http://kariera.mk

Samsung paralajmëron një televizor të veçantë

më 5.2017 - Indeks online

Samsung ka paralajmëruar praninë e softuerit të ri Portrait Displays për rregullim automatik - CalMAN me AutoCal në televizorin më të ri QLED. Ky softuer përdoret nga kalibruesit profesionalë në industrinë...

Samsung QLED, televizori i parë në botë që mundëson rregullimin automatik HDR

më 5.2017 - Gazeta e re

Kompania Samsung ka paralajmëruar praninë e softuerit të ri Portrait Displays për rregullim automatik – CalMAN me AutoCal në televizorin më të ri QLED. Ky softuer përdoret nga kalibruesit profesionalë...

Samsung QLED, televizori i parë në botë që mundëson rregullimin automatik HDR

më 5.2017 - KosovaPress

Ky softuer përdoret nga kalibruesit profesionalë në industrinë e videove, dhe në produksione dhe post-produksione. Kalibrimi është qasje e rregullimit gradual të ngjyrës së ekranit në televizor. Kjo qasje...

Televizorët Samsung QLED, të parët me këto karakteristika

më 5.2017 - Albeu

Samsung Electronics Co., Ltd. deklaroi sot disponueshmërinë e softuerit të ri të Portrait Displays me kalibrim automatik, CalMAN me AutoCal, në televizorët QLED 2017. Ky softuer përdoret nga kalibratorë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK