http://kariera.mk

Irak, makinë bombë në Bagdat humbin jetën 23 persona

më 3.2017 - Gazeta Express

Autoritetet irakiane kanë deklaruar se nga shpërthimi i një makine bombë në Bagdad kanë humbur jetën 23 persona dhe janë plagosur të paktën 45 të tjerë. Sipas deklaratës së policisë, shpërthimi i makinës...

Irak, makinë bombë në Bagdat  humbin jetën 23 persona

më 3.2017 - Shqiptarja

IRAK- Autoritetet irakiane kanë deklaruar se nga shpërthimi i një makine bombë në Bagdad kanë humbur jetën 23 persona dhe janë plagosur të paktën 45 të tjerë. Sipas deklaratës së policisë, shpërthimi i...

Bagdad: Të paktën 23 të vrarë nga një shpërthim

më 3.2017 - Aktuale

Policia irakiane dhe zyrtarët shëndetësorë thonë se nga shpërthimi i një makine bombë në Bagdad, janë vrarë të paktën 23 persona dhe plagosur 45 të tjerë. Sulmi ka ndodhur në lagjen Amil, që gjendet në...

Xhihadistët bëjnë një tjetër masakër, 23 të vdekur

më 3.2017 - Syri

23 të vdekur dhe më shumë se 40 të vdekur është bilanci i një atentati me makinë-bombë në Baghdad, Irak, këtë të hënë në një lagje të banuar kryesisht me popullsi shiite. Lajmin e bën të ditur “al Jazira”,...

Të paktën 23 të vrarë nga një shpërthim në Bagdad

më 3.2017 - Zhurnal

Policia irakiane dhe zyrtarët shëndetësorë thonë se nga shpërthimi i një makine bombë në Bagdad, janë vrarë të paktën 23 persona dhe plagosur 45 të tjerë. Sulmi ka ndodhur në lagjen Amil, që gjendet në...

Bagdad, 23 të vdekur nga shpërthimi i një makine bombë

më 3.2017 - Alsat-M

Nga eksplodimi i një makine bombë, sot në Bagdad kanë mbetur të vdekur së paku 23 persona, ndërsa janë plagosur më shumë se 45 persona tjerë. Shpërthimi ka ndodhur në lagjen shiite në jug të kryeqytetit...

Të paktën 23 të vrarë nga një shpërthim në Bagdad

më 3.2017 - Indeks online

Policia irakiane dhe zyrtarët shëndetësorë thonë se nga shpërthimi i një makine bombë në Bagdad, janë vrarë të paktën 23 persona dhe plagosur 45 të tjerë. Sulmi ka ndodhur në lagjen Amil, që gjendet në...

Të paktën 23 të vrarë nga një shpërthim në Bagdad

më 3.2017 - Lajmi.net

Policia irakiane dhe zyrtarët shëndetësorë thonë se nga shpërthimi i një makine bombë në Bagdad, janë vrarë të paktën 23 persona dhe plagosur 45 të tjerë. Sulmi ka ndodhur në lagjen Amil, që gjendet në...

Të paktën 23 të vrarë nga një shpërthim në Bagdad

më 3.2017 - Ora news

Policia irakiane dhe zyrtarët shëndetësorë thonë se nga shpërthimi i një makine bombë në Bagdad, janë vrarë të paktën 23 persona dhe plagosur 45 të tjerë. Sulmi ka ndodhur në lagjen Amil, që gjendet në...

23 të vdekur nga një shpërthim

më 3.2017 - RTV 21

23 persona të vdekur ndërsa janë plagosur më shumë se 45 persona tjerë në Bagdad Nga eksplodimi i një makine bombë, sot në Bagdad kanë mbetur të vdekur së paku 23 persona, ndërsa janë plagosur më shumë...

Të paktën 23 të vrarë nga një shpërthim në Bagdad

më 3.2017 - Zeri

Policia irakiane dhe zyrtarët shëndetësorë thonë se nga shpërthimi i një makine bombë në Bagdad, janë vrarë të paktën 23 persona dhe plagosur 45 të tjerë. Sulmi ka ndodhur në lagjen Amil, që gjendet në...

Të paktën 23 të vrarë nga një shpërthim në Bagdad

më 3.2017 - Evropa e Lirë

Policia irakiane dhe zyrtarët shëndetësorë thonë se nga shpërthimi i një makine bombë në Bagdad, janë vrarë të paktën 23 persona dhe plagosur 45 të tjerë. Sulmi ka ndodhur në lagjen Amil, që gjendet në...

Sulm terrorist në Amil, 23 të vdekur

më 3.2017 - Standard

Të pakten 23 persona kanë mbetur të vdekur në Bagdad nga shpërthimi i një makine bombë. Policia tha se të paktën 45 persona tjerë u plagosën në jug të Bagdadit i banuar me shumicë shite. Shpërthimi ndodhi...

Makina bombë vret 23 persona në Bagdad

më 3.2017 - Gazeta Express

Një makinë bombë ka lënë të vdekur të paktën 23 persona në Bagdad. Policia tha se të paktën 45 persona tjerë u plagosën në jug të Bagdadit i banuar me shumicë shite. Shpërthimi ndodhi në një rrugë...

Makina bombë vret 23 veta në Bagdad

më 3.2017 - GazetaBlic

Pas një shpërthimi të fuqishëm kanë mbetur të vdekur 23 persona në jug të Bagdadit. Kjo pasi një makinë bombë eksplodoi pranë tyre, ku përveç viktimave mbetën të lënduar mbi 45 të tjerë, shkruan Neës.com,...

Xhihadistët bëjnë një tjetër masakër, 23 të vdekur

më 3.2017 - AlbPortali

Loading... 23 të vdekur dhe më shumë se 40 të vdekur është bilanci i një atentati me makinë-bombë në Baghdad, Irak, këtë të hënë në një lagje të banuar kryesisht me popullsi shiite. Lajmin e bën...

Xhihadistët bëjnë një tjetër masakër, 23 të vdekur

më 3.2017 - Fakti Ditor

23 të vdekur dhe më shumë se 40 të vdekur është bilanci i një atentati me makinë-bombë në Baghdad, Irak, këtë të hënë në një lagje të banuar kryesisht me popullsi shiite. Lajmin e bën të ditur “al Jazira”,...

Makina bombë vret 23 veta në Bagdad

më 3.2017 - Klan Kosova

Pas një shpërthimi të fuqishëm kanë mbetur të vdekur 23 persona në jug të Bagdadit. Kjo pasi një makinë bombë eksplodoi pranë tyre, ku përveç viktimave mbetën të lënduar mbi 45 të tjerë, shkruan Neës.com,...

Të paktën 23 të vrarë nga një shpërthim në Bagdad

më 3.2017 - Infokusi

Policia irakiane dhe zyrtarët shëndetësorë thonë se nga shpërthimi i një makine bombë në Bagdad, janë vrarë të paktën 23 persona dhe plagosur 45 të tjerë.Sulmi ka ndodhur në lagjen Amil, që gjendet në...

23 të vdekur nga një shpërthim në Bagdad

më 3.2017 - Arbresh

Nga eksplodimi i një makine bombë, sot në Bagdad kanë mbetur të vdekur së paku 23 persona, ndërsa janë plagosur më shumë se 45 persona tjerë. Shpërthimi ka ndodhur në lagjen shiite në jug të kryeqytetit...

Sulm terrorist në Bagdad, vdesin 25 persona

më 3.2017 - Lexo

Të pakten 23 persona kanë mbetur të vdekur në Bagdad nga shpërthimi i një makine bombë. Policia tha se të paktën 45 persona tjerë u plagosën në jug të Bagdadit i banuar me shumicë shite. Shpërthimi ndodhi...

FOTO/Sulm terrorist në Bagdad, 23 persona të vdekur

më 3.2017 - Java News

Të pakten 23 persona kanë mbetur të vdekur në Bagdad nga shpërthimi i një makine bombë. Policia tha se të paktën 45 persona tjerë u plagosën në jug të Bagdadit i banuar me shumicë shite. Shpërthimi ndodhi...

Makina bombë vret 23 persona në Bagdad

më 3.2017 - Tetova Sot

Një makinë bombë ka lënë të vdekur të paktën 23 persona në Bagdad. Policia tha se të paktën 45 persona tjerë u plagosën në jug të Bagdadit i banuar me shumicë shite. Shpërthimi ndodhi në një rrugë shumë...

Makina bombë vret 23 veta në Bagdad

më 3.2017 - Infokusi

Pas një shpërthimi të fuqishëm kanë mbetur të vdekur 23 persona në jug të Bagdadit. Kjo pasi një makinë bombë eksplodoi pranë tyre, ku përveç viktimave mbetën të lënduar mbi 45 të tjerë, shkruan News.com,...

23 të vdekur nga një shpërthim në Bagdad

më 3.2017 - Gazeta e re

23 të vdekur nga një shpërthim në Bagdad Nga eksplodimi i një makine bombë, sot në Bagdad kanë mbetur të vdekur së paku 23 persona, ndërsa janë plagosur më shumë se 45 persona tjerë. Shpërthimi ka ndodhur...

Makina bombë vret 23 veta në Bagdad

më 3.2017 - Gazeta Fjala

Pas një shpërthimi të fuqishëm kanë mbetur të vdekur 23 persona në jug të Bagdadit. Kjo pasi një makinë bombë eksplodoi pranë tyre, ku përveç viktimave mbetën të lënduar mbi 45 të tjerë, shkruan News.com....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK