http://kariera.mk

Konflikt për pronën në Malësi të Madhe, qëllohet me armë drejt një vajze

më 4.2017 - TV Koha

Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësi të Madhe, ku një person ka qëlluar me armë zjarri dhe ka kanosur me jetë fqinjen e tij. Gjithçka ka ndodhur pasditen e djeshme, në fshatin Lohë e Sipërme,...

Shkodër, kanos me armë 26-vjeçaren

më 4.2017 - Top Channel

Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë...

Zihen për pronën dhe qëllon në ajër me armë, arrestohet

më 4.2017 - Ora news

Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësi të Madhe. Policia ka ndërhyrë menjëherë në një konflikt pronësie mes dy personave në fshatin Lohë e Sipërme. Sipas bluve “në njësinë administrative...

Policia e Shkodër parandalon një ngjarje kriminale, 35-vjeçari kanos me armë 26-vjeçaren

më 4.2017 - Sot News

Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë...

Kanosi me armë 26-vjeçaren, arrestohet 35-vjeçari në Shkodër

më 4.2017 - Gazeta Shqip

Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qenë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë...

Shkodër, kanos me armë 26-vjeçaren

më 4.2017 - GazetaBlic

Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë...

Parandalohet krimi në Shkodër, kanos për motive pronësie 26-vjeçaren, arrestohet

më 4.2017 - Standard

Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësinë e Madhe, ndërsa në pranga ka rënë një person. Burime zyrtare nga policia e Shkodrës bënë me dije se pas një konflikti të ndodhur në fshatin Lohë e...

Malësi e Madhe, 35-vjeçari kërcënon me armë 26-vjeçaren

më 4.2017 - Syri

Një 35-vjeçar është arrestuar nga policia pasi kërcënoi me armë 26-vjeçaren M.J, pas një konflikti për motive pronësie. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lohë e Sipërme në Malësi të Madhe. Kanë qenë banorët...

Shkodër, kanos me armë 26-vjeçaren

më 4.2017 - Klan Kosova

Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë...

Sherr për pronat, 35 – vjeçari qëllon me armë drejt 26 vjeçares

më 4.2017 - TV Koha

Efektivët e policisë në Malësi të Madhe kanë arritur të parandalojnë një ngjarje që mund të kishte pasur pasoja fatale. Bëhet fjalë për një konflikt të ndodhur mes një 35 – vjeçari dhe një vajze 26 – vjeçare,...

Shkodër, kanos me armë 26-vjeçaren

më 4.2017 - Mapo

Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë...

Arrestohet 35-vjeçari në Shkodër, kërcënoi me armë një 26-vjeçare

më 4.2017 - Albeu

Policia ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të rëndë në Malësinë e madhe pasi shtetasi Alfred Jakaj , ka kanosur me armë zjarri një 26 vjeçare. Burime zyrtare nga policia e Shkodrës bënë me dije...

Parandalohet krimi në Shkodër, kanos për motive pronësie 26-vjeçaren, arrestohet

më 4.2017 - BalkanWeb

SHKODER- Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësinë e Madhe, ndërsa në pranga ka rënë një person. Burime zyrtare nga policia e Shkodrës bënë me dije se pas një konflikti të ndodhur në fshatin...

Parandalohet krimi në Shkodër, qëlloi 3 herë me armë drejt 26 vjeçares

më 4.2017 - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë kriminale është parandaluar nga policia e Shkodrës. Motivi i pronësisë ka qenë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë...

Konflikt për pronën në Malësi të Madhe, qëllohet me armë drejt një vajze

më 4.2017 - NOA

Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësi të Madhe, ku një person ka qëlluar me armë zjarri dhe ka kanosur me jetë fqinjen e tij. Gjithçka ka ndodhur pasditen e djeshme, në fshatin Lohë e Sipërme,...

Gjuajti me armë 26-vjeçaren për motive pronësie, kapet 35-vjeçari

më 4.2017 - Shqiptarja

Policia e Malësisë Madhe ka arritur të parandalojë një ngjarje të mundshme kriminale mes një 26-vjeçareje dhe një 35-vjeçari në fshatin Lohë e Sipërme të Njësisë Administrative Shkrel. Sipas burimeve të...

Kanosi me armë 26-vjeçaren, arrestohet 35-vjeçari në Shkodër

më 4.2017 - 24 ore

Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qenë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë...

Malësi e Madhe, 35-vjeçari kërcënon me armë 26-vjeçaren

më 4.2017 - Opozita

Një 35-vjeçar është arrestuar nga policia pasi kërcënoi me armë 26-vjeçaren M.J, pas një konflikti për motive pronësie. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lohë e Sipërme në Malësi të Madhe. Kanë qenë banorët...

Konflikti për pronën, i riu qëllon 3 herë me armë ndaj 26-vjeçares

më 4.2017 - Lexo

Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë...

Konflikti për pronën, i riu qëllon 3 herë me armë ndaj 26-vjeçares

më 4.2017 - Java News

Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë...

Zihen për pronën dhe qëllon në ajër me armë, arrestohet

më 4.2017 - Gazeta Telegraf

Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësi të Madhe. Policia ka ndërhyrë menjëherë në një konflikt pronësie mes dy personave në fshatin Lohë e Sipërme. Sipas bluve “në njësinë administrative...

Parandalohet vrasja në Malësinë e Madhe, shkak problemet e pronësisë

më 4.2017 - LajmiFundit

Policia e Malësisë së Madhe ka parandaluar një vrasje ditën e djeshme. Sipas njoftimit zyrtar pas një konflikti të ndodhur në fshatin Lohë e Sipërme, Njësia Administrative Shkrel, Malësi e Madhe, ndërmjet...

Në Malësinë e Madhe Policia parandaloi një ngjarje të rëndë kriminale

më 4.2017 - Illyria

Në datë 20.04.2017, nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Malësi e Madhe pas njoftimit të marrë dhe masave të shpejta është bërë e mundur parandalimi i një ngjarje të mundshme kriminale dhe konkretisht:...

Parandalohet krimi në Shkodër, qëlloi 3 herë me armë drejt 26 vjeçares

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Një ngjarje e rëndë kriminale është parandaluar nga policia e Shkodrës. Motivi i pronësisë ka qenë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë...

Kontrolli në biznes, të riut nga Fieri i gjendet një pushkë, arrestohet

më 4.2017 - BalkanWeb

FIER- Një 27-vjeçar në Fier është arrestuar nga policia pasi i është gjetur në biznesin e tij një armë pa leje. Sipas të dhënave zyrtare, specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier,...

I gjendet armë zjarri në biznes, arrestohet 27-vjeçari nga Fieri

më 4.2017 - Albeu

Policia e Fierit ka vënë në pranga një të ri, pasi gjatë kontrollit në biznesin e tij u gjet një armë zjarri pa leje . Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier , arrestuan në...

I gjejnë pushkën me fishekë mes shisheve dhe kanoçeve

më 4.2017 - Sot News

Policia e Fierit i ka gjetur mes bidonave plastikë dhe kanoçeve të pikës së grumbullimit, një pushkë me 24 fishekë, të riut nga Fierit. Policia i ka vënë prangat Neritan Muratit, 27 vjeç, banues në lagjen...

Arrestohet 27-vjeçari në Fier, i gjendet pushkë në biznesin e tij

më 4.2017 - Gazeta Express

Në prangat e policisë së Fierit kanë rënë një 27-vjeçar, pasi është kapur me armë pa leje. Burime nga policia e Fierit bëjnë me dije se i arrestuari është Neritan Murati, banues në lagjen "Kryengritja"...

I gjendet armë pa leje në biznesin e tij, arrestohet i riu

më 4.2017 - Ora news

Policia e Fierit ka arrestuar një 27 vjeçar për armëmbajtje pa leje. Në pranga ka rënë Neritan Murati, banues në lagjen “Kryengritja”. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në ambientet e punës në pikën...

FOTO/ Mes shisheve dhe kanoçeve i gjejnë pushkën me fishekë

më 4.2017 - Syri

Policia e Fierit i ka gjetur mes bidonave plastikë dhe kanoçeve të pikës së grumbullimit, një pushkë me 24 fishekë, të riut nga Fierit. Policia i ka vënë prangat Neritan Muratit, 27 vjeç, banues në lagjen...

Mes shisheve dhe kanaçove i gjejnë pushkën me fishekë

më 4.2017 - Syri

Policia e Fierit i ka gjetur mes shisheve dhe kanoçeve të pikës së grumbullimir, një pushkë me 24 fishekë, të riut nga Fierit. Policia i ka vënë prangat Neritan Muratit, 27 vjeç, banues në lagjen "Kryengritja"...

I gjendet pushkë në biznes, arrestohet fieraku në lagjen “Kryengritja”

më 4.2017 - Java News

Në prangat e policisë së Fierit kanë rënë një 27-vjeçar, pasi është kapur me armë pa leje. Burime nga policia e Fierit bëjnë me dije se i arrestuari është Neritan Murati, banues në lagjen “Kryengritja”...

Të riut nga Fieri i gjendet një pushkë, arrestohet

më 4.2017 - Lexo

Një 27-vjeçar në Fier është arrestuar nga policia pasi i është gjetur në biznesin e tij një armë pa leje. Sipas të dhënave zyrtare, specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan...

FOTO/ Mes shisheve dhe kanoçeve i gjejnë pushkën me fishekë

më 4.2017 - Opozita

Policia e Fierit i ka gjetur mes bidonave plastikë dhe kanoçeve të pikës së grumbullimit, një pushkë me 24 fishekë, të riut nga Fierit. Policia i ka vënë prangat Neritan Muratit, 27 vjeç, banues në lagjen...

Kontrolli në biznes, të riut nga Fieri i gjendet një pushkë, arrestohet

më 4.2017 - Gazeta Telegraf

Një 27-vjeçar në Fier është arrestuar nga policia pasi i është gjetur në biznesin e tij një armë pa leje. Sipas të dhënave zyrtare, specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK