http://kariera.mk

Një Stradivari e famshme rikthehet në skenë

më 3.2017 - Gazeta Express

Një violinë e çmuar Stradivari, që ishte vjedhur dhe nuk gjendej prej 35 vitesh, së fundmi u kthye në skenë për herë të parë që nga koha kur u rigjet, në vitin 2015. Stradivari elegant i prodhuar në shekullin...

Një Stradivari e famshme rikthehet në skenë

më 3.2017 - Zhurnal

Violina u vodh në dhomën e zhveshjes së artistit pas një prej shfaqjeve të tij. Një violinë e çmuar Stradivari, që ishte vjedhur dhe nuk gjendej prej 35 vitesh, së fundmi u kthye në skenë për herë të parë...

Një Stradivari e famshme, humbur prej 35 vitesh, rikthehet në skenë

më 3.2017 - Java News

Një violinë e çmuar Stradivari, që ishte vjedhur dhe nuk gjendej prej 35 vitesh, së fundmi u kthye në skenë për herë të parë që nga koha kur u rigjet, në vitin 2015. Stradivari elegant i prodhuar në shekullin...

Një Stradivari e famshme rikthehet në skenë  

më 3.2017 - Insajderi

Violina u vodh në dhomën e zhveshjes së artistit pas një prej shfaqjeve të tij. Një violinë e çmuar Stradivari, që ishte vjedhur dhe nuk gjendej prej 35 vitesh, së fundmi u kthye në skenë për herë të parë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK