e saj të ri dhe më pas Qeverinë e re. "Konsultimet e partive...

Nesër zbulohet emri i kryeparlamentarit

para 9 muajve - Gazeta Express

Në një intervistë të dhënë për 24 Vesti, nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin si dhe më pas edhe Qeverinë e re, transmeton Gazeta Express....

LSDM: Tani ka dokument, Gruevski mund të përgatitet vetëm për në opozitë

para 9 muajve - TV Koha

Nikolla Gruevski mund të përgatitet vetëm për në opozitë dhe të përballet me drejtësinë, efektet nga dokumentet e tij qytetarët i kanë ndjerë”, reaguan nga LSDM ndaj intervistës së liderit të VMRO-DPNE-së,...

LSDM: Dokumenti i vetëm i qytetarëve është programi i qeverisë së re, Gruevski nuk është më faktor!

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 20 mars - Programi i qeverisë së re reformuese e udhëhequr nga LSDM është dokumenti i vetëm që është në interes të gjithë qytetarëve të Maqedonisë dhe garanton unitetin e shtetit, thonë nga partia,...

Gruevski: Kemi një dokument për dalje nga kriza

para 9 muajve - TV Koha

Lideri i VMRO DPMNE, Nikola Gruevski, në intervistën e djeshme në “Kanal 5” njoftoi se VMRO DPMNE përgatit dokument politik me të cilin do të ofrojë mundësi për dalje nga kriza. Gruevski tha se gjatë javës...

LSDM: Programi i qeverisë së re dokumenti i vetëm për qytetarët

para 9 muajve - Arbresh

Pas informacionit të djeshëm nga kryetari i VMRO-DPMNE-së në Maqedoni, Nikolla Gruveski se përgatisin dokument për dalje nga kriza politike, LSDM-ja sot kumtoi se “programi i qeverisë së re reformuese...

Gruevski: Kemi një dokument për dalje nga kriza

para 9 muajve - Gazeta Express

Lideri i VMRO DPMNE, Nikola Gruevski, në intervistën e djeshme në “Kanal 5” njoftoi se VMRO DPMNE përgatit dokument politik me të cilin do të ofrojë mundësi për dalje nga kriza. Gruevski tha se gjatë javës...

VMRO: Platforma e Tiranës është rreziku më i madh i Maqedonisë

para 9 muajve - Albeu

VMRO-DPMNE-ja me anë të një deklarate për medie, ka theksuar se rreziku më i madh për Maqedoninë për momentin është Zoran Zaev dhe pranimi i kushtëzimeve nga ana e tij për të realizuar Platformën e...

VMRO-DPMNE: Zaev planifikon të realizojë platformën e Tiranës

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 20 mars - VMRO-DPMNE konsideron se lideri i LSDM-së Zoran Zaev planifikon “rrënjësisht të realizon të gjitha pikat nga platforma e Tiranës”, transmeton Zhurnal. “Zoran Zaev që më lehtë të realizojë...

Ja çfarë thonë LSDM, për Dokumentin e Gruevskit

para 9 muajve - Iliria News

“Nikolla Gruevski mund të përgatitet vetëm për në opozitë dhe të përballet me drejtësinë, efektet nga dokumentet e tij qytetarët i kanë ndjerë”, reaguan nga LSDM ndaj intervistës së liderit të VMRO-DPNE-së,...

Gruevski: Përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - InfoShqip

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Kemi një dokumet për dalje nga kriza

para 9 muajve - Gazeta Express

Lideri i VMRO DPMNE, Nikola Gruevski në intervistën e djeshme në “Kanal 5” njoftoi se VMRO DPMNE përgatit dokument politik me të cilin do të ofrojë mundësi për dalje nga kriza. Gruevski tha se gjatë javës...

LSDM: Tani ka dokument, Gruevski mund të përgatitet vetëm për në opozitë

para 9 muajve - Portalb

“Nikolla Gruevski mund të përgatitet vetëm për në opozitë dhe të përballet me drejtësinë, efektet nga dokumentet e tij qytetarët i kanë ndjerë”, reaguan nga LSDM ndaj intervistës së liderit të VMRO-DPNE-së,...

LSDM i përgjigjet Gruevskit për letrën që përalajmëroi

para 9 muajve - Flaka

“Nikolla Gruevski mund të përgatitet vetëm për në opozitë dhe të përballet me drejtësinë, efektet nga dokumentet e tij qytetarët i kanë ndjerë”, reaguan nga LSDM ndaj intervistës së liderit të VMRO-DPNE-së,...

Gruevski paralajmëroi dokument politik – “Platformë për ruajtjen e Maqedonisë“

para 9 muajve - Portalb

VMRO DPMNE përgatit dokument politik me të cilin do të ofrojë mundësi për dalje nga kriza, njoftoi lideri i kësaj partie Nikola Gruevski në intervistën e djeshme në “Kanal 5”. Gruevski deklaroi se pret...

LSDM: Tani ka dokument, Gruevski mund të përgatitet vetëm për në opozitë

para 9 muajve - Gazeta Express

“Nikolla Gruevski mund të përgatitet vetëm për në opozitë dhe të përballet me drejtësinë, efektet nga dokumentet e tij qytetarët i kanë ndjerë”, reaguan nga LSDM ndaj intervistës së liderit të VMRO-DPNE-së,...

Gruevski lëshon edhe një kërcënim: Mund të vijë deri te ajo të mos kemi shtet

para 9 muajve - Antpress

Lideri VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski gjatë një interviste në “Kanal 5” sërish ka ftuar popullin që të mbrojë shtetin. Madje, ka paralajmëruar në formë kërcënimi se mund që Maqedonia të mos ekzistojë më,...

Zaevi i përgjigjet ashpër Gruevskit: Po dridhesh sepse?

para 9 muajve - Albeu

Lidhja Social-deomkrate e Maqedonisë, ka reaguar ndaj deklaratës së kreut të VMRO-së, Nilkolla Gruevskit , duke i bërë thirrje të pranojë realitetin dhe të shkojë në opozitë. "Efektet nga dokumentat...

Nesër zbulohet emri i kryeparlamentarit

para 9 muajve - Iliria News

Në një intervistë të dhënë për 24 Vesti, nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin si dhe më pas edhe Qeverinë e re. “Konsultimet e partive...

Zaev ia kthen ashpër Gruevskit: Po dridhesh sepse…

para 9 muajve - Panorama

Nikolla Gruevski patjetër duhet te pranoje realitetin dhe të përgatitet për opozitë si dhe ballafaqimin me drejtësinë, reagojnë nga LSDM-ja ndaj deklaratave të liderit të VMRO-së në Kanal5. “Efektet nga...

LSDM: Programi i qeverisë së re dokumenti i vetëm për qytetarët

para 9 muajve - Gazeta e re

Pas informacionit të djeshëm nga kryetari i VMRO-DPMNE-së në Maqedoni, Nikolla Gruveski se përgatisin dokument për dalje nga kriza politike, LSDM-ja sot kumtoi se “programi i qeverisë së re reformuese...

LSDM: Programi i qeverisë së re dokumenti i vetëm për qytetarët

para 9 muajve - KosovaPress

Mbi 700.000 qytetarë presin sa është e mundur më shpejtë të zgjidhet qeveria e re e cila do të sigurojë drejtësi për të gjithë, jetë cilësore për të gjithë dhe unitet. Për këtë votuan në zgjedhje dhe për...

LSDM: Programi i qeverisë së re dokumenti i vetëm për qytetarët

para 9 muajve - Fakti Ditor

Pas informacionit të djeshëm nga kryetari i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruveski se përgatisin dokument për dalje nga kriza politike LSDM-ja sot kumtoi se “programi i qeverisë së re reformuese të udhëhequr nga...

LSDM: Programi i qeverisë së re dokumenti i vetëm për qytetarët

para 9 muajve - Almakos

Pas informacionit të djeshëm nga kryetari i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruveski se përgatisin dokument për dalje nga kriza politike LSDM-ja sot kumtoi se “programi i qeverisë së re reformuese të udhëhequr nga...

Nesër zbulohet emri i kryeparlamentarit

para 9 muajve - Almakos

Në një intervistë të dhënë për 24 Vesti, nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin si dhe më pas edhe Qeverinë e re. “Konsultimet e partive...

VMRO-DPMNE: Rreziku më i madh për Maqedoninë është Zoran Zaevi

para 9 muajve - Almakos

Rreziku më i madh për Maqedoninë për momentin është Zoran Zaev dhe pranimi i kushtëzimeve nga ana e tij për ta realizuar platformën e Tiranës, vlerësojnë në VMRO-DPMNE. Ata përsëri kërkojnë nga Zaevi që...

LSDM: Programi i qeverisë së re dokumenti i vetëm për qytetarët

para 9 muajve - Tetova1

Pas informacionit të djeshëm nga kryetari i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruveski se përgatisin dokument për dalje nga kriza politike LSDM-ja sot kumtoi se “programi i qeverisë së re reformuese të udhëhequr nga...

VMRO-DPMNE: Pranimi i Platformës së Tiranës është rreziku më i madh për Maqedoninë

para 9 muajve - Tetova1

Rreziku më i madh për Maqedoninë për momentin është Zoran Zaev dhe pranimi i kushtëzimeve nga ana e tij për ta realizuar platformën e Tiranës, vlerësojnë në VMRO-DPMNE. Që atje përsëri kërkojnë nga Zaevi...

LSDM: Programi i qeverisë së re dokumenti i vetëm për qytetarët

para 9 muajve - Tetova Sot

Pas informacionit të djeshëm nga kryetari i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruveski se përgatisin dokument për dalje nga kriza politike LSDM-ja sot kumtoi se “programi i qeverisë së re reformuese të udhëhequr nga...

Nesër zbulohet emri i kryeparlamentarit

para 9 muajve - Ina

Në një intervistë të dhënë për 24 Vesti, nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin si dhe më pas edhe Qeverinë e re. “Konsultimet e partive...

VMRO-DPMNE: Pranimi i Platformës së Tiranës është rreziku më i madh për Maqedoninë

para 9 muajve - Tetova Sot

Rreziku më i madh për Maqedoninë për momentin është Zoran Zaev dhe pranimi i kushtëzimeve nga ana e tij për ta realizuar platformën e Tiranës, vlerësojnë në VMRO-DPMNE. Që atje përsëri kërkojnë nga Zaevi...

Gruevski përgatit dokumentin për dalje nga kriza: “ndryshe maqedonasit do mbeten pa shtet”

para 9 muajve - Te Sheshi

Ish kryeministri i Maqedonisë, dhe lideri aktual i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë dhënë për televizionin nacional “Kanal5” ka bërë të ditur se partia e tij është në përgatitje e sipër...

Gruevski “trondit” Maqedoninë: Mund të mbetemi pa shtet

para 9 muajve - 24 ore

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

LSDM: Tani ka dokument, Gruevski mund të përgatitet vetëm për në opozitë

para 9 muajve - InfoShqip

“Nikolla Gruevski mund të përgatitet vetëm për në opozitë dhe të përballet me drejtësinë, efektet nga dokumentet e tij qytetarët i kanë ndjerë”, reaguan nga LSDM ndaj intervistës së liderit të VMRO-DPNE-së,...

Nesër zbulohet emri i kryeparlamentarit

para 9 muajve - Shkurt Shqip

Në një intervistë të dhënë për 24 Vesti, nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin si dhe më pas edhe Qeverinë e re “Konsultimet e partive që...

LSDM: Tani ka dokument, Gruevski mund të përgatitet vetëm për në opozitë

para 9 muajve - Lajm

“Nikolla Gruevski mund të përgatitet vetëm për në opozitë dhe të përballet me drejtësinë, efektet nga dokumentet e tij qytetarët i kanë ndjerë”, reaguan nga LSDM ndaj intervistës së liderit të VMRO-DPNE-së,...

LSDM: Programi i qeverisë së re dokumenti i vetëm për qytetarët

para 9 muajve - AlbPortali

Pas informacionit të djeshëm nga kryetari i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruveski se përgatisin dokument për dalje nga kriza politike LSDM-ja sot kumtoi se “programi i qeverisë së re reformuese të udhëhequr nga...

LSDM: Programi i qeverisë së re dokumenti i vetëm për qytetarët

para 9 muajve - Shkurt Shqip

Pas informacionit të djeshëm nga kryetari i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruveski se përgatisin dokument për dalje nga kriza politike LSDM-ja sot kumtoi se “programi i qeverisë së re reformuese të udhëhequr nga...

LSDM: Programi i qeverisë së re dokumenti i vetëm për qytetarët

para 9 muajve - Shenja

Pas informacionit të djeshëm nga kryetari i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruveski se përgatisin dokument për dalje nga kriza politike LSDM-ja sot kumtoi se “programi i qeverisë së re reformuese të udhëhequr nga...

VMRO-DPMNE: Rreziku më i madh për Maqedoninë është Zoran Zaevi

para 9 muajve - Shenja

Rreziku më i madh për Maqedoninë për momentin është Zoran Zaev dhe pranimi i kushtëzimeve nga ana e tij për ta realizuar platformën e Tiranës, vlerësojnë në VMRO-DPMNE. Ata përsëri kërkojnë nga Zaevi që...

LSDM: Gruevski është i frikësuar…

para 9 muajve - Lexo

Nikolla Gruevski patjetër duhet ta pranoj realitetin dhe të përgatitet për opozitë si dhe ballafaqimin me drejtësinë, reagojnë nga LSDM-ja ndaj deklaratave të liderit të VMRO-së në Kanal5. “Efektet nga...

Gruevski ‘trondit’ Maqedoninë: Mund të mbetemi pa shtet

para 9 muajve - Lexo

Shteti është sulmuar, është e nevojshme që populli ta mbrojë, sepse nëse realizohet plani i liderit të opozitës, Zoran Zaev, shteti mund të mos ekzistojë më. Kështu shprehet lideri i VMRO-së, Nikolla Gruevski...

Gruevski: Përgatisim një dokument politik për dalje nga kriza

para 9 muajve - Republika

Lideri i VMRO DPMNE, Nikola Gruevski në intervistën e djeshme në “Kanal 5” njoftoi se VMRO DPMNE përgatit dokument politik me të cilin do të ofrojë mundësi për dalje nga kriza. Gruevski tha se gjatë javës...

Gruevski: Mund ta humbim shtetin e Maqedonisë

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

LSDM: Gruevski është i frikësuar…

para 9 muajve - Ina

Nikolla Gruevski patjetër duhet ta pranoj realitetin dhe të përgatitet për opozitë si dhe ballafaqimin me drejtësinë, reagojnë nga LSDM-ja ndaj deklaratave të liderit të VMRO-së në Kanal5. “Efektet nga...

VIDEO/ VMRO dhe LSDM përplasen për platformën shqiptare

para 9 muajve - Syri

Formimi i Qeverisë së re edhe më tej duket i largët, ndërsa përplasjet mes dy partive maqedonase VMRO-DPMNE dhe LSDM kanë vazhduar edhe sot pikërisht në këtë temë. VMRO-DPMNE edhe një herë ka përsëritur...

Gruevski: Mund të mbetemi pa shtet, përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Iliria News

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Mund të mbetemi pa shtet, përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Iliria News

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Po përgatisim një dokument që do t’i japë fund krizës

para 9 muajve - Klan Kosova

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, ka thënë se partia e tij është duke e përgatitur një dokument. Sipas Gruevskit i cili deklaroi në një intervistë për televizionin ”Kanal 5”,  ky dokument do të...

Gruevski: Përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 19 mars - Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e...

Gruevski lëshon edhe një kërcënim: Mund të vijë deri te ajo të mos kemi shtet

para 9 muajve - Koha.mk

Shkup, 19 mars – Lideri VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski gjatë një interviste në “Kanal 5” sërish ka ftuar popullin që të mbrojë shtetin. Madje, ka paralajmëruar në formë kërcënimi se mund që Maqedonia të...

Gruevski 'trondit' Maqedoninë: Mund të mbetemi pa shtet

para 9 muajve - Zeri

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Po përgatisim një dokument që do t?i japë fund krizës

para 9 muajve - Albeu

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski , në një intervistë për televizionin “Kanal 5”, ka deklaruar se partia e tij është duke e përgatitur një dokument , i cili do të mundësojë daljen e vendit nga...

Gruevski “trondit” Maqedoninë: Mund të mbetemi pa shtet

para 9 muajve - Indeks online

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Paralajmëroj – mund të mbetemi pa shtet

para 9 muajve - Portalb

Lideri i VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski gjatë paraqitjes së tij në edicionin e lajmeve të Kanal 5 sërish bëri thirrje që populli të mbrojë shtetin. Gruevski paralajmëroi se është e mundur që Maqedonia të...

Deklarata e fortë e Gruevskit: Nëse realizohet plani i Zaev, shteti mund të mos ekzistojë më

para 9 muajve - Panorama

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Paralajmërimi i frikshëm/ Gruevski “trondit” Maqedoninë: Mund të mbetemi pa shtet

para 9 muajve - BalkanWeb

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Po përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Zeri

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Mund të mbetemi pa shtet, përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Aktuale

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Mund të mbetemi pa shtet, përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Ina

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Alsat-M

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Po përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Lajmi.net

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Zaev dëshiron me çdo çmim të bëhet kryeministër

para 9 muajve - Albeu

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski , në një intervistë për Kanal 5 deklaroi e Zoran Zaev dëshiron të formojë qeverinë me çdo çmim. Sipas tij, Zaev nuk heq dorë nga Deklarata e partive shqiptare,...

Gruevski: Përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Arbresh

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Mançevski: Të martën mësojmë emrin e kryeparlamentarit

para 9 muajve - Tetova Sot

Në një intervistë të dhënë për 24 Vesti, nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin si dhe më pas edhe Qeverinë e re. “Konsultimet e partive...

Platforma shqiptare kusht për formimin e qeverisë së re

para 9 muajve - Tetova Sot

Berat Azizi Partitë shqiptare kanë vazhduar të mbështesin Platformën e përbashkët pavarësisht kërcënimeve që vijnë, pasi ata konsiderojnë se kjo platformë do të jetë një hap para drejt procesit të integrimit...

Gruevski: Zaev me çdo çmim dëshiron të bëhet kryeministër

para 9 muajve - Telegrafi

Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për Kanal 5 deklaroi e Zoran Zaev dëshiron të formojë qeverinë me çdo çmim. Sipas tij, Zaev nuk heq dorë nga Deklarata e partive shqiptare,...

Paralajmërimi i frikshëm/ Gruevski “trondit” Maqedoninë: Mund të mbetemi pa shtet

para 9 muajve - Opozita

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

VMRO-DPMNE: Shëndetësia e Maqedonisë ndër më të mirat në rajon dhe Evropë

para 9 muajve - Albeu

VMRO-DPMNE -ja ka reaguar me shkrim ndaj konferencës së sotme të Jagoda Shahpaska nga LSDM-ja, e cila akuzoi Nikolla Todorovin dhe VMRO-DPMNE -në se kanë shkatërruar shëndetësinë në vend. Nga VMRO-DPMNE...

OBRM-PDUKM: Shëndetësia e Maqedonisë mes më të mirave në rajon dhe Evropë

para 9 muajve - Telegrafi

OBRM-PDUKM-ja ka reaguar me shkrim ndaj konferencës së sotme të Jagoda Shahpaska nga LSDM-ja, e cila akuzoi Nikolla Todorovin dhe OBRM-PDUKM-në se kanë shkatërruar shëndetësinë në vend. Nga OBRM-PDUKM-ja...

Gruevski “trondit” Maqedoninë: Mund të mbetemi pa shtet

para 9 muajve - Infokusi

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gjorgjievski: Bashkëpunëtorë të Zaevit janë të përfshirë në aktivitete joligjore

para 9 muajve - MRT

VMRO-DPMNE -ja sot akuzoi për përfshirje në aktivitete joligjore udhëheqësinë e LSDM-së.... VMRO-DPMNE -ja sot akuzoi për përfshirje në aktivitete joligjore udhëheqësinë e LSDM-së, duke ju referuar disa...

Gruevski: Përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Lajm

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Gazeta e re

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

LSDM: Gruevski po anashkalon programin qeveritar

para 9 muajve - Almakos

Efektet e dokumenteve të Gruevskit tanimë i kanë ndjerë qytetarët. Kështu LSDM i është kundërpërgjigjur deklaratave të Nikolla Gruevskit se po përgatit dokument politik për dalje nga kriza politike, shkruan...

Gruevski “trondit” Maqedoninë: Mund të mbetemi pa shtet

para 9 muajve - Sovrani

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Paralajmëroj – mund të mbetemi pa shtet

para 9 muajve - InfoShqip

Lideri i VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski gjatë paraqitjes së tij në edicionin e lajmeve të Kanal 5 sërish bëri thirrje që populli të mbrojë shtetin. Gruevski paralajmëroi se është e mundur që Maqedonia të...

Gruevski: Përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - KosovaPress

Ish kryeministri përsëri i ka bërë thirrje popullit që ta mbrojë shtetin. Ai thotë se nëse populli nuk e mbron vendin mundet të vijë deri aty që të mos kemi shtet. “Është e nevojshme që kombi ta mbrojë...

Gruevski: VMRO-DPMNE do të ofrojë dalje nga kriza politike

para 9 muajve - Almakos

VMRO-DPMNE është duke përgatitur një dokument politik për dalje nga kiza politike. Kështu tha kryetari i kësaj partie, Nikolla Gruevski, duke theksuar se ky dokument së shpejti do të jetë gati dhe do të...

Gruevski: Mund të mbetemi pa shtet, përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Tetova1

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Zaev me çdo çmim dëshiron të bëhet kryeministër

para 9 muajve - InfoShqip

Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për Kanal 5 deklaroi e Zoran Zaev dëshiron të formojë qeverinë me çdo çmim. Sipas tij, Zaev nuk heq dorë nga Deklarata e partive shqiptare,...

Gruevski: Po përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Infokusi

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski ‘trondit’ Maqedoninë: Mund të mbetemi pa shtet

para 9 muajve - Periskopi

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Tetova Sot

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Mund të mbetemi pa shtet, përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Fakti Ditor

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: Përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Almakos

19 March Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga...

LSDM: Gruevski e di qëndrimin e LSDM-së, çdo kriminel do të përgjigjet

para 9 muajve - Telegrafi

LSDM-ja përmes një kumtese me shkrim ka reaguar ndaj konferencë së sotme të Orce Gjorgjiovski, i cili akuzoi udhëheqësinë e LSDM-së se kanë lidhje me kriminelët të cilët gjatë ditës së djeshme u arrestuan...

VMRO-DPMNE: Shëndetësia e Maqedonisë ndër më të mirat në rajon dhe Evropë

para 9 muajve - InfoShqip

VMRO-DPMNE -ja ka reaguar me shkrim ndaj konferencës së sotme të Jagoda Shahpaska nga LSDM-ja, e cila akuzoi Nikolla Todorovin dhe VMRO-DPMNE -në se kanë shkatërruar shëndetësinë në vend. Nga VMRO-DPMNE...

Gruevski: Po përgatisim një dokument që do t’i japë fund krizës

para 9 muajve - Illyria

Shkup, 19 mars 2017 – Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5”, ka deklaruar se partia e tij është duke e përgatitur një dokument, i cili do të mundësojë...

Gruevski “trondit” Maqedoninë: Mund të mbetemi pa shtet…!

para 9 muajve - LajmiFundit

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

LSDM: Gruevski po anashkalon programin qeveritar

para 9 muajve - AlbPortali

Efektet e dokumenteve të Gruevskit tanimë i kanë ndjerë qytetarët. Kështu LSDM i është kundërpërgjigjur deklaratave të Nikolla Gruevskit se po përgatit dokument politik për dalje nga kriza politike, shkruan...

LSDM: Gruevski po anashkalon programin qeveritar

para 9 muajve - Shenja

Efektet e dokumenteve të Gruevskit tanimë i kanë ndjerë qytetarët. Kështu LSDM i është kundërpërgjigjur deklaratave të Nikolla Gruevskit se po përgatit dokument politik për dalje nga kriza politike, shkruan...

Gruevski: VMRO-DPMNE do të ofrojë dalje nga kriza politike

para 9 muajve - AlbPortali

VMRO-DPMNE është duke përgatitur një dokument politik për dalje nga kiza politike. Kështu tha kryetari i kësaj partie, Nikolla Gruevski, duke theksuar se ky dokument së shpejti do të jetë gati dhe do të...

Gruevski: Po përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - Periskopi

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Gruevski: VMRO-DPMNE do të ofrojë dalje nga kriza politike

para 9 muajve - Shenja

VMRO-DPMNE është duke përgatitur një dokument politik për dalje nga kiza politike. Kështu tha kryetari i kësaj partie, Nikolla Gruevski, duke theksuar se ky dokument së shpejti do të jetë gati dhe do të...

Gjorgjievski: Bashkëpunëtorë të Zaevit janë të përfshirë në aktivitete joligjore

para 9 muajve - Telegrafi

OBRM-PDUKM-ja sot akuzoi për përfshirje në aktivitete joligjore udhëheqësinë e LSDM-së, duke ju referuar disa informacioneve se njëri nga të arrestuarit nga MPB-ja gjatë aksionit të djeshëm është i afërt...

Shahpanska: Qeveria e re do të mbrojë shëndetin e qytetarëve

para 9 muajve - Telegrafi

Jagoda Shahpaska, deputete në Kuvend dhe anëtare e Komisionit për Shëndetësi të LSDM-së, sot në një konferencë për shtyp akuzoi ministrin aktual të Shëndetësisë, Nikolla Todorov, për të cilin tha se ka...

Gruevski: Përgatisim një dokument që do i jap fund krizës

para 9 muajve - AlbPortali

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në një intervistë për televizionin “Kanal 5” ka deklaruar se partia e tij është duke përgatitur një dokument i cili do të mundësojë daljen e vendit nga kriza e...

Për LSDM-në nuk ekziston “Platforma e Tiranës”, por Programi i Qeverisë së re

para 9 muajve - Portalb

Konsultimet mes LSDM-së dhe partive që i dhanë nënshkrimet e tyre që për mandatar të jetë Zoran Zaevi ende janë në zhvillim e sipër dhe nesër, më së voni deri të martën, pritet të zbardhet propozimi për...

A do të ketë luftë në Maqedoni? Ja çfarë thotë Fërçkoski

para 9 muajve - Gazeta Express

​Ish-ministri i brendshëm në Maqedoni, profesori universitar Lubomir Fërçkoski, është ndër njohësit e thellë të realitetit politik në vend dhe që ka një protagonizëm të pandërprerë në jetën publike me...

VMRO dhe LSDM përplasen për platformën shqiptare

para 9 muajve - Almakos

Formimi i Qeverisë së re edhe më tej duket i largët, ndërsa përplasjet mes dy partive maqedonase VMRO-DPMNE dhe LSDM kanë vazhduar edhe sot pikërisht në këtë temë. VMRO-DPMNE edhe një herë ka përsëritur...

A do të ketë luftë! Ja çfarë thotë Fërçkoski

para 9 muajve - Gazeta Express

​Ish-ministri i brendshëm në Maqedoni, profesori universitar Lubomir Fërçkoski, është ndër njohësit e thellë të realitetit politik në vend dhe që ka një protagonizëm të pandërprerë në jetën publike me...

A do të ketë luftë! Ja çfarë thotë Frçkovski

para 9 muajve - Gazeta Express

​Ish-ministri i brendshëm në Maqedoni, profesori universitar Lubomir Frçkovski, është ndër njohësit e thellë të realitetit politik në vend dhe që ka një protagonizëm të pandërprerë në jetën publike me...

LSDM: Gruevski e di qëndrimin e LSDM-së, çdo kriminel do të përgjigjet

para 9 muajve - Infokusi

LSDM-ja përmes një kumtese me shkrim ka reaguar ndaj konferencë së sotme të Orce Gjorgjiovski, i cili akuzoi udhëheqësinë e LSDM-së se kanë lidhje me kriminelët të cilët gjatë ditës së djeshme u arrestuan...

LSDM: Ja çfarë ju garanton Programi i qeverisë së re reformuese

para 9 muajve - Aktuale

Programi i qeverisë së re reformuese i garanton unitetin e Maqedonisë dhe qeverisjen e së drejtës dhe sjell masa për problemet e vërteta të qytetarëve, reagoi LSDM në kumtesën e VRMRO-DPMNE-së. “Ky dokument...

A do të ketë luftë! Ja çfarë thotë Frçkovski

para 9 muajve - Ina

Ish-ministri i brendshëm në Maqedoni, profesori universitar Lubomir Frçkovski, është ndër njohësit e thellë të realitetit politik në vend dhe që ka një protagonizëm të pandërprerë në jetën publike me prognozat...

LSDM: Ja çfarë ju garanton Programi i qeverisë së re reformuese

para 9 muajve - Ina

Programi i qeverisë së re reformuese i garanton unitetin e Maqedonisë dhe qeverisjen e së drejtës dhe sjell masa për problemet e vërteta të qytetarëve, reagoi LSDM në kumtesën e VRMRO-DPMNE-së. “Ky dokument...

LSDM: Ja çfarë ju garanton Programi i qeverisë së re reformuese

para 9 muajve - Portalb

Programi i qeverisë së re reformuese i garanton unitetin e Maqedonisë dhe qeverisjen e së drejtës dhe sjell masa për problemet e vërteta të qytetarëve, reagoi LSDM në kumtesën e VRMRO-DPMNE-së. “Ky dokument...

LSDM: Ja çfarë ju garanton Programi i qeverisë së re reformuese

para 9 muajve - Gazeta Express

Programi i qeverisë së re reformuese i garanton unitetin e Maqedonisë dhe qeverisjen e së drejtës dhe sjell masa për problemet e vërteta të qytetarëve, reagoi LSDM në kumtesën e VRMRO-DPMNE-së. “Ky dokument...

Shahpanska: Qeveria e re do të mbrojë shëndetin e qytetarëve

para 9 muajve - Tetova Sot

Jagoda Shahpaska, deputete në Kuvend dhe anëtare e Komisionit për Shëndetësi të LSDM-së, sot në një konferencë për shtyp akuzoi ministrin aktual të Shëndetësisë, Nikolla Todorov, për të cilin tha se ka...

Gjorgjievski: Bashkëpunëtorë të Zaevit janë të përfshirë në aktivitete joligjore

para 9 muajve - Tetova Sot

VMRO-DPMNE-ja sot akuzoi për përfshirje në aktivitete joligjore udhëheqësinë e LSDM-së, duke ju referuar disa informacioneve se njëri nga të arrestuarit nga MPB-ja gjatë aksionit të djeshëm është i afërt...

Gjorgjievski: Bashkëpunëtorë të Zaevit janë të përfshirë në aktivitete joligjore

para 9 muajve - InfoShqip

OBRM-PDUKM-ja sot akuzoi për përfshirje në aktivitete joligjore udhëheqësinë e LSDM-së, duke ju referuar disa informacioneve se njëri nga të arrestuarit nga MPB-ja gjatë aksionit të djeshëm është i afërt...

Gjorgjievski: Bashkëpunëtorë të Zaevit janë të përfshirë në aktivitete joligjore

para 9 muajve - Lajm

VMRO-DPMNE-ja sot akuzoi për përfshirje në aktivitete joligjore udhëheqësinë e LSDM-së, duke ju referuar disa informacioneve se njëri nga të arrestuarit nga MPB-ja gjatë aksionit të djeshëm është i afërt...

LSDM: Gruevski nuk do t’i mbajë qytetarët në akull, do të ketë qeveri të re

para 9 muajve - Telegrafi

LSDM-ja përmes një kumtese ka reaguar ndaj OBRM-PDUKM-së, të cilët akuzuan LSDM-së dhe Zoran Zaevin se në mënyrë të heshtur po mbrojnë agjendën e Ziadin Selë, i cili sipas tyre po kërkon federalizimin...

Shahpanska: Qeveria e re do të mbrojë shëndetin e qytetarëve

para 9 muajve - Lajm

Jagoda Shahpaska, deputete në Kuvend dhe anëtare e Komisionit për Shëndetësi të LSDM-së, sot në një konferencë për shtyp akuzoi ministrin aktual të Shëndetësisë, Nikolla Todorov, për të cilin tha se ka...

LSDM: Do të ketë qeveri të re

para 9 muajve - Flaka

LSDM-ja përmes një kumtese ka reaguar ndaj VMRO-DMNE-së, të cilët akuzuan LSDM-së dhe Zoran Zaevin se në mënyrë të heshtur po mbrojnë agjendën e Ziadin Selë, i cili sipas tyre po kërkon federalizimin e...

VMRO dhe LSDM përplasen për platformën shqiptare

para 9 muajve - Shenja

Formimi i Qeverisë së re edhe më tej duket i largët, ndërsa përplasjet mes dy partive maqedonase VMRO-DPMNE dhe LSDM kanë vazhduar edhe sot pikërisht në këtë temë. VMRO-DPMNE edhe një herë ka përsëritur...

Për LSDM-në nuk ekziston “Platforma e Tiranës”, por Programi i Qeverisë së re

para 9 muajve - Lajm

Konsultimet mes LSDM-së dhe partive që i dhanë nënshkrimet e tyre që për mandatar të jetë Zoran Zaevi ende janë në zhvillim e sipër dhe nesër, më së voni deri të martën, pritet të zbardhet propozimi për...

A do të ketë luftë! Ja çfarë thotë Frçkovski

para 9 muajve - Tetova Sot

Ish-ministri i brendshëm në Maqedoni, profesori universitar Lubomir Frçkovski, është ndër njohësit e thellë të realitetit politik në vend dhe që ka një protagonizëm të pandërprerë në jetën publike me prognozat...

A do të ketë luftë! Ja çfarë thotë Frçkovski

para 9 muajve - Lajm

Ish-ministri i brendshëm në Maqedoni, profesori universitar Lubomir Frçkovski, është ndër njohësit e thellë të realitetit politik në vend dhe që ka një protagonizëm të pandërprerë në jetën publike me prognozat...

Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë do të jetë shqiptar?! Ja çka thotë LSDM-ja

para 9 muajve - Gazeta Express

Nënkryetari i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë Damjan Mançevski në një intervistë për 24 Vesti, ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin, e më pas edhe Qeverinë e re, transmeton...

Kryetari i parlamentit të Maqedonisë do të jetë shqiptar?! Ja çka thonë të LSDM-së

para 9 muajve - Gazeta Express

Në një intervistë të dhënë për 24 Vesti, nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin, e më pas edhe Qeverinë e re, transmeton Gazeta Express....

A do të ketë luftë! Ja çfarë thotë Frçkovski

para 9 muajve - Tetova1

Ish-ministri i brendshëm në Maqedoni, profesori universitar Lubomir Frçkovski, është ndër njohësit e thellë të realitetit politik në vend dhe që ka një protagonizëm të pandërprerë në jetën publike me prognozat...

LSDM: Programi i Qeverisë së re garanton unitet

para 9 muajve - Almakos

Programi i qeverisë së re reformuese i garanton unitetin e Maqedonisë dhe qeverisjen e së drejtës dhe sjell masa për problemet e vërteta të qytetarëve, reagoi LSDM në kumtesën e VRMRO-DPMNE-së. “Ky dokument...

Kryetari i parlamentit të Maqedonisë shqiptar?! Ja çka thonë të LSDM-së

para 9 muajve - Gazeta Express

Në një intervistë të dhënë për 24 Vesti, nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin, e më pas edhe Qeverinë e re, transmeton Gazeta Express....

LSDM: Ja çfarë ju garanton Programi i qeverisë së re reformuese

para 9 muajve - Almakos

Programi i qeverisë së re reformuese i garanton unitetin e Maqedonisë dhe qeverisjen e së drejtës dhe sjell masa për problemet e vërteta të qytetarëve, reagoi LSDM në kumtesën e VRMRO-DPMNE-së. “Ky dokument...

Nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski: Deri të martën do të dihet emri i kryeparlamentarit të Maqedonisë

para 9 muajve - Portalb

Në një intervistë të dhënë për 24 Vesti , nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin si dhe më pas edhe Qeverinë e re. “Konsultimet e partive...

A do të ketë luftë! Ja çfarë thotë Frçkovski

para 9 muajve - Almakos

Ish-ministri i brendshëm në Maqedoni, profesori universitar Lubomir Frçkovski, është ndër njohësit e thellë të realitetit politik në vend dhe që ka një protagonizëm të pandërprerë në jetën publike me prognozat...

LSDM: Ja çfarë ju garanton Programi i qeverisë së re reformuese

para 9 muajve - Tetova1

Programi i qeverisë së re reformuese i garanton unitetin e Maqedonisë dhe qeverisjen e së drejtës dhe sjell masa për problemet e vërteta të qytetarëve, reagoi LSDM në kumtesën e VRMRO-DPMNE-së. “Ky dokument...

LSDM: Ja çfarë ju garanton Programi i qeverisë së re reformuese

para 9 muajve - InfoShqip

Programi i qeverisë së re reformuese i garanton unitetin e Maqedonisë dhe qeverisjen e së drejtës dhe sjell masa për problemet e vërteta të qytetarëve, reagoi LSDM në kumtesën e VRMRO-DPMNE-së. “Ky dokument...

LSDM: Ja çfarë ju garanton Programi i qeverisë së re reformuese

para 9 muajve - Tetova Sot

Programi i qeverisë së re reformuese i garanton unitetin e Maqedonisë dhe qeverisjen e së drejtës dhe sjell masa për problemet e vërteta të qytetarëve, reagoi LSDM në kumtesën e VRMRO-DPMNE-së. “Ky dokument...

LSDM: Ja çfarë ju garanton Programi i qeverisë së re reformuese

para 9 muajve - Lajm

Programi i qeverisë së re reformuese i garanton unitetin e Maqedonisë dhe qeverisjen e së drejtës dhe sjell masa për problemet e vërteta të qytetarëve, reagoi LSDM në kumtesën e VRMRO-DPMNE-së. “Ky dokument...

Mançevski i LSDM-së : Për ne nuk ka platformë të Tiranës

para 9 muajve - Albeu

Nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski tha mbrëmë se në konsultimet mes partive që i kanë dhënë mbështetje kryetarit të kësj partie, Zoran Zaevit, janë në bisedime për të zgjidhur kryetarin e Kuvendit...

A do të ketë luftë në Maqedoni?

para 9 muajve - Gazeta Max

Shkup, 19 mars – Ish-ministri i brendshëm në Maqedoni, profesori universitar Lubomir Fërçkoski, është ndër njohësit e thellë të realitetit politik në vend dhe që ka një protagonizëm të pandërprerë në jetën...

Kujdes, tani do bashkëpunoni me LSDM-në e Zaevit!

para 9 muajve - Tetova Sot

Sulejman Mehazi Tani e tutje ju politikanë të partive shqiptare në Maqedoni s’keni të drejtë të ankoheni sikurse herët tjera, sidomos BDI-ja me ato frazat e tyre 16 vjeçare bajate: lufta e 2001, Marrëveshja...

A do të ketë luftë! Ja çfarë thotë Frçkovski

para 9 muajve - Fakti Ditor

Ish-ministri i brendshëm në Maqedoni, profesori universitar Lubomir Frçkovski, është ndër njohësit e thellë të realitetit politik në vend dhe që ka një protagonizëm të pandërprerë në jetën publike me prognozat...

Mançevski: Maqedonia nuk ndodhet në asnjë rrezik

para 9 muajve - Telegrafi

Nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski, mbrëmë në edicionin e lajmeve në TV24, tha se konsultimet mes partive që i kanë dhënë mbështetje kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev, janë në bisedime për të zgjidhur...

LSDM: Programi i Qeverisë së re garanton unitet

para 9 muajve - AlbPortali

Programi i qeverisë së re reformuese i garanton unitetin e Maqedonisë dhe qeverisjen e së drejtës dhe sjell masa për problemet e vërteta të qytetarëve, reagoi LSDM në kumtesën e VRMRO-DPMNE-së. ...

LSDM: Gruevski nuk do t’i mbajë qytetarët në akull, do të ketë qeveri të re

para 9 muajve - Lajm

LSDM-ja përmes një kumtese ka reaguar ndaj OBRM-PDUKM-së, të cilët akuzuan LSDM-së dhe Zoran Zaevin se në mënyrë të heshtur po mbrojnë agjendën e Ziadin Selë, i cili sipas tyre po kërkon federalizimin...

LSDM: Programi i Qeverisë së re garanton unitet

para 9 muajve - Shenja

Programi i qeverisë së re reformuese i garanton unitetin e Maqedonisë dhe qeverisjen e së drejtës dhe sjell masa për problemet e vërteta të qytetarëve, reagoi LSDM në kumtesën e VRMRO-DPMNE-së. “Ky dokument...

Për LSDM-në nuk ekziston platforma e Tiranës

para 9 muajve - Ina

Nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski, mbrëmë në edicionin e lajmeve në TV24, tha se konsultimet mes partive që i kanë dhënë mbështetje kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev, janë në bisedime për të zgjidhur...

Për LSDM-në nuk ekziston platforma e Tiranës

para 9 muajve - GazetaBlic

Nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski, mbrëmë në edicionin e lajmeve në TV24, tha se konsultimet mes partive që i kanë dhënë mbështetje kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev, janë në bisedime për të zgjidhur...

Për LSDM-në nuk ekziston platforma e Tiranës

para 9 muajve - Gazeta Express

Nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski, mbrëmë në edicionin e lajmeve në TV24, tha se konsultimet mes partive që i kanë dhënë mbështetje kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev, janë në bisedime për të zgjidhur...

LSDM: Ja çfarë ju garanton Programi i qeverisë së re reformuese

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Programi i qeverisë së re reformuese i garanton unitetin e Maqedonisë dhe qeverisjen e së drejtës dhe sjell masa për problemet e vërteta të qytetarëve, reagoi LSDM në kumtesën e VRMRO-DPMNE-së....

LSDM: Ja çfarë ju garanton Programi i qeverisë së re reformuese

para 9 muajve - Fakti Ditor

Programi i qeverisë së re reformuese i garanton unitetin e Maqedonisë dhe qeverisjen e së drejtës dhe sjell masa për problemet e vërteta të qytetarëve, reagoi LSDM në kumtesën e VRMRO-DPMNE-së. “Ky dokument...

Mançevski: Të martën mësojmë emrin e kryeparlamentarit

para 9 muajve - Lajm

Në një intervistë të dhënë për 24 Vesti, nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin si dhe më pas edhe Qeverinë e re. “Konsultimet e partive...

Kujdes, tani do të bashkëpunoni me LSDM-në e Zaevit!

para 9 muajve - Ina

Sulejman Mehazi/ Tani e tutje ju politikanë të partive shqiptare në Maqedoni s’keni të drejtë të ankoheni sikurse herët tjera, sidomos BDI-ja me ato frazat e tyre 16 vjeçare bajate: lufta e 2001, Marrëveshja...

Mançevski: Maqedonia nuk ndodhet në asnjë rrezik

para 9 muajve - Tetova Sot

Nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski, mbrëmë në edicionin e lajmeve në TV24, tha se konsultimet mes partive që i kanë dhënë mbështetje kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev, janë në bisedime për të zgjidhur...

Për LSDM-në nuk ekziston platforma e Tiranës

para 9 muajve - Tetova1

Nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski, mbrëmë në edicionin e lajmeve në TV24, tha se konsultimet mes partive që i kanë dhënë mbështetje kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev, janë në bisedime për të zgjidhur...

Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë do të jetë shqiptar?! Ja çka thotë LSDM-ja

para 9 muajve - Fakti Ditor

Nënkryetari i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë Damjan Mançevski në një intervistë për 24 Vesti, ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin, e më pas edhe Qeverinë e re, transmeton...

Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë do të jetë shqiptar?! Ja çka thotë LSDM-ja

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Nënkryetari i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë Damjan Mançevski në një intervistë për 24 Vesti, ka deklaruar se së shpejti Maqedonia do ketë kryeparlamentarin, e më pas edhe Qeverinë e re. “Konsultimet...

Mançevski: Maqedonia nuk ndodhet në asnjë rrezik

para 9 muajve - InfoShqip

Nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski, mbrëmë në edicionin e lajmeve në TV24, tha se konsultimet mes partive që i kanë dhënë mbështetje kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev, janë në bisedime për të zgjidhur...

Mançevski: Maqedonia nuk ndodhet në asnjë rrezik

para 9 muajve - Lexo

Nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski, mbrëmë në edicionin e lajmeve në TV24, tha se konsultimet mes partive që i kanë dhënë mbështetje kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev, janë në bisedime për të zgjidhur...

Mançevski: Maqedonia nuk ndodhet në asnjë rrezik

para 9 muajve - Lajm

Nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski, mbrëmë në edicionin e lajmeve në TV24, tha se konsultimet mes partive që i kanë dhënë mbështetje kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev, janë në bisedime për të zgjidhur...

Për LSDM-në nuk ekziston platforma e Tiranës

para 9 muajve - Fakti Ditor

Nënkryetari i LSDM-së, Damjan Mançevski, mbrëmë në edicionin e lajmeve në TV24, tha se konsultimet mes partive që i kanë dhënë mbështetje kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev, janë në bisedime për të zgjidhur...

Maqedoni, ish-ministri i Brendshëm Frçkovski: pse shkuan votat shqiptare për Zaevin dhe si mund të formohet qeveria e re

para 9 muajve - Te Sheshi

Ish-ministri i brendshëm në Maqedoni, profesori universitar Lubomir Frçkovski, është ndër njohësit e thellë të realitetit politik në vend dhe që ka një protagonizëm të pandërprerë në jetën publike me prognozat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK