http://kariera.mk

Greqi, zbulohen tetë pako-bombë në postë, në shënjestër zyrtarë të BE–së

më 3.2017 - Shqiptarja

GREQI- Autoritetet greke kanë zbuluar gjatë mbrëmjes së të hënës, tetë pako-bombë të cilat ishin gati për tu dërguar nëpërmjet postës. Pakot janë zbuluar pas kërkimeve  në zyrën postare në Krioneri të...

Greqi, zbulohen 8 pako-bombë të tjera, për zyrtarët evropianë

më 3.2017 - Top Channel

Antiterrori grek ka zbuluar mbrëmjen e së hënës, tetë pako-bombë të reja, gati për tu postuar tek zyrtarë të lartë europianë, dy prej të cilëve thuhet se janë, kreu I Eurogrupit Jeroen Dijsselbloem dhe...

Kapen 8 pako me eksploziv në Greqi, kishin për qëllim sulm në vendet e BE-së

më 3.2017 - Indeks online

Policia greke ka kapur tetë pako të dyshuar në një qendër postare të hënën në Athinë, pas dërgimit të dërgesave me eksploziv në Fondin Monetar Ndërkombëtar në Paris dhe Ministrisë së Financave të Gjermanisë,...

Zbulohen 8 pako me bomba në një postë në Athinë, ‘shënjestër’ zyrtarë të BE-së

më 3.2017 - BalkanWeb

ATHINE- Zbulohen 8 pako me bomba në një zyre postare në Athinë. Mediat ndërkombëtare raportojnë se objektiv ishin disa zyrtarë të BE, që punojnë në sektorin e biznesit dhe financave. Falë ndërhyrjes së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK