http://kariera.mk

Pajaziti: Nëse LDK ka fakte për vrasjen e zyrtarëve të saj, t’i dorëzojë në Prokurori

më 3.2017 - Telegrafi

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Zenun Pajaziti ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve të saj, tingëllojnë si elektorale. “Deklarata të tilla...

Pajaziti: Nëse LDK ka fakte për vrasjen e zyrtarëve të saj, t’i dorëzojë në Prokurori

më 3.2017 - OraInfo

Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu, për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve...

Pajaziti: Nëse LDK ka fakte për vrasjen e zyrtarëve të saj, t’i dorëzojë në Prokurori

më 3.2017 - Gazeta Express

Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu, për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve...

Pajaziti: LDK mos t’i terrorizoj qytetarët, nëse ka fakte le t’i dorëzoj në Prokurori

më 3.2017 - Lajmi.net

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Zenun Pajaziti ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve të saj, tingëllojnë si elektorale. “Deklarata të tilla...

Pajaziti: LDK mos t’i terrorizoj qytetarët, nëse ka fakte le t’i dorëzoj në Prokurori

më 3.2017 - Indeks online

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Zenun Pajaziti ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve të saj, tingëllojnë si elektorale. “Deklarata të tilla...

Pajaziti: Deklarata e Veliut – fushatë elektorale, nëse ka fakte le të shkon në Prokurori!

më 3.2017 - GazetaBlic

Shefi i grupit parlamentar te PDK’s, Zenun Pajaziti, ne lidhje telefonike ne emisonin Rrokum Roll te Televizionit Rrokum ka thane se deklaratat e nenkryetarit te LDK’s, Agim Veliu, per zbardhjen e vrasjeve...

Pajaziti: Nëse LDK ka fakte për vrasjen e zyrtarëve të saj, t’i dorëzojë në Prokurori

më 3.2017 - Infokusi

Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu, për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve...

Pajaziti: Nëse LDK ka fakte për vrasjen e zyrtarëve të saj, t’i dorëzojë në Prokurori

më 3.2017 - Almakos

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Zenun Pajaziti ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve të saj, tingëllojnë si elektorale. “Deklarata të tilla...

Nëse ka fakte LDK për vrasjet e zyrtarëve të saj le t’i dorëzoj në Prokurori

më 3.2017 - Arbresh

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Zenun Pajaziti ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve të saj, tingëllojnë si elektorale. “Deklarata të tilla...

Pajaziti: Nëse LDK ka fakte për vrasjen e zyrtarëve të saj, t’i dorëzojë në Prokurori

më 3.2017 - Insajderi

Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu, për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve...

Pajaziti: Nëse LDK ka fakte për vrasjen e zyrtarëve të saj, t’i dorëzojë në Prokurori

më 3.2017 - Fakti Ditor

Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu, për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve...

Pajaziti: Nëse LDK ka fakte për vrasjen e zyrtarëve të saj, t’i dorëzojë në Prokurori

më 3.2017 - Gazeta Monitor

Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu, për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve...

Pajaziti: LDK t’i dorëzojë në Prokurori faktet për vrasjen e zyrtarëve të saj

më 3.2017 - Sovrani

Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu, për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve...

Premierë: Skivi publikon këngën ‘Llafi’

më 3.2017 - Sovrani

”Llafi’ mban titullin kënga e tij më e re me të cilën i ka befasuar fansat, shkruan lajmi.net Për dallim nga çdo herë tjetër ai ka zgjedhur të mos e paralajmëroi këngën para publikimit dhe ta hedh në kanalin...

Çfarë nokauti, e lë pa ndjenja kundërshtarin për 30 sekonda

më 3.2017 - Sovrani

Luftëtari britanik i UFC, Mark Diaks është bërë hit në rrjetet sociale, pasi vetëm pas 30 sekondave rrëzoi në tokë Finca Pakalin. Share this: Click to share on Facebook (Opens in new window) Click to share...

Më në fund i tha “lamtumirë” drogës

më 3.2017 - Sovrani

Demi Lovato asnjëherë nuk i ka mohuar problemet e saja me drogën, depresionin, si dhe problemet me ushqyerjen dhe vetëbesimin. Mirëpo, ajo tashmë e ka lënë drogën dhe në javën e kaluar i ka festuar pesë...

Gigi nxjerr gjuhën jashtë

më 3.2017 - Sovrani

Modelja Gigi Hadid ka publikuar një fotografi në Instagram në të cilën është shfaqur super provokative. Ajo në këtë foto ka bërë një gjest jo shumë të pëlqyer duke nxjerr gjuhën jashtë. Gigi është njëra...

Gareth Bale trondit fansat e Real Madridit, ja pse

më 3.2017 - Sovrani

Gareth Bale ka shqetësuar tifozët e Real Madridit në maksimum, pasi që në foton me skuadrën pas ndeshjes ndaj Athletic Bilbaos, është parë me akuj në këmbë. Share this: Click to share on Facebook (Opens...

Vjen edhe goli i dytë në takimin Atletico Madrid – Sevilla

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Atletico Madridit ka dyfishuar rezultatin ndaj Sevillës në minutën e 61 të takimit. Golin për skuadrën nga Madridi e shënoi, Antoine Griezmann. Ja goli i tij: Share this: Click to share on Facebook...

Gol në takimin Atletico Madrid – Sevilla

më 3.2017 - Sovrani

Skuadra e Atletico Madridit ka kaluar në epërsi pas 39 minutave lojë ndaj Sevillës, pas golit të mbrojtësit Diego Godinit, përcjell sovrani.info Ja goli: Share this: Click to share on Facebook (Opens in...

Formacionet zyrtare, Atletico Madrid – Sevilla

më 3.2017 - Sovrani

Atletico Madrid dhe Sevilla kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes e cila starton nga ora 16 : 15. /Sovrani. info/ Share this: Click to share on Facebook (Opens in new window) Click to share on...

Ushtrimi 20 sekondësh që i bën mirë zemrës

më 3.2017 - Sovrani

Aktiviteti fizik jo vetëm që na mban në formë, por i bën mirë shëndetit dhe veçanërisht zemrës. Por ndonjëherë koha nuk është në favorin tonë, duke kufizuar aktivitetin fizik. Megjithatë ne kemi lajme...

Sfilatë e çuditshme në San Paolo

më 3.2017 - Top Channel

Ndryshe nga sfilatat e mëparshme të javës së modës në San Paolo, dy modele pothuajse të ngjashme kanë sfiluar me flokë e ndërthurura me njëra-tjetrën. Të dyja modelet janë shfaqur të premten të veshura...

Sfilatë e çuditshme në San Paolo

më 3.2017 - Syri

Ndryshe nga sfilatat e mëparshme të javës së modës në San Paolo, dy modele pothuajse të ngjashme kanë sfiluar me flokë e ndërthurura me njëra-tjetrën. Të dyja modelet janë shfaqur të premten të veshura...

Sfilatë e çuditshme në San Paolo

më 3.2017 - Klan Kosova

Ndryshe nga sfilatat e mëparshme të javës së modës në San Paolo, dy modele pothuajse të ngjashme kanë sfiluar me flokë e ndërthurura me njëra-tjetrën. Të dyja modelet janë shfaqur të premten të veshura...

Kjo po cilësohet si sfilata më e çuditshme

më 3.2017 - RTV 21

Modelet pothuajse të ngjashme kanë sfiluar me flokë e ndërthurura me njëra tjetrën Gjatë Javës së Modës në San Paolo, ndryshe nga sfilatat e mëparshme, dy modele pothuajse të ngjashme kanë sfiluar me flokë...

Sfilatë e çuditshme në San Paolo

më 3.2017 - Arbresh

Ndryshe nga sfilatat e mëparshme të javës së modës në San Paolo, dy modele pothuajse të ngjashme kanë sfiluar me flokë e ndërthurura me njëra-tjetrën. Të dyja modelet janë shfaqur të premten të veshura...

Sfilatë e çuditshme në San Paolo

më 3.2017 - 24 ore

Ndryshe nga sfilatat e mëparshme të javës së modës në San Paolo, dy modele pothuajse të ngjashme kanë sfiluar me flokë e ndërthurura me njëra-tjetrën. Të dyja modelet janë shfaqur të premten të veshura...

Sfilatë e çuditshme në San Paolo

më 3.2017 - Sovrani

Ndryshe nga sfilatat e mëparshme të javës së modës në San Paolo, dy modele pothuajse të ngjashme kanë sfiluar me flokë e ndërthurura me njëra-tjetrën. Të dyja modelet janë shfaqur të premten të veshura...

Nicole Scherzineger nuk e keni parë asnjëherë në këtë gjendje

më 3.2017 - Sovrani

Këngëtarja Nicole Scherzinger kishte nevojë për ndihmë për të shkuar në shtëpi, pas një nate të egër jashtë në Los Angeles. Anëtarja e jurisë së ”X Factor”, është parë me një fustan të zi të lëkurës dhe...

Vajza me flokë të gjata më shumë se 2 metër

më 3.2017 - Sovrani

Një fanse e inspiruar nga filmi i animuar “Rapunzel” tani ka flokët pothuajse 2 metër e gjysmë të gjata. Për të arritur këtë gjatësi Aliia Nasyrova-s iu deshën rreth dy dekada. Nasyrove, 27 vjeçare nga...

Vajza me flokë të gjata më shumë se 2 metër

më 3.2017 - Klan Kosova

Një fanse e inspiruar nga filmi i animuar “Rapunzel” tani ka flokët pothuajse 2 metër e gjysmë të gjata. Për të arritur këtë gjatësi Aliia Nasyrova-s iu deshën rreth dy dekada. Nasyrove, 27 vjeçare nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK