http://kariera.mk

Afganistan: Pesë policë janë vrarë nga kolegu i tyre

më 5.2017 - Zhurnal

Një polic afgan mbrëmë i ka vrarë pesë kolegë të tij në provincën Nangarhar, derisa ata ishin duke fjetur, kanë njoftuar zyrtarët lokalë, shkruan REL. Sipas këtyre zyrtarëve, sulmuesi i identifikuar me...

Afganistan: Pesë policë janë vrarë nga kolegu i tyre

më 5.2017 - Portalb

Një polic afgan mbrëmë i ka vrarë pesë kolegë të tij në provincën Nangarhar, derisa ata ishin duke fjetur, kanë njoftuar zyrtarët lokalë, shkruan REL . Sipas këtyre zyrtarëve, sulmuesi i identifikuar me...

Afganistan: Pesë policë janë vrarë nga kolegu i tyre

më 5.2017 - Tetova Sot

Një polic afgan mbrëmë i ka vrarë pesë kolegë të tij në provincën Nangarhar, derisa ata ishin duke fjetur, kanë njoftuar zyrtarët lokalë. Sipas këtyre zyrtarëve, sulmuesi i identifikuar me emrin Nasratullah,...

Afganistan: Pesë policë janë vrarë nga kolegu i tyre

më 5.2017 - Lajmi.net

Një polic afgan mbrëmë i ka vrarë pesë kolegë të tij në provincën Nangarhar, derisa ata ishin duke fjetur, kanë njoftuar zyrtarët lokalë. Sipas këtyre zyrtarëve, sulmuesi i identifikuar me emrin Nasratullah,...

Afganistan: Pesë policë janë vrarë nga kolegu i tyre

më 5.2017 - Indeks online

Një polic afgan mbrëmë i ka vrarë pesë kolegë të tij në provincën Nangarhar, derisa ata ishin duke fjetur, kanë njoftuar zyrtarët lokalë. Sipas këtyre zyrtarëve, sulmuesi i identifikuar me emrin Nasratullah,...

Afganistan: Pesë policë janë vrarë nga kolegu i tyre

më 5.2017 - Evropa e Lirë

Një polic afgan mbrëmë i ka vrarë pesë kolegë të tij në provincën Nangarhar, derisa ata ishin duke fjetur, kanë njoftuar zyrtarët lokalë. Sipas këtyre zyrtarëve, sulmuesi i identifikuar me emrin Nasratullah,...

Afganistan: Pesë policë janë vrarë nga kolegu i tyre

më 5.2017 - Tetova1

Një polic afgan mbrëmë i ka vrarë pesë kolegë të tij në provincën Nangarhar, derisa ata ishin duke fjetur, kanë njoftuar zyrtarët lokalë. Sipas këtyre zyrtarëve, sulmuesi i identifikuar me emrin Nasratullah,...

Kundërpërgjigje për sulmin e DEASH-it ndaj televizionit afgan

më 5.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv KABUL (AA) – Forcat afgane të sigurisë nisën një operacion të gjerë kundër terrorizmi pas sulmit të djeshëm të terroristëve të DEASH-it që kryen mbi televizionin shtetëror, kurse në 24 orët...

Të paktën 10 viktima në sulmin ndaj televizionit shtetëror afgan, 18 të lënduar

më 5.2017 - Tetova Sot

Të paktën dhjetë persona e kanë humbur jetën, ndërsa 18 janë lënduar në sulmet e sotme ndaj ndërtesës së televizionit shtetëror afgan dhe radio stacionit në Xhalalabad, në pjesën lindore të vendit. Sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK