http://kariera.mk

Erdogan: Futbolli dhe politika kanë shumë gjëra të përbashkëta

para 11 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, deklaroi se të ardhmen e Turqisë nuk mund ta ndërtojnë ata që frikësohen nga rinia turke dhe nga populli, raporton Anadolu Agency (AA). “Koha e...

Erdogan: Futbolli dhe politika kanë shumë gjëra të përbashkëta

para 11 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se të ardhmen e Turqisë nuk mund ta ndërtojnë ata që frikësohen nga rinia turke dhe nga populli. “Koha e tyre ka kaluar, por akoma rezistojnë. Ne i fituam...

Erdogan: Futbolli dhe politika kanë shumë gjëra të përbashkëta

para 11 muajve - Klan Kosova

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se të ardhmen e Turqisë nuk mund ta ndërtojnë ata që frikësohen nga rinia turke dhe nga populli. “Koha e tyre ka kaluar, por akoma rezistojnë. Ne i fituam...

​Erdogan: Futbolli dhe politika kanë shumë gjëra të përbashkëta

para 11 muajve - Indeks online

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se të ardhmen e Turqisë nuk mund ta ndërtojnë ata që frikësohen nga rinia turke dhe nga populli. “Koha e tyre ka kaluar, por akoma rezistojnë. Ne i fituam...

Erdoğan: Futbolli dhe politika kanë shumë gjëra të përbashkëta

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, deklaroi se të ardhmen e Turqisë nuk mund ta ndërtojnë ata që frikësohen nga rinia turke dhe nga populli, raporton Anadolu Agency...

Erdogan: Futbolli dhe politika kanë shumë gjëra të përbashkëta

para 11 muajve - Infokusi

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se të ardhmen e Turqisë nuk mund ta ndërtojnë ata që frikësohen nga rinia turke dhe nga populli. “Koha e tyre ka kaluar, por akoma rezistojnë. Ne i fituam...

Erdoğan: Futbolli dhe politika kanë shumë gjëra të përbashkëta

para 11 muajve - Fakti Ditor

Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, deklaroi se të ardhmen e Turqisë nuk mund ta ndërtojnë ata që frikësohen nga rinia turke dhe nga populli, raporton Anadolu Agency (AA). “Koha e...

Erdoğan: Futbolli dhe politika kanë shumë gjëra të përbashkëta

para 11 muajve - Arbresh

Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, deklaroi se të ardhmen e Turqisë nuk mund ta ndërtojnë ata që frikësohen nga rinia turke dhe nga populli, raporton Anadolu Agency (AA). “Koha e...

Erdogan: Futbolli dhe politika kanë shumë gjëra të përbashkëta

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, deklaroi se të ardhmen e Turqisë nuk mund ta ndërtojnë ata që frikësohen nga rinia turke dhe nga populli, raporton Anadolu Agency (AA). “Koha e...

Erdogan: Futbolli dhe politika kanë shumë gjëra të përbashkëta

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se të ardhmen e Turqisë nuk mund ta ndërtojnë ata që frikësohen nga rinia turke dhe nga populli. “Koha e tyre ka kaluar, por akoma rezistojnë. Ne i fituam...

Erdoğan: Futbolli dhe politika kanë shumë gjëra të përbashkëta

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv STAMBOLL (AA) – Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, deklaroi se të ardhmen e Turqisë nuk mund ta ndërtojnë ata që frikësohen nga rinia turke dhe nga populli, raporton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK