http://kariera.mk

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - TV Koha

Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua përgjatë një periudhe disashekullore, por që vazhdon të jetë e pranishme ende sot, kryesisht në...

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - Aktuale

Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua përgjatë një periudhe disashekullore, por që vazhdon të jetë e pranishme ende sot, kryesisht në...

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - Fakti Ditor

Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua përgjatë një periudhe disashekullore, por që vazhdon të jetë e pranishme ende sot, kryesisht në...

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - Iliria News

Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara​) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua përgjatë një periudhe disashekullore, por që vazhdon të jetë e pranishme ende sot, kryesisht në...

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - Telegrafi

Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara​) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua përgjatë një periudhe disashekullore, por që vazhdon të jetë e pranishme ende sot, kryesisht në...

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - Portalb

Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara​) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua përgjatë një periudhe disashekullore, por që vazhdon të jetë e pranishme ende sot, kryesisht në...

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - Almakos

Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara​) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua përgjatë një periudhe disashekullore, por që vazhdon të jetë e pranishme ende sot, kryesisht në...

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - Almakos

Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara​) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua përgjatë një periudhe disashekullore, por që vazhdon të jetë e pranishme ende sot, kryesisht në...

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - Lajmi.net

Kjo traditë, pavarësisht se në përmasa më të vogla, vazhdon ende sot në Shqipëri në disa zona Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara​) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua përgjatë...

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - AlbPortali

Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara​) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua përgjatë një periudhe disashekullore, por që vazhdon të jetë e pranishme ende sot, kryesisht në...

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - Shenja

Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara​) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua përgjatë një periudhe disashekullore, por që vazhdon të jetë e pranishme ende sot, kryesisht në...

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - Iliria News

Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara​) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua përgjatë një periudhe disashekullore, por që vazhdon të jetë e pranishme ende sot, kryesisht në...

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - Tetova Sot

Kjo traditë, pavarësisht se në përmasa më të vogla, vazhdon ende sot në Shqipëri në disa zona. Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara​) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua...

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv MAT (AA) - FATJON CUKA Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara​) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua përgjatë një periudhe disashekullore, por që vazhdon të jetë...

Burrneshat, ende pjesë e realitetit shqiptar

para 10 muajve - Gazeta e re

Kjo traditë, pavarësisht se në përmasa më të vogla, vazhdon ende sot në Shqipëri në disa zona. Burrneshat (të njohura edhe si virgjëreshat e betuara​) i përkasin një tradite që u krijua dhe u zhvillua...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK