http://kariera.mk

Kriza e emigrantëve, Hungaria hap bazë ushtarake në kufi

më 3.2017 - Gazeta Express

Emigrantët vazhdojnë të mbeten një problem në Evropë edhe pse gjatë vitit 2016-të është vënë re një ulje e numrit të tyre dhe kërkesave për azil. Ndërkohë që shtete të shumta kanë marrë masa për parandalimin...

Kriza e emigrantëve, Hungaria hap bazë ushtarake në kufi

më 3.2017 - Shqiptarja

HUNGARI- Emigrantët vazhdojnë të mbeten një problem në Evropë edhe pse gjatë vitit 2016-të është vënë re një ulje e numrit të tyre dhe kërkesave për azil. Ndërkohë që shtete të shumta kanë marrë masa për...

Hungari: Hapet baza ushtarake për ndaljen e migrantëve

më 3.2017 - Zhurnal

Ministri i Mbrojtjes i Hungarisë, Istvan Simicsko, sot ka inauguruar një bazë të vogël ushtarake në pjesën jugore të kufirit të Hungarisë për ta parandaluar hyrjen e migrantëve. Ai tha se ushtarët po punojnë...

Hungari, hapet baza ushtarake për ndaljen e migrantëve

më 3.2017 - MRT

Ministri i Mbrojtjes i Hungarisë, Istvan Simicsko, sot ka inauguruar një bazë të vogël ushtarake në pjesën jugore të kufirit të Hungarisë... Ministri i Mbrojtjes i Hungarisë, Istvan Simicsko, sot ka inauguruar...

Hungari: Hapet një bazë ushtarake për ndaljen e imigrantëve

më 3.2017 - Zhurnal

Pamje e migrantëve në kufirin e Serbisë me Hungarinë vitin e kaluar Ministri i mbrojtjes i Hungarisë, Istvan Simicsko, sot e ka inaugurar një bazë të vogël ushtarake në pjesën jugore të kufirit të Hungarisë,...

Hungari, bazë ushtarake për ndaljen e imigrantëve

më 3.2017 - Alsat-M

Ministri i mbrojtjes i Hungarisë, Istvan Simicsko, përuroi një bazë të vogël ushtarake në pjesën jugore të kufirit, për ta parandaluar hyrjen e imigrantëve. Ai tha se ushtarët po punojnë për t’i mbrojtur...

Hungari: Hapet një bazë ushtarake për ndaljen e imigrantëve

më 3.2017 - Evropa e Lirë

Ministri i mbrojtjes i Hungarisë, Istvan Simicsko, sot e ka inaugurar një bazë të vogël ushtarake në pjesën jugore të kufirit të Hungarisë, për ta parandaluar hyrjen e imigrantëve. Ai tha se ushtarët po...

Hungari: Hapet një bazë ushtarake për ndaljen e imigrantëve

më 3.2017 - Lajmi.net

Ministri i mbrojtjes i Hungarisë, Istvan Simicsko, sot e ka inaugurar një bazë të vogël ushtarake në pjesën jugore të kufirit të Hungarisë, për ta parandaluar hyrjen e imigrantëve. Ai tha se ushtarët po...

Në Hungari hapet një bazë ushtarake për ndaljen e imigrantëve

më 3.2017 - Insajderi

Ministri i mbrojtjes i Hungarisë, Istvan Simicsko, sot e ka inaugurar një bazë të vogël ushtarake në pjesën jugore të kufirit të Hungarisë, për ta parandaluar hyrjen e imigrantëve. Ai tha se ushtarët po...

Hungari: Hapet një bazë ushtarake për ndaljen e imigrantëve

më 3.2017 - Gazeta e re

Ministri i mbrojtjes i Hungarisë, Istvan Simicsko, sot e ka inaugurar një bazë të vogël ushtarake në pjesën jugore të kufirit të Hungarisë, për ta parandaluar hyrjen e imigrantëve. Ai tha se ushtarët po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK