http://kariera.mk

Samsung Galaxy S8 dhe S8 Plus me ngjyra të ndryshme

më 3.2017 - Gazeta Express

Kanë rrjedhur pamjet e reja të telefonëve të rinj të Samsungut, Galaxy S8 dhe S8 Plus, raporton Businessinsider. Evan Blass ka publikuar në Tëitter e dy telefonëve të rinj, transmeton Koha.net. Blass...

« Foto: » Samsung Galaxy S8 vjen në tre ngjyra me një pajisje misterioze DeX

më 3.2017 - Zhurnal

A po përgatiteni për Galaxy S8-ën? Informacione dhe foto erdhën sot nga Evan Blass përmes llogarisë së tij @evleaks në Twitter. Këtë herë ai ndau me ne një foto të tre modeleve Galaxy S8 në tre ngjyra....

Zbulohet pamja dhe çmimi i Galaxy S8

më 3.2017 - Gazeta Express

Kemi parë shumë raporte rreth Galaxy S8 gjatë javëve të fundit, por tani kemi mundësinë të shohim për herë të parë se në çfarë ngjyra do të vijë celulari i ri dhe sa do të kushtojë. S8 dhe versioni më...

Samsung Galaxy S8 vjen në tre ngjyra me një pajisje misterioze DeX

më 3.2017 - Gazeta e re

Samsung Galaxy S8 vjen në tre ngjyra me një pajisje misterioze DeX A po përgatiteni për Galaxy S8-ën? Informacione dhe foto erdhën sot nga Evan Blass përmes llogarisë së tij @evleaks në Twitter. Është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK