http://kariera.mk

Në listat e votuesve, 300 mijë persona pa adresë të saktë

më 3.2017 - Top Channel

Raporti për listën e zgjedhësve, paraqitur në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, vëren disa probleme të cilat fillojnë me ritmin e ngadaltë të pastrimit të dublimeve, edhe pse numri nuk është i madh. Armand...

Në listat e votuesve, 300 mijë persona pa adresë të saktë

më 3.2017 - Telegrafi

Raporti për listën e zgjedhësve, paraqitur në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, vëren disa probleme të cilat fillojnë me ritmin e ngadaltë të pastrimit të dublimeve, edhe pse numri nuk është i madh. Armand...

Shqipëri, në listat e votuesve, 300 mijë persona pa adresë të saktë

më 3.2017 - Flaka

Raporti për listën e zgjedhësve, paraqitur në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, vëren disa probleme të cilat fillojnë me ritmin e ngadaltë të pastrimit të dublimeve, edhe pse numri nuk është i madh. Armand...

Në listat e votuesve, 300 mijë persona pa adresë të saktë

më 3.2017 - Almakos

Raporti për listën e zgjedhësve, paraqitur në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, vëren disa probleme të cilat fillojnë me ritmin e ngadaltë të pastrimit të dublimeve, edhe pse numri nuk është i madh. Armand...

Në listat e votuesve, 300 mijë persona pa adresë të saktë

më 3.2017 - AlbPortali

Raporti për listën e zgjedhësve, paraqitur në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, vëren disa probleme të cilat fillojnë me ritmin e ngadaltë të pastrimit të dublimeve, edhe pse numri nuk është i madh. ...

Në listat e votuesve, 300 mijë persona pa adresë të saktë

më 3.2017 - Fakti Ditor

Raporti për listën e zgjedhësve, paraqitur në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, vëren disa probleme të cilat fillojnë me ritmin e ngadaltë të pastrimit të dublimeve, edhe pse numri nuk është i madh. Armand...

Listat e votuesve/ Teliti: 300 mijë persona pa adresë të saktë, rrezikojnë të mos votojnë

më 3.2017 - BalkanWeb

TIRANE – Raporti për listën e zgjedhësve, paraqitur në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, vëren disa probleme të cilat fillojnë me ritmin e ngadaltë të pastrimit të dublimeve, edhe pse numri nuk është i...

Në listat e votuesve, 300 mijë persona pa adresë të saktë

më 3.2017 - Gazeta Express

Raporti për listën e zgjedhësve, paraqitur në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, vëren disa probleme të cilat fillojnë me ritmin e ngadaltë të pastrimit të dublimeve, edhe pse numri nuk është i madh. ...

Në listat e votuesve, 300 mijë persona pa adresë të saktë

më 3.2017 - Panorama

Raporti për listën e zgjedhësve, paraqitur në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, vëren disa probleme të cilat fillojnë me ritmin e ngadaltë të pastrimit të dublimeve, edhe pse numri nuk është i madh. Armand...

Listat e zgjedhësve, 10 % e votuesve pa adresë të saktë

më 3.2017 - Lexo

Raporti për listën e zgjedhësve, paraqitur në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, vëren disa probleme të cilat fillojnë me ritmin e ngadaltë të pastrimit të dublimeve, edhe pse numri nuk është i madh. Armand...

Listat e zgjedhësve, 10 % e votuesve pa adresë të saktë

më 3.2017 - Java News

Raporti për listën e zgjedhësve, paraqitur në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, vëren disa probleme të cilat fillojnë me ritmin e ngadaltë të pastrimit të dublimeve, edhe pse numri nuk është i madh. Armand...

Në listat e votuesve, 300 mijë persona pa adresë të saktë

më 3.2017 - Opozita

Raporti për listën e zgjedhësve, paraqitur në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, vëren disa probleme të cilat fillojnë me ritmin e ngadaltë të pastrimit të dublimeve, edhe pse numri nuk është i madh. Armand...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK