http://kariera.mk

Rrjedh fotografia e parë e telefonit Moto Z2

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Pasi kemi parë fotografitë dhe informacionet për Z2 Play dhe Z2 Force, është natyrale të pritet që Lenovo po përgatit edhe pasuesin e telefonit aktual premium Moto Z. Fotografia më e re që ka...

Rrjedh fotografia e parë e telefonit Moto Z2

para 11 muajve - Lexo

Pasi kemi parë fotografitë dhe informacionet për Z2 Play dhe Z2 Force, është natyrale të pritet që Lenovo po përgatit edhe pasuesin e telefonit aktual premium Moto Z. Fotografia më e re që ka rrjedhë në...

Rrjedhin fotografitë e Moto Z2

para 11 muajve - Koha.net

Pasi kemi parë fotografitë dhe informacionet për Z2 Play dhe Z2 Force, Lenovo po përgatit edhe pasuesin e telefonit aktual premium Moto Z. Imazhe që kanë rrjedhë në internet sugjeron për ardhjen e modelit...

Rrjedh fotografia e parë e telefonit Moto Z2

para 11 muajve - Tetova Sot

Pasi kemi parë fotografitë dhe informacionet për Z2 Play dhe Z2 Force, është natyrale të pritet që Lenovo po përgatit edhe pasuesin e telefonit aktual premium Moto Z. Fotografia më e re që ka rrjedhë në...

Rrjedh fotografia e parë e telefonit Moto Z2

para 11 muajve - Gazeta e re

Pasi kemi parë fotografitë dhe informacionet për Z2 Play dhe Z2 Force, është natyrale të pritet që Lenovo po përgatit edhe pasuesin e telefonit aktual premium Moto Z. Fotografia më e re që ka rrjedhë në...

Rrjedh fotografia e parë e telefonit Moto Z2

para 11 muajve - KosovaPress

Fotografia më e re që ka rrjedhë në internet sugjeron për ardhjen e modelit të ardhshëm Moto Z2. Telefoni duket i ngjashëm me Z2 Play, fotografitë e të cilit kanë rrjedhë në fund të muajit të...

Moto X (2017) do të quhet Moto X4?

para 11 muajve - Gazeta e re

Linja e telefonave të mençur të kompanisë Motorola së shpejti pritet të bëhet edhe me një model të ri. Derisa tash për tash është e sigurt ardhja e modelit Premium Moto Z2, si telefoni më i ri në linjën...

Moto X (2017) do të quhet Moto X4?

para 11 muajve - KosovaPress

Derisa tash për tash është e sigurt ardhja e modelit Premium Moto Z2, si telefoni më i ri në linjën Moto, @evleaks pohon se telefoni për të cilin kemi menduar se do të bartë emërtimin Moto X (2017), në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK