http://kariera.mk

Bashkimi Kombëtar? Ja çfarë thotë ambasadori i SHBA-së

më 4.2017 - Iliria News

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

Delawie: SHBA-ja, kundër bisedave të pakujdesshme për bashkim

më 4.2017 - GazetaBlic

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

Delawie kritikon ashpër Thaçin: Kujdes me deklarata për bashkim me Shqipërinë

më 4.2017 - Lajmi.net

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

Edhe ambasadori i SHBA në Kosovë kundër Ramës: Të pakujdesshme, deklaratat për bashkim

më 4.2017 - Syri

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

Delawie: SHBA-ja, kundër bisedave të pakujdesshme për bashkim

më 4.2017 - Klan Kosova

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

SHBA-ja kundër bisedave të pakujdesshme për bashkim kombëtar

më 4.2017 - Telegrafi

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

SHBA-ja kundër bisedave të pakujdesshme për bashkim kombëtar

më 4.2017 - Indeks online

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

Delawie: SHBA-ja, kundër bisedave të pakujdesshme për bashkim

më 4.2017 - Syri

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

Shqipëria Etnike, Vuçiç: Ta thoja unë do më varnin në Bruksel

më 4.2017 - Albeu

Presidenti i ri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka deklaruar se bashkimi i Kosovës me Shqipërinë është thjesht një dëshirë e kryeministrit Rama, por bëri thirrje për shmangie të deklaratave të tilla të cilat...

SHBA-ja kundër bisedave të pakujdesshme për bashkim kombëtar

më 4.2017 - Zeri

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

SHBA-ja kundër bisedave të pakujdesshme për bashkim kombëtar

më 4.2017 - OraInfo

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

Delawie: SHBA-ja, kundër bisedave të pakujdesshme për bashkim

më 4.2017 - Evropa e Lirë

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie , i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “ Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

SHBA-ja kundër bisedave të pakujdesshme për bashkim kombëtar

më 4.2017 - Infokusi

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

SHBA-ja kundër bisedave të pakujdesshme për bashkim kombëtar

më 4.2017 - Almakos

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

SHBA-ja kundër bisedave të pakujdesshme për bashkim kombëtar

më 4.2017 - Infokusi

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

Deklarata e Ramës për bashkimin e shqiptarëve, Vuçiç: Të propozoja unë “serbët në një shtet”, do më kishin varur në Bruksel

më 4.2017 - Sot News

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka deklaruar se Kryeministri Rama ka thjesht një dëshirë duke bë thirrje për mos përsëritjen e deklaratave të tilla pasi sipas tij, nuk ndihmojnë në stabilitetin...

Vuçiç për Ramën: Po të flisja unë për bashkim të serbëve, do më kishin varur në Bruksel

më 4.2017 - Syri

Presidenti i zgjedhur i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka deklaruar se bashkimi i Kosovës dhe Shqipërisë është thjesht një dëshirë e kryeministrit Rama.  Ai bëri thirrje për shmangie të deklaratave të tilla...

Bashkimi i shqiptarëve - Deklarata e Ramës? Vuçiq: Ta thoja unë do më varnin në Bruksel

më 4.2017 - Zeri

Presidenti i zgjedhur i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka deklaruar se bashkimi i Kosovës dhe Shqipërisë është thjesht një dëshirë e kryeministrit Rama.  Ai bëri thirrje për shmangie të deklaratave të tilla...

Deklarata e Ramës? Vuçiç: Ta thoja unë do më varnin në Bruksel

më 4.2017 - Ora news

Presidenti i zgjedhur i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka deklaruar se bashkimi i Kosovës dhe Shqipërisë është thjesht një dëshirë e kryeministrit Rama.  Ai bëri thirrje për shmangie të deklaratave të tilla...

Bashkimi i shqiptarëve - Deklarata e Ramës? Vuqiç: Ta thoja unë do më varnin në Bruksel

më 4.2017 - Zeri

Presidenti i zgjedhur i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka deklaruar se bashkimi i Kosovës dhe Shqipërisë është thjesht një dëshirë e kryeministrit Rama.  Ai bëri thirrje për shmangie të deklaratave të tilla...

Reagon edhe Delawie ndaj idesë së Ramës për bashkim me Kosovën

më 4.2017 - Insajderi

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

Delawie: SHBA-ja, kundër bisedave të pakujdesshme për bashkim

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

Ambasadori amerikan: Keni kujdes me deklaratat për Bashkim Kombëtar

më 4.2017 - Periskopi

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delaëie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

Delawie i quan të “pakujdesshme” deklaratat e Thaçit dhe Ramës për bashkim kombëtar

më 4.2017 - Sovrani

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

SHBA-ja kundër bisedave të pakujdesshme për bashkim kombëtar

më 4.2017 - Bota Press

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, i ka cilësuar deklaratat për mundësinë e bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë, si të “pakujdesshme”. “Qeveria amerikane e mbështet sovranitetin edhe të Kosovës...

Analisti gjerman: Ja pse flasin Rama e Thaci për bashkimin e Shqipërisë me Kosovën

më 4.2017 - LajmiFundit

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë që të ketë reagime të shumta. Vendi fqinjë, Serbia është ‘tmerruar’...

“Shqipëria e Madhe”, analisti gjerman: Thaçi e Rama synojnë të ushtrojë presion mbi Brukselin

më 4.2017 - TV Koha

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë që të ketë reagime të shumta. Vendi fqinjë, Serbia është ‘tmerruar’...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi

më 4.2017 - Antpress

Ramush Tahiri: Zhgënjimi me politikat e BE-së në raport me shqiptarët është i shtrirë jo vetëm te liderët, por edhe te popullata. Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve...

Analisti gjerman: Thaçi dhe Rama duan t`i bëjnë presion Brukselit

më 4.2017 - Klan Kosova

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi rreth bashkimit të Shqipërisë dhe Kosovës janë një instrument për presion mbi Bashkimin Evropian që të mos e lërë...

Analisti gjerman: Thaçi e Rama presion mbi Brukselin

më 4.2017 - Arbresh

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë që të ketë reagime të shumta. Vendi fqinjë, Serbia është ‘tmerruar’...

Deklarata e Ramës? Vuçiç: Ta thoja unë do më varnin në Bruksel

më 4.2017 - Gazeta Telegraf

Presidenti i zgjedhur i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka deklaruar se bashkimi i Kosovës dhe Shqipërisë është thjesht një dëshirë e kryeministrit Rama. Ai bëri thirrje për shmangie të deklaratave të tilla...

Analisti gjerman: Thaçi dhe Rama po ushtrojnë presion mbi Brukselin

më 4.2017 - Albeu

Analisti gjerman Bodo Weber, referuar deklaratave të kryeministrit të Shqipërisë Edi Ramës dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit për bashkimin e Shqipërisë me Kosovën në rast se BE-ja i mbyll dyert...

Analisti gjerman: Thaçi e Rama synojnë të ushtrojë presion mbi Brukselin

më 4.2017 - Telegrafi

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë që të ketë reagime të shumta. Vendi fqinjë, Serbia është ‘tmerruar’...

Analisti gjerman: Thaçi e Rama synojnë të ushtrojë presion mbi Brukselin

më 4.2017 - Zeri

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë që të ketë reagime të shumta. Vendi fqinjë, Serbia është ‘tmerruar’...

Analisti gjerman: Thaçi e Rama synojnë të ushtrojë presion mbi Brukselin

më 4.2017 - OraInfo

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë që të ketë reagime të shumta. Vendi fqinjë, Serbia është ‘tmerruar’...

Analisti gjerman: Thaçi e Rama synojnë të ushtrojë presion mbi Brukselin

më 4.2017 - Lajmi.net

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë që të ketë reagime të shumta. Vendi fqinjë, Serbia është ‘tmerruar’...

Bodo Weber: Thaçi e Rama synojnë të ushtrojë presion mbi Brukselin

më 4.2017 - Illyria

Berlin, 21 prill 2017 – Deklaratat e Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës ka nxitur reagime të shumta. Serbia është tmerruar...

Analisti gjerman: Thaçi e Rama synojnë të ushtrojë presion mbi Brukselin

më 4.2017 - Almakos

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë që të ketë reagime të shumta. Vendi fqinjë, Serbia është ‘tmerruar’...

Analisti gjerman: Thaçi e Rama synojnë të ushtrojë presion mbi Brukselin

më 4.2017 - Infokusi

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë që të ketë reagime të shumta. Vendi fqinjë, Serbia është ‘tmerruar’...

Analisti gjerman: Thaçi e Rama synojnë të ushtrojë presion mbi Brukselin

më 4.2017 - Gazeta Liria

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë që të ketë reagime të shumta. Vendi fqinjë, Serbia është ‘tmerruar’...

Analisti gjerman: Thaçi e Rama synojnë të ushtrojë presion mbi Brukselin

më 4.2017 - AlbPortali

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë që të ketë reagime të shumta. Loading... Vendi fqinjë, Serbia është...

Analisti gjerman: Thaçi e Rama synojnë të ushtrojë presion mbi Brukselin

më 4.2017 - Shenja

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë që të ketë reagime të shumta. Vendi fqinjë, Serbia është ‘tmerruar’...

Analisti gjerman: Thaçi e Rama synojnë të ushtrojë presion mbi Brukselin

më 4.2017 - Bota Press

Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, ka bërë që të ketë reagime të shumta. Vendi fqinjë, Serbia është ‘tmerruar’...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi

më 4.2017 - Politiko

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hapë dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si...

Shantazhi Rama-Thaçi me “bashkimin e shqiptarëve”, tregues i zhgënjimit nga izolimi

më 4.2017 - Gazeta 55

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hapë dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi

më 4.2017 - Shekulli

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hapë dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si...

Vuçiq: Nëse unë them "të gjithë serbët në një shtet" do të më varnin në Bruksel

më 4.2017 - Indeks online

Kryeministri dhe presidenti i zgjedhur, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se deklaratat lidhur me bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbeten vetëm në fushën e dëshirës. Vuçiqi kërkoi nga protagonistët e...

Vuçiq: Nëse unë them "të gjithë serbët në një shtet" do të më varnin në Bruksel

më 4.2017 - Gazeta Express

Kryeministri dhe presidenti i zgjedhur, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se deklaratat lidhur me bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbeten vetëm në fushën e dëshirës. Vuçiqi kërkoi nga protagonistët e...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi

më 4.2017 - Lajmi.net

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hapë dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si...

Vuçiq: Nëse unë them "të gjithë serbët në një shtet" do të më varnin në Bruksel

më 4.2017 - InfoShqip

Kryeministri dhe presidenti i zgjedhur, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se deklaratat lidhur me bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbeten vetëm në fushën e dëshirës. Vuçiqi kërkoi nga protagonistët e...

Deklaratat për bashkim kombëtar, mes zhgënjimit nga izolimi e kërcënimit

më 4.2017 - Koha.net

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hapë dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi

më 4.2017 - Zeri

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hapë dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi?

më 4.2017 - Telegrafi

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hapë dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi

më 4.2017 - Indeks online

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hapë dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si...

Vuçiç i kundërpërgjigjet Ramës

më 4.2017 - ABC News

Kryeministri serb Aleksandar Vuçiç ka reaguar ndaj deklaratave të Edi Ramës për skenare të bashkimit të Shqipërisë me Kosovën. Sipas tij, deklarata të tilla nxisin konflikte dhe nuk i shërbejnë krijimit...

Vuçiç politikanëve shqiptarë: I lusim të mos flasin më për bashkim në publik

më 4.2017 - Tetova1

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi?

më 4.2017 - Ora news

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hap dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si reflektim...

Vuçiç:Shqiptarët të mos flasin për idenë e bashkimit

më 4.2017 - Shqiptarja

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi

më 4.2017 - Evropa e Lirë

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hapë dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi

më 4.2017 - Arbresh

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hapë dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si...

Vuçiç i hakërrehet Ramës e Thaçit: Mos flisni më ‘Shqipërinë e Madhe’,

më 4.2017 - Standard

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi?

më 4.2017 - Infokusi

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hap dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si reflektim...

Vuçiç: Shqiptarët të mos flasin për idenë e bashkimit

më 4.2017 - Shekulli

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi

më 4.2017 - Gazeta Fjala

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hapë dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi?

më 4.2017 - Almakos

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hap dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si reflektim...

Vuçiç politikanëve shqiptarë: I lusim të mos flasin më për bashkim në publik

më 4.2017 - Iliria News

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Vuçiç politikanëve shqiptarë: I lusim të mos flasin më për bashkim në publik

më 4.2017 - Mapo

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Vuçiq: Shqiptarët të mos flasin për idenë e bashkimit

më 4.2017 - TV Koha

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Vuçiq: Shqiptarët të mos flasin për idenë e bashkimit

më 4.2017 - Portalb

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hapë dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si...

Vuçiq: Deklaratat për bashkimin e Shqipërisë e të Kosovës, vetëm dëshira

më 4.2017 - Koha.mk

Kryeministri dhe kryetari i zgjedhur i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka thënë sot se deklaratat lidhur me bashkimin e Shqipërisë e të Kosovës mbeten vetëm në domenin e dëshirave, transmeton Koha.net. Ai, siç...

Vuqiç: Deklaratat për bashkimin e Shqipërisë e të Kosovës, vetëm dëshira

më 4.2017 - Zhurnal

Kryeministri dhe kryetari i zgjedhur i Serbisë Aleksandar Vuqiç ka thënë sot se deklaratat lidhur me bashkimin e Shqipërisë e të Kosovës mbeten vetëm në domenin e dëshirave. Ai, siç njofton novosti online“,...

Vuçiç politikanëve shqiptarë: I lusim të mos flasin më për bashkim në publik

më 4.2017 - InfoShqip

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Deklaratat për bashkimin e shqiptarëve, kërcënim apo zhgënjim nga izolimi

më 4.2017 - Sovrani

Deklaratat e liderëve në Tiranë e Prishtinë për bashkimin e shqiptarëve në një shtet, në rast se Bashkimi Evropian nuk i hapë dyert shtetit të Kosovës, nga analistët politikë në Prishtinë po shihen si...

Vuçiq lut liderët shqiptarë: Mos flisni për idenë e bashkimit

më 4.2017 - Klan Kosova

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Vuçiç i lutet politikanëve shqiptarë: Mos e përmendni idenë e bashkimit me Kosovën

më 4.2017 - Albeu

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, i ka bërë thirrje politikanëve të Shqipërisë që të mos e përmendin më idenë e bashkimit të Shqipërisë me Kosovën . "Ne i lusim, po e përsëris, i lusim që të mos...

Vuçiç: Shqiptarët të mos flasin për idenë e bashkimit

më 4.2017 - Ora news

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Vuçiç: Bashkimi Kosovë – Shqipëri nuk do të ndodhë!

më 4.2017 - Aktuale

Pas deklaratave të Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, për mundësinë ë bashkimit të Kosovës dhe Shqipërsië, ka reaguar edhe kryeministri aktual serb, Aleksandër Vuçiç, që njëkohësisht është edhe President...

Vuçiq: Shqiptarët të mos flasin për idenë e bashkimit

më 4.2017 - Flaka

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Vuqiç: Deklaratat për bashkimin e Shqipërisë e të Kosovës, vetëm dëshira

më 4.2017 - Alsat-M

Kryeministri dhe kryetari i zgjedhur i Serbisë Aleksandar Vuqiç ka thënë sot se deklaratat lidhur me bashkimin e Shqipërisë e të Kosovës mbeten vetëm në domenin e dëshirave. Ai, siç njofton novosti online“,...

Vuçiç: Pavarësish dëshirës së dikujt, bashkimi Kosovë – Shqipëri nuk do të ndodhë!

më 4.2017 - Opozita

Pas deklaratave të Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, për mundësinë ë bashkimit të Kosovës dhe Shqipërsië, ka reaguar edhe kryeministri aktual serb, Aleksandër Vuçië, që njëkohësisht është edhe President...

Vuçiç thirrje politikanëve shqiptarë: Mos flisni më për bashkimin e të gjithë shqiptarëve në një shtet!

më 4.2017 - Sot News

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

‘Shqipëria e Madhe’, Vuçiç ia ‘plas’ Ramës e Thaçit: Mos flisni më për bashkim!

më 4.2017 - BalkanWeb

BEOGRAD- Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi...

Vuçiq: Shqiptarët të mos flasin për idenë e bashkimit

më 4.2017 - Telegrafi

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Vuçiq: Deklaratat për bashkimin e Shqipërisë e të Kosovës, vetëm dëshira

më 4.2017 - Tetova Sot

Kryeministri dhe kryetari i zgjedhur i Serbisë Aleksandar Vuqiç ka thënë sot se deklaratat lidhur me bashkimin e Shqipërisë e të Kosovës mbeten vetëm në domenin e dëshirave. Ai, siç njofton novosti online“,...

Vuçiq i kundërpërgjigjet Ramës dhe Thaçit: Bashkimi i shqiptarëve nuk do të ndodhë

më 4.2017 - Ina

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se deklaratat për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbetën vetëm dëshira dhe ka kërkuar nga protagonistët e tyre që të mos dalin publikisht me diçka...

Vuçiç: Pavarësish dëshirës së dikujt, bashkimi Kosovë - Shqipëri nuk do të ndodhë!

më 4.2017 - Syri

Pas deklaratave të Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, për mundësinë ë bashkimit të Kosovës dhe Shqipërsië, ka reaguar edhe kryeministri aktual serb, Aleksandër Vuçië, që njëkohësisht është edhe President...

Vuçiq: Deklaratat për bashkimin e Shqipërisë e të Kosovës, vetëm dëshira

më 4.2017 - OraInfo

Kryeministri dhe kryetari i zgjedhur i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka thënë sot se deklaratat lidhur me bashkimin e Shqipërisë e të Kosovës mbeten vetëm në domenin e dëshirave, transmeton Koha.net. Ai, siç...

Vuçiq: Shqiptarët të mos flasin për idenë e bashkimit

më 4.2017 - Evropa e Lirë

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Vuqiç hidhërohet me Edi Ramen, kërkon nga BE-ja ti dënojnë deklaratat për Shqipërinë e madhe

më 4.2017 - Indeks online

Kryeministri  dhe presidenti i zgjedhur serb Aleksandar Vuqiç, tha sot se deklaratat për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbeten vetëm në fushën e dëshirës, por kërkoi protagonistët e tyre të mos...

Vuçiq i kundërpërgjigjet Ramës dhe Thaçit: Bashkimi i shqiptarëve nuk do të ndodhë

më 4.2017 - Lajmi.net

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se deklaratat për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbetën vetëm dëshira dhe ka kërkuar nga protagonistët e tyre që të mos dalin publikisht me diçka...

Vuçiq: Bashkimi Kosovë - Shqipëri nuk do të ndodhë, pavarësisht dëshirave të dikujt

më 4.2017 - Zeri

Pas deklaratave të Kryeministrit të Shqipërise, Edi Rama, për mundësinë ë bashkimit të Kosovës dhe Shqipërsië, ka reaguar edhe kryeministri aktual serb, Alekdsandar Vuçiq, që njëkohësisht është edhe president...

Vuçiq: Deklaratat për bashkimin e Shqipërisë e të Kosovës, vetëm dëshira

më 4.2017 - Koha.net

Kryeministri dhe kryetari i zgjedhur i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka thënë sot se deklaratat lidhur me bashkimin e Shqipërisë e të Kosovës mbeten vetëm në domenin e dëshirave, transmeton Koha.net. Ai, siç...

Vuçiq i kundërpërgjigjet Ramës dhe Thaçit: Bashkimi i shqiptarëve nuk do të ndodhë

më 4.2017 - Fakti Ditor

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se deklaratat për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbetën vetëm dëshira dhe ka kërkuar nga protagonistët e tyre që të mos dalin publikisht me diçka...

Vuçiq: Bashkimi Kosovë – Shqipëri nuk do të ndodhë

më 4.2017 - Politiko

Pas deklaratave të Kryeministrit të Shqipërise, Edi Rama, për mundësinë ë bashkimit të Kosovës dhe Shqipërsië, ka reaguar edhe kryeministri aktual serb, Alekdsandar Vuçiq, që njëkohësisht është edhe president...

Vuçiq: Bashkimi Kosovë – Shqipëri nuk do të ndodhë, pavarësisht dëshirave të dikujt

më 4.2017 - GazetaBlic

Pas deklaratave të Kryeministrit të Shqipërise, Edi Rama, për mundësinë ë bashkimit të Kosovës dhe Shqipërsië, ka reaguar edhe kryeministri aktual serb, Alekdsandar Vuçiq, që njëkohësisht është edhe president...

Vuçiç i “lutet” Ramës që të mos përmendë “Shqipëri e Madhe” në publik

më 4.2017 - Lexo

Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Vuçiq: Bashkimi Kosovë - Shqipëri nuk do të ndodhë, pavarësisht dëshirave të dikujt

më 4.2017 - Gazeta Express

Pas deklaratave të Kryeministrit të Shqipërise, Edi Rama, për mundësinë ë bashkimit të Kosovës dhe Shqipërsië, ka reaguar edhe kryeministri aktual serb, Alekdsandar Vuçiq, që njëkohësisht është edhe president...

‘Shqipëria e Madhe’, Vuçiç kundër Ramës e Thaçit: Mos flisni më për bashkim!

më 4.2017 - Lajme.al

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

‘Shqipëria e Madhe’, Vuçiç ia ‘plas’ Ramës e Thaçit: Mos flisni më për bashkim!

më 4.2017 - LajmiFundit

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Vuçiq: Shqiptarët të mos flasin për idenë e bashkimit

më 4.2017 - Almakos

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Vuçiq i kundërpërgjigjet Ramës dhe Thaçit: Bashkimi i shqiptarëve nuk do të ndodhë

më 4.2017 - Arbresh

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se deklaratat për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbetën vetëm dëshira dhe ka kërkuar nga protagonistët e tyre që të mos dalin publikisht me diçka...

Replikon me Ramën/ Vuçiç: Bashkimi Kosovë – Shqipëri nuk do të ndodhë

më 4.2017 - Java News

Pas deklaratave të Kryeministrit të Shqipërise, Edi Rama, për mundësinë ë bashkimit të Kosovës dhe Shqipërsië, ka reaguar edhe kryeministri aktual serb, Alekdsandar Vuçiq, që njëkohësisht është edhe president...

Vuçiq lut liderët shqiptarë: Mos flisni për idenë e bashkimit

më 4.2017 - Bota Press

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Vuçiq: Bashkimi Kosovë – Shqipëri nuk do të ndodhë, pavarësisht dëshirave të dikujt

më 4.2017 - Infokusi

Pas deklaratave të Kryeministrit të Shqipërise, Edi Rama, për mundësinë ë bashkimit të Kosovës dhe Shqipërsië, ka reaguar edhe kryeministri aktual serb, Alekdsandar Vuçiq, që njëkohësisht është edhe president...

Vuçiq u përgjigjet Ramës dhe Thaçit: Keni vetëm ëndrra për bashkim, Evropa do diçka tjetër!

më 4.2017 - AlbPortali

Kryeministri aktual dhe presidenti i zgjedhur i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se deklaratat në lidhje me bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbeten vetëm në fushën e dëshirës. Lideri serb...

‘Shqipëria e Madhe’, Vuçiç ia ‘plas’ Ramës e Thaçit: Mos flisni më për bashkim!

më 4.2017 - Gazeta Telegraf

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Vuçiq u përgjigjet Ramës dhe Thaçit: Keni vetëm ëndrra për bashkim, Evropa do diçka tjetër!

më 4.2017 - Shenja

Kryeministri aktual dhe presidenti i zgjedhur i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka deklaruar se deklaratat në lidhje me bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbeten vetëm në fushën e dëshirës. Lideri i fuqishëm...

Vuçiq: Deklaratat për bashkimin e Shqipërisë e Kosovës – vetëm dëshira

më 4.2017 - Illyria

Beograd, 20 prill 2017 – Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë sot (e enjete) se deklaratat e Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, dhe Presidentit të Kosovës, hashim Thaçi,  lidhur me bashkimin...

Vuçiq: Bashkimi i Shqipërisë dhe Kosovës mbetët vetëm dëshirë

më 4.2017 - Insajderi

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Edhe Vuçiq reagon ndaj deklaratave për bashkimin e Kosovës me Shqipërinë

më 4.2017 - Periskopi

Deklaratat lidhur me Bashkimin e Kosovës me Shqipërinë mbeten vetëm në domenin e dëshirave, sipas kryeministrit dhe presidentit të zgjedhur serb, Aleksander Vuçiq. Vuçiq ka paralajmëruar se në mënyrë të...

Vuçiq: Shqiptarët të mos flasin për idenë e bashkimit

më 4.2017 - Gazeta Fjala

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u bëri thirrje politikanëve shqiptarë që të mos dalin në publik me deklarata për nevojën e bashkimit të të gjithë shqiptarëve në një shtet, nëse procesi i integrimit...

Vuçiq: Bashkimi Kosovë – Shqipëri nuk do të ndodhë, pavarësisht dëshirave të dikujt

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Pas deklaratave të Kryeministrit të Shqipërise, Edi Rama, për mundësinë ë bashkimit të Kosovës dhe Shqipërsië, ka reaguar edhe kryeministri aktual serb, Alekdsandar Vuçiq, që njëkohësisht është edhe president...

Vuçiq: Bashkimi Kosovë – Shqipëri nuk do të ndodhë, pavarësisht dëshirave të dikujt

më 4.2017 - Bota Press

Pas deklaratave të Kryeministrit të Shqipërise, Edi Rama, për mundësinë ë bashkimit të Kosovës dhe Shqipërsië, ka reaguar edhe kryeministri aktual serb, Alekdsandar Vuçiq, që njëkohësisht është edhe president...

Rama e Thaçi “çojnë në këmbë” Serbinë

më 4.2017 - Tetova Sot

Deklaratat e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama  dhe ajo e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për mundësinë e bashkimit të këtyre dy shteteve në rast se Bashkimi Evropian ua mbyll dyert, ka bërë bujë...

Rama e Thaçi 'çojnë në këmbë' mediat serbe

më 4.2017 - Zeri

Deklaratat e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama  dhe ajo e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për mundësinë e bashkimit të këtyre dy shteteve në rast se Bashkimi Evropian ua mbyll dyert, ka bërë bujë...

Media serbe: Çfarë qëndron pas synimeve të shqiptarëve për të djegur Ballkanin?

më 4.2017 - Aktuale

Thaçi dhe Rama flasin për “balkanizimin” e Ballkani në një kohë kur Brukseli nuk ka as idenë se çfarë të bëjë me këtë pjesë të Evropës, por në zonën post-konfliktit, çdo fjalë e thënë mund të jetë shkëndija...

Rama e Thaçi “çojnë në këmbë” mediat serbe

më 4.2017 - OraInfo

Deklaratat e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe ajo e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për mundësinë e bashkimit të këtyre dy shteteve në rast se Bashkimi Evropian ua mbyll dyert, ka bërë bujë...

Rama e Thaçi “çojnë në këmbë” mediat serbe

më 4.2017 - Lajmi.net

Deklaratat e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama  dhe ajo e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për mundësinë e bashkimit të këtyre dy shteteve në rast se Bashkimi Evropian ua mbyll dyert, ka bërë bujë...

Media serbe: Çfarë qëndron pas synimeve të shqiptarëve për të djegur Ballkanin?

më 4.2017 - Lexo

Thaçi dhe Rama flasin për “balkanizimin” e Ballkani në një kohë kur Brukseli nuk ka as idenë se çfarë të bëjë me këtë pjesë të Evropës, por në zonën post-konfliktit, çdo fjalë e thënë mund të jetë shkëndija...

Media serbe: Çfarë qëndron pas synimeve të shqiptarëve për të djegur Ballkanin?

më 4.2017 - Bota Press

Thaçi dhe Rama flasin për “balkanizimin” e Ballkani në një kohë kur Brukseli nuk ka as idenë se çfarë të bëjë me këtë pjesë të Evropës, por në zonën post-konfliktit, çdo fjalë e thënë mund të jetë shkëndija...

Media serbe: Çfarë qëndron vërtetë pas synimeve të shqiptarëve për të djegur Ballkanin?

më 4.2017 - Presheva Jone

Preshevë, 19 prill  -Thaçi dhe Rama flasin për “balkanizimin” e Ballkani në një kohë kur Brukseli nuk ka as idenë se çfarë të bëjë me këtë pjesë të Evropës, por në zonën post-konfliktit, çdo fjalë e thënë...

Rama e Thaçi i “çojnë në këmbë” mediat serbe

më 4.2017 - Gazeta e re

Deklaratat e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe ajo e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për mundësinë e bashkimit të këtyre dy shteteve në rast se Bashkimi Evropian ua mbyll dyert, ka bërë bujë...

Rama e Thaçi “çojnë në këmbë” mediat serbe

më 4.2017 - Bota Press

Deklaratat e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe ajo e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për mundësinë e bashkimit të këtyre dy shteteve në rast se Bashkimi Evropian ua mbyll dyert, ka bërë bujë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK