http://kariera.mk

Mleqanit të Malishevës do t’i asfaltohet rruga

më 4.2017 - Telegrafi

Ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku dhe kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj, nënshkruan Memorandumin e mirëkuptimit për financimin e projekteve infrastrukturore në komunën e Malishevës....

MI financon projektet infrastrukturore në Partesh

më 4.2017 - Koha.net

Sot, u nënshkrua Memorandumi i mirëkuptimit në mes të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Komunës së Parteshit për financimin e realizimit të projekteve rrugore, njofton kumtesa ministrore, transmeton Koha.net....

MI financon projektet infrastrukturore në Partesh

më 4.2017 - Klan Kosova

Sot është nënshkruar Memorandumi i mirëkuptimit në mes të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Komunës së Parteshit për financimin e realizimit të projekteve rrugore. Me këtë ujdi të cilin e nënshkruan ministri...

MI financon projektet infrastrukturore në Partesh në vlerë 50 mijë euro

më 4.2017 - Indeks online

Sot, u nënshkrua Memorandumi i mirëkuptimit në mes të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Komunës së Parteshit për financimin e realizimit të projekteve rrugore. Me këtë Memorandum, të cilin e nënshkruan...

Ministria e Infrastrukturës investon në asfaltimin e rrugëve në Malishevë

më 4.2017 - Koha.net

Ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku dhe kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj, nënshkruan Memorandumin e mirëkuptimit për financimin e projekteve infrastrukturore në komunën e Malishevës,...

Ministria e Infrastrukturës financon asfaltimin për dy fshatra në Malishevë

më 4.2017 - OraInfo

Ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku dhe kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj, nënshkruan Memorandumin e mirëkuptimit për financimin e projekteve infrastrukturore në komunën e Malishevës....

Ministria e Infrastrukturës financon asfaltimin për dy fshatra në Malishevë

më 4.2017 - Gazeta Express

Ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku dhe kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj, nënshkruan Memorandumin e mirëkuptimit për financimin e projekteve infrastrukturore në komunën e Malishevës....

MI financon realizimin e dy projekteve në Malishevë

më 4.2017 - Arbresh

Ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku dhe kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj, nënshkruan të premten Memorandumin e mirëkuptimit për financimin e projekteve infrastrukturore në komunën e Malishevës,...

MI financon projektet infrastrukturore në Partesh

më 4.2017 - Gazeta e re

Ministria e Infrastrukturës dhe Komuna e Parteshit nënshkruan të premten Memorandumin e mirëkuptimit për financimin e realizimit të projekteve të infrastrukturës, përkatësisht rregullimin e rrugëve dhe...

MI financon projektet infrastrukturore në Partesh

më 4.2017 - KosovaPress

Dokumenti është nënshkruar nga ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku dhe kryetari i Komunës së Parteshit, Dragan Nikoliq. Memorandumi përcakton obligimet dhe përgjegjësitë e të dy palëve për realizimin...

MI financon projektet infrastrukturore në Partesh

më 4.2017 - Bota Press

Sot, u nënshkrua Memorandumi i mirëkuptimit në mes të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Komunës së Parteshit për financimin e realizimit të projekteve rrugore. Me këtë Memorandum, të cilin e nënshkruan...

Ministria e Infrastrukturës financon realizimin e dy projekteve në Malishevë

më 4.2017 - Gazeta Monitor

Ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku dhe kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj, nënshkruan Memorandumin e mirëkuptimit për financimin e projekteve infrastrukturore në komunën e Malishevës....

MI financon realizimin e dy projekteve në Malishevë

më 4.2017 - Gazeta e re

Ministri i Infrastrukturës Lutfi Zharku dhe kryetari i Komunës së Malishevës Ragip Begaj, nënshkruan të premten Memorandumin e mirëkuptimit për financimin e projekteve infrastrukturore në komunën e Malishevës,...

MI financon realizimin e dy projekteve në Malishevë

më 4.2017 - KosovaPress

MI obligohet të sigurojë mjetet financiare për realizimin e këtyre projekteve, ndërsa Komuna e Malishevës obligohet të sigurojë kushtet e nevojshme për realizimin e projekteve për operatorët ekonomikë,...

Ministria e Infrastrukturës financon realizimin e dy projekteve në Malishevë

më 4.2017 - Bota Press

Ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku dhe kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj, nënshkruan Memorandumin e mirëkuptimit për financimin e projekteve infrastrukturore në komunën e Malishevës....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK