http://kariera.mk

Gazeta Dita përplaset me këshilltarin e Ramës: Na bëri presion për heqjen e lajmit për pilotin e ndaluar

më 8.2015 - Gazeta Tema

Gazeta Dita, e cila një ditë më parë botoi një lajm mbi ndalimin e një piloti gjerman, pse i kishtë bërë zhurmë kryeministrit Rama, ka replikuar sot me këshilltarin e Ramës për mediat, Endri Fuga. Sipas...

Prishi qetësinë e kryeministrit Rama, ndalohet piloti gjerman

më 8.2015 - Yll Press

Ndalimi i tij është bërë pas një telefonate nervoze për "prishje të qetësisë së kryeministrit në Dhërmi, pasi helikopteri që drejtonte piloti gjerman i ka "kaluar dy herë sipër". Një pilot gjerman i cili...

Incidenti, ndalohet në Rinas piloti gjerman, i prishi qetësinë Ramës në Dhërmi

më 8.2015 - LajmiFundit

Nje fluturim prane viles qeveritare ne Dhermi, ku po pushon familjarisht kryeministri Rama, i ka kushtuar ndalimin ne Rinas nje piloti gjerman dhe ndihmesit te tij shqiptar. Sipas gazetes Dita, shtetasi...

Prishi qetësinë e kryeministrit Rama, ndalohet piloti gjerman

më 8.2015 - Telegrafi

Një pilot gjerman i cili shërbente për një firmë që kryen prej kohësh shërbim helikopter ne Shqipëri është ndaluar sot në Rinas. Ndalimi i tij është bërë pas një telefonate nervoze për "prishje të qetësisë...

Prishi qetësinë e kryeministrit Rama, ndalohet piloti gjerman

më 8.2015 - Zeri

Një pilot gjerman i cili shërbente për një firmë që kryen prej kohësh shërbim helikopter ne Shqipëri është ndaluar sot në Rinas. Ndalimi i tij është bërë pas një telefonate nervoze për "prishje të qetësisë...

Plas humori me helikopterin që i prishi gjumin Edit dhe Zahos

më 8.2015 - Mapo

Sot bëri bujë lajmi i ndalimit të një piloti gjerman i cili kishte bezdisur kryeministrin Edi Rama dhe vogëlushin e tij Zaho, të cilët po i kalojnë pushimet në Dhërmiun e luksit dhe jo në Vunonë e thjeshtë...

Berisha: Rama arrestoi pilotin gjerman, kujtoi se ia dërgova unë si në rastin e Reformatos. Endri Fuga: E pavërtetë

më 8.2015 - BalkanWeb

*Njerezit ndalohen apo arrestohen jo per shkak te ligjit por gjendjes psiqike te kryepolicit te vendit TIRANË -Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur sot se një pilot gjerman është arrestuar në Tiranë...

Endri Fuga:Kemi mashtruar thonë mediat, por kemi mijëra klikime dhe nuk e heqim!

më 8.2015 - Koha Jone

Ne lidhje me lajmin e gazetes "Dita" dhe portalit shume popullor te Kosoves "Express" se Kryeministri Rama ka urdheruar ndalimin e pilotit gjerman te nje kompanie private se pse i ka kaluar mbi jaht duke...

Berisha: Me urdhër të Ramës arrestohet piloti gjerman, fluturoi mbi jahtin e tij

më 8.2015 - NOA

Sali Berisha Tiranë, 10 gusht 2015, NOA.al- Ish-Kryeministri Sali Berisha, thotë se një pilot gjerman është arrestuar sepse tmerroi Kryeministrin Edi Rama, pasi rrugës për në Greqi fluturoi në lartësi...

Arrestimi i pilotit gjerman, Berisha: Akt i turpshëm

më 8.2015 - AlbPress

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar përmes një komenti në Facebook në lidhje me arrestimin e një piloti gjerman, i cili kishte fluturuar me helikopter pranë një prej vilave qeveritare në bregdet ku...

Incident me helikopterin gjerman

më 8.2015 - ABC News

Nje fluturim prane viles qeveritare ne Dhermi, ku po pushon familjarisht kryeministri Rama, i ka kushtuar ndalimin ne Rinas nje piloti gjerman dhe ndihmesit te tij shqiptar. Sipas gazetares Dita, shtetasi...

Berisha e lëshon fare fantazinë. Flet për një pilot gjerman të arrestuar nga Rama se fluturoi mbi jahtin e tij

më 8.2015 - Gazeta Tema

Ish-kryeministri Sali Berisha pas disa lajmeve që kanë qarkulluar në disa  portale online ka shkruar një status të gjatë në Facebook, ku flet për një pilot gjerman të arrestuar nga shteti shqiptar. Lajmi...

Berisha: Arrestimi i pilotit, shkak i gjendjes psiqike të kryepolicit të vendit

më 8.2015 - Albeu

Ish-­kryeministri i vendit, Sali Berisha përmes një statusi në profilin e tij në Facebook kja reaguiar në lidhje me arrestimin e një piloti gjerman sot në Tiranë. Berisha shprehet se ky arrestim...

Berisha: Rama arrestoi pilotin gjerman, kujtoi se ia dërgova unë si në rastin e Reformatos

më 8.2015 - BalkanWeb

*Njerezit ndalohen apo arrestohen jo per shkak te ligjit por gjendjes psiqike te kryepolicit te vendit TIRANË -Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur sot se një pilot gjerman është arrestuar në Tiranë...

Skandal: Ndalohet piloti gjerman se i prishi qetësinë kryeministrit Rama. Revoltohet ambasada gjermane

më 8.2015 - Lajmi.net

Fluturimi i një helikopteri në Dhërmi, që i ka prishur qetësinë kryeministri Edi Rama i cili është duke pushuar atje, ka bërë që një pilot gjerman të ndalohet në aeroportin e Rinasit. Faktin e bën të ditur...

Skandal: Ndalohet piloti gjerman se i prishi qetësinë Edi Ramës

më 8.2015 - Presheva Jone

Fluturimi i një helikopteri në Dhërmi, që i ka prishur qetësinë kryeministri Edi Rama i cili është duke pushuar atje, ka bërë që një pilot gjerman të ndalohet në aeroportin e Rinasit. Faktin e bën të ditur...

Prishi qetësinë e kryeministrit Rama, ndalohet piloti gjerman

më 8.2015 - Albeu

Një pilot gjerman i cili shërbente për një firmë që kryen prej kohësh shërbim helikopter ne Shqipëri është ndaluar sot në Rinas. Ndalimi i tij është bërë pas një telefonate nervoze për "prishje të...

Ndalohet piloti gjerman se i prishi qetësinë në Dhërmi,Kryeministrit Rama

më 8.2015 - Koha Jone

Udhetimi i Kryeministrit Rama ne zonen e Bregut ( Vlore-Sarande) gjate ketyre diteve ka zgjuar kersherine e medias. E natyrshme se flitet per kryeministrin e vendit.  Dikush shkruante se ai pezulloi disa...

Skandal: Ndalohet piloti gjerman se i prishi qetësinë kryeministrit Rama. Revoltohet ambasada gjermane

më 8.2015 - Zeri

Fluturimi i një helikopteri në Dhërmi, që i ka prishur qetësinë kryeministri Edi Rama i cili është duke pushuar atje, ka bërë që një pilot gjerman të ndalohet në aeroportin e Rinasit. Faktin e bën të...

Berisha: Piloti tmerroi Ramën kur fluturoi mbi jahtin e tij

më 8.2015 - Mapo

Ish-kryeministri Sali Berisha e quajti të turpshëm ndalimin e një piloti gjerman, i cili u mbajt nga policia me pretendimin se kishte shqetësuar kryeministrin Edi Rama duke fluturuar me helikopter. “Dje...

Ndalohet piloti gjerman se i prishi qetësinë Kryeministrit Rama

më 8.2015 - Arbresh

Fluturimi i një helikopteri në Dhërmi, që i ka prishur qetësinë kryeministri Edi Rama i cili është duke pushuar atje, ka bërë që një pilot gjerman të ndalohet në aeroportin e Rinasit. Faktin e bën të ditur...

Skandal: Ndalohet piloti gjerman se i prishi qetësinë kryeministrit Rama. Revoltohet ambasada gjermane

më 8.2015 - Lajm

Fluturimi i një helikopteri në Dhërmi, që i ka prishur qetësinë kryeministri Edi Rama i cili është duke pushuar atje, ka bërë që një pilot gjerman të ndalohet në aeroportin e Rinasit. Faktin e bën të ditur...

Skandal: Ndalohet piloti gjerman se i prishi qetësinë Kryeministrit Rama

më 8.2015 - Shenja

Fluturimi i një helikopteri në Dhërmi, që i ka prishur qetësinë kryeministri Edi Rama i cili është duke pushuar atje, ka bërë që një pilot gjerman të ndalohet në aeroportin e Rinasit. Faktin e bën të ditur...

“I prishi qetësinë” kryeministrit në Dhërmi? Ndalohet në Rinas piloti gjerman

më 8.2015 - BalkanWeb

Një pilot gjerman dhe përfaqësuesi shqiptar i një firme që kryen prej kohësh shërbim helikopter në Shqipëri janë ndaluar sot në Rinas. Gazeta Dita shkruan sot se “Pesha e episodit që ka pasuar një protestë...

Turqia tronditet nga një valë sulmesh

më 8.2015 - Vizion Plus

Turqia është tronditur nga nje vale sulmesh te dhunshme, qe kane pasur ne shënjestër forcat e policisë dhe ato te ushtrisë. 5 police dhe nje ushtar kane mbetur te vrare ne ngjarje te ndryshme. Nje bombe...

Skandal: Ndalohet piloti gjerman se i prishi qetësinë kryeministrit Rama. Revoltohet ambasada gjermane

më 8.2015 - Indeks online

Fluturimi i një helikopteri në Dhërmi, që i ka prishur qetësinë kryeministri Edi Rama i cili është duke pushuar atje, ka bërë që një pilot gjerman të ndalohet në aeroportin e Rinasit. Faktin e bën të...

Ndalohet piloti gjerman, i ‘prishi qetësinë’ Ramës

më 8.2015 - Mapo

Piloti gjerman i një helikopteri është ndaluar për disa orë në Rinas, ndërsa ngjarja ka shkaktuar jo pak reagime. Sipas gazetës Dita, piloti shërbente për një firmë, e cila kishte në pronësi helikopterin....

Skandal: Ndalohet piloti gjerman se i prishi qetësinë Kryeministrit Rama

më 8.2015 - GazetaBlic

Fluturimi i një helikopteri në Dhërmi, që i ka prishur qetësinë kryeministri Edi Rama i cili është duke pushuar atje, ka bërë që një pilot gjerman të ndalohet në aeroportin e Rinasit. Faktin e bën të ditur...

E pabesueshme: “I prishi qetësinë” kryeministrit në Dhërmi? Ndalohet në Rinas piloti gjerman

më 8.2015 - AlbPress

Një pilot gjerman dhe përfaqësuesi shqiptar i një firme që kryen prej kohësh shërbim helikopter ne Shqipëri janë ndaluar sot në Rinas. Pesha e episodit që ka pasuar një protestë në Ambasadën Gjermane në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK