http://kariera.mk

Banka Ekonomike dhuron donacion për SOS Fshatrat e Fëmijëve

para 11 muajve - Telegrafi

Banka Ekonomike, gjatë organizimit të mbrëmjes për mbledhje të fondeve “Unë jap shpresë”, të organizuar nga SOS Fshatrat e Fëmijëve, ka dhuruar donacion për pakon “DUA TË JEM LIDER”. Kjo do t’i mbulon...

“Vita” donacion për edukimin e 650 fëmijëve si dhe heq qumështin dhe lëngjet për një vit

para 11 muajve - Telegrafi

SOS Fshatrat e Fëmijëve të Kosovës, kanë organizuar një mbrëmje me moton “Unë jap shpresë”. Në këtë organizim shumë donatorë kanë dhënë kontributin e tyre për fëmijët të cilët jetojnë në SOS Fshatra, të...

Banka Ekonomike dhuron donacion për SOS Fshatrat e Fëmijëve

para 11 muajve - Zeri

Banka Ekonomike, gjatë organizimit të mbrëmjes për mbledhje të fondeve "Unë jap shpresë", të organizuar nga SOS Fshatrat e Fëmijëve, ka dhuruar donacion për pakon "DUA TË JEM LIDER" i cili mbulon shpenzimet...

Banka Ekonomike dhuron donacion për SOS Fshatrat e Fëmijëve

para 11 muajve - Gazeta Express

Ky donacion është pjesë e përkushtimit të vazhdueshëm të Bankës Ekonomike për ngritjen e vetëdijësimit dhe përgjegjësisë sociale të shoqërisë sonë. Banka Ekonomike, gjatë organizimit të mbrëmjes për...

“Vita” donacion për edukimin e 650 fëmijëve si dhe heq qumështin dhe lëngjet për një vit

para 11 muajve - GazetaBlic

SOS Fshatrat e Fëmijëve të Kosovës, kanë organizuar një mbrëmje me moton “Unë jap shpresë”. Në këtë organizim shumë donatorë kanë dhënë kontributin e tyre për fëmijët të cilët jetojnë në SOS Fshatra, të...

Banka Ekonomike dhuron donacion për SOS Fshatrat e Fëmijëve

para 11 muajve - Zeri

Banka Ekonomike, gjatë organizimit të mbrëmjes për mbledhje të fondeve “Unë jap shpresë”, të organizuar nga SOS Fshatrat e Fëmijëve, ka dhuruar donacion për pakon “DUA TË JEM LIDER” i cili mbulon shpenzimet...

Banka Ekonomike dhuron donacion për SOS Fshatrat e Fëmijëve

para 11 muajve - Arbresh

Banka Ekonomike, gjatë organizimit të mbrëmjes për mbledhje të fondeve “Unë jap shpresë”, të organizuar nga SOS Fshatrat e Fëmijëve, ka dhuruar donacion për pakon “DUA TË JEM LIDER” i cili mbulon shpenzimet...

“Vita” donacion për edukimin e 650 fëmijëve si dhe heq qumështin dhe lëngjet për një vit

para 11 muajve - KosovaPress

Donatori më i madh në këtë organizim ka qenë  nga Qumështorja “Vita”, për shkollimin e 650 fëmijëve në rrezik të humbjes së familjes, si dhe ka siguruar qumësht “Vita” dhe lëngjet “Tango” për një vit pa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK