http://kariera.mk

Hoxha: Kosova nuk është përballur me fluks të migrantëve

para 11 muajve - Koha.net

Misioni i Organizatës Ndërkombëtare për Migracionin (IOM) dhe Misioni Zyrës së Lartë të OKB-së për Refugjatë (UNHCR) në Republikën e Kosovës prezantuan Marrëveshjen Globale për Migracionin dhe Refugjatët,...

Hoxha: Kosova nuk është përballur me fluks të migrantëve

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv PRISHTINË (AA) - Misioni i Organizatës Ndërkombëtare për Migracionin (IOM) dhe Misioni Zyrës së Lartë të OKB-së për Refugjatë (UNHCR) në Republikën e Kosovës prezantuan Marrëveshjen Globale...

MPB e Kosovës, në prezantimin e marrëveshjes globale për migracion

para 11 muajve - Arbresh

Zëvendësministrat e punëve të Brendshme, Valdet Hoxha dhe Milan Radojeviq, kanë marrë pjesë në prezantimin e Marrëveshjes Globale për Migracionin dhe Refugjatët. Në këtë prezantim të organizuar nga misioni...

Bëhet prezantimi i marrëveshjes globale për migracionin dhe refugjatët

para 11 muajve - KosovaLive360

Zëvendësministrat e Punëve të Brendshme, Valdet Hoxha dhe Milan Radojevic, kanë marrë pjesë në Prezantimin e Marrëveshjes Globale për Migracionin dhe Refugjatët. Në këtë prezantim të organizuar nga misioni...

Prezantohet marrëveshja globale për migracionin dhe refugjatët

para 11 muajve - Aktuale

Zëvendësministrat e Punëve të Brendshme, Valdet Hoxha dhe Milan Radojeviq, sot do të marrin pjesë në prezantimin e marrëveshjes globale për migracionin dhe refugjatët. Kjo ngjarje organizohet nga misioni...

Prezantohet marrëveshja globale për migracionin dhe refugjatët

para 11 muajve - Telegrafi

​Zëvendësministrat e Punëve të Brendshme, Valdet Hoxha dhe Milan Radojeviq, sot do të marrin pjesë në prezantimin e marrëveshjes globale për migracionin dhe refugjatët. Kjo ngjarje organizohet nga misioni...

Prezantohet marrëveshja globale për migracionin dhe refugjatët

para 11 muajve - Indeks online

Zëvendësministrat e Punëve të Brendshme,  Valdet Hoxha dhe  Milan Radojeviq, do të marrin pjesë në Prezantimin e Marrëveshjes Globale për Migracionin dhe Refugjatët. Ky prezantim do të bëhet sot  duke...

Prezantohet marrëveshja globale për migracionin dhe refugjatët

para 11 muajve - GazetaBlic

Zëvendësministrat e Punëve të Brendshme, Valdet Hoxha dhe Milan Radojeviq, sot do të marrin pjesë në prezantimin e marrëveshjes globale për migracionin dhe refugjatët. Kjo ngjarje organizohet nga misioni...

Prezantohet marrëveshja globale për migracionin dhe refugjatët

para 11 muajve - 10minuta

​Zëvendësministrat e Punëve të Brendshme, Valdet Hoxha dhe Milan Radojeviq, sot do të marrin pjesë në prezantimin e marrëveshjes globale për migracionin dhe refugjatët. Kjo ngjarje organizohet nga misioni...

Prezantohet marrëveshja globale për migracionin dhe refugjatët

para 11 muajve - Infokusi

Zëvendësministrat e Punëve të Brendshme,  Valdet Hoxha dhe  Milan Radojeviq, do të marrin pjesë në Prezantimin e Marrëveshjes Globale për Migracionin dhe Refugjatët. Ky prezantim do të bëhet sot  duke...

Prezantohet marrëveshja globale për migracionin dhe refugjatët

para 11 muajve - Almakos

​Zëvendësministrat e Punëve të Brendshme, Valdet Hoxha dhe Milan Radojeviq, sot do të marrin pjesë në prezantimin e marrëveshjes globale për migracionin dhe refugjatët.

Prezantohet marrëveshja globale për migracionin dhe refugjatët

para 11 muajve - Arbresh

Zëvendësministrat e Punëve të Brendshme,  Valdet Hoxha dhe  Milan Radojeviq, do të marrin pjesë në Prezantimin e Marrëveshjes Globale për Migracionin dhe Refugjatët. Ky prezantim do të bëhet sot  duke...

Prezantohet marrëveshja globale për migracionin dhe refugjatët

para 11 muajve - Gazeta e re

​Zëvendësministrat e Punëve të Brendshme, Valdet Hoxha dhe Milan Radojeviq, sot do të marrin pjesë në prezantimin e marrëveshjes globale për migracionin dhe refugjatët. Kjo ngjarje organizohet nga misioni...

Prezantohet marrëveshja globale për migracionin dhe refugjatët

para 11 muajve - KosovaPress

Kjo ngjarje organizohet nga misioni i Organizatës Ndërkombëtare për Migracionin - Agjencioni Kombeve të Bashkuara për Migracionin dhe Misioni Zyrës së Lartë të OKB-së për Refugjatë në Kosovë./KosovaPress/...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK