http://kariera.mk

Pastërtia nuk është vetëm nevojë, por edhe kulturë

më 3.2017 - Gazeta Express

Tashmë është fakt i kryer se shumë prej nesh janë të angazhuar dhe të zënë me punë. Ky angazhim fillon që nga përgatitja për të dalë në punë, marrja e fëmijëve nga çerdhet ose shkollat pas punës dhe mbaron...

Pastërtia nuk është vetëm nevojë, por edhe kulturë

më 3.2017 - Arbresh

Tashmë është fakt i kryer se shumë prej nesh janë të angazhuar dhe të zënë me punë. Ky angazhim fillon që nga përgatitja për të dalë në punë, marrja e fëmijëve nga çerdhet ose shkollat pas punës dhe mbaron...

Pastërtia nuk është vetëm nevojë, por edhe kulturë

më 3.2017 - Telegrafi

Tashmë është fakt i kryer se shumë prej nesh janë të angazhuar dhe të zënë me punë. Ky angazhim fillon që nga përgatitja për të dalë në punë, marrja e fëmijëve nga çerdhet ose shkollat pas punës dhe mbaron...

Pastërtia nuk është vetëm nevojë, por edhe kulturë

më 3.2017 - GazetaBlic

Tashmë është fakt i kryer se shumë prej nesh janë të angazhuar dhe të zënë me punë. Ky angazhim fillon që nga përgatitja për të dalë në punë, marrja e fëmijëve nga çerdhet ose shkollat pas punës dhe mbaron...

Aksion i madh te vila e kryeministrit Rama në Surrel. Çfarë po ndodh?

më 3.2017 - Lajm

Dhjetëra persona që besohet të jenë punëtore të gjelbërimit janë fotografuar në oborrin gjigant përpara vilës së kyreministrit Edi Rama në fshatin Surrel, në periferi të Tiranës. Në foton e postuar nga...

Skandali/Të gjithë në shërbim të Ramës, punëtorët e Bashkisë pastrojnë sarajet e Surrelit

më 3.2017 - Gazeta 55

Kjo e diel ka qenë e veçantë për punëtorët e Bashkisë së Tiranës, të cilët kanë qenë në oborrin e shtëpisë së Kryeministrit Edi Rama në Surrel. Punëtorët e kësaj bashkie, të cilët paguhen me taksat e qytetarëve...

Shikoni sa punëtorë duhen për pastrimin e shtëpisë së Ramës në Surrel

më 3.2017 - Gazeta Telegraf

Një foto e shkrepur nga rruga përbri shtëpisë së kryeministrit në Surrel tregon punëtorët që punojnë për pastrimin dhe mirëmbajtjen e hapësirës së gjelbër përballë banesës së tij. Foto është publikuar...

Skandali/Të gjithë në shërbim të Ramës, punëtorët e Bashkisë pastrojnë sarajet e Surrelit

më 3.2017 - Gazeta 55

Kjo e diel ka qenë e veçantë për punëtorët e Bashkisë së Tiranës, të cilët kanë qenë në oborrin e shtëpisë së Kryeministrit Edi Rama në Surrel. Punëtorët e kësaj bashkie, të cilët paguhen me taksat e qytetarëve...

Denoncimi/ "Punëtorët e Bashkisë pastrojnë shtëpinë e Ramës"

më 3.2017 - Gazeta Express

Një tjetër denoncim ka bërë ditën e sotme ish-Kryeministri Sali Berisha, këtë radhë për shtëpin e Kryeministrit Edi Rama në Surrel. Në Facebook, Berisha ka postuar një fotografi nga shtëpia e Ramës, ku...

Lali eri fshin oborrin e Edi rames

më 3.2017 - Opozita

“Një e dielë e veçantë” ka qenë në oborrin e shtëpisë së Kryeministrit Edi Rama në Surrel. Punëtorët e Bashkisë së Tiranës, të cilët paguhen me taksat e qytetarëve për punë publike, janë angazhuar sot...

Çfarë po ndodh në oborrin e shtëpisë së Edi Ramës në Surrel?

më 3.2017 - Zhurnal

“Një e dielë e veçantë” ka qenë në oborrin e shtëpisë së Kryeministrit Edi Rama në Surrel. Punëtorët e Bashkisë së Tiranës, të cilët paguhen me taksat e qytetarëve për punë publike, janë angazhuar sot...

Punëtorët e Bashkisë pastrojnë shtëpinë e Ramës

më 3.2017 - Arbresh

Një tjetër denoncim ka bërë ditën e sotme ish-Kryeministri Sali Berisha, këtë radhë për shtëpin e Kryeministrit Edi Rama në Surrel. Në Facebook, Berisha ka postuar një fotografi nga shtëpia e Ramës, ku...

FOTO/ Çfarë po ndodh në oborrin e shtëpisë së Edi Ramës në Surrel?

më 3.2017 - Syri

“Një e dielë e veçantë” ka qenë në oborrin e shtëpisë së Kryeministrit Edi Rama në Surrel. Punëtorët e Bashkisë së Tiranës, të cilët paguhen me taksat e qytetarëve për punë publike, janë angazhuar sot...

Çfarë po ndodh në oborrin e super vilës së Kryeministrit?

më 3.2017 - Standard

“Një e dielë e veçantë” ka qenë në oborrin e shtëpisë së Kryeministrit Edi Rama në Surrel. Punëtorët e Bashkisë së Tiranës, të cilët paguhen me taksat e qytetarëve për punë publike, janë angazhuar sot...

Çfarë po ndodh në oborrin e shtëpisë së Edi Ramës në Surrel?

më 3.2017 - Tetova Sot

“Një e dielë e veçantë” ka qenë në oborrin e shtëpisë së Kryeministrit Edi Rama në Surrel. Punëtorët e Bashkisë së Tiranës, të cilët paguhen me taksat e qytetarëve për punë publike, janë angazhuar sot...

Berisha publikon foton: Ja cfarë ndodhi sot tek shtëpia e Edi Ramës në Surrel

më 3.2017 - LajmiFundit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar nje foto diten e sotme ne te cilen shprehet se puonjes qe paguhen me taksat e banoreve te Tiranes, jane angazhuar ne pastrimin e oborrit te shtepise se kryeministrit...

Çfarë po ndodh në oborrin e shtëpisë së Edi Ramës?

më 3.2017 - Periskopi

“Një e dielë e veçantë” ka qenë në oborrin e shtëpisë së Kryeministrit Edi Rama në Surrel. Punëtorët e Bashkisë së Tiranës, të cilët paguhen me taksat e qytetarëve për punë publike, janë angazhuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK