http://kariera.mk

Asgjësohen 416 bimë narkotike kanabis, dy të rinj kultivues të saj

më 5.2017 - TV Koha

Kultivimi i lëndëve narkotike nuk ka të ndalur në vendin tonë. Së fundmi, një i ri është arrestuar, një tjetër është shpallur në kërkim, dhe 416 rrënjë kanabis sativa janë asgjësuar në fshatin Krastë të...

Bashkia Pukë për luftën kundër bimëve narkotike: Ti shpallin luftë këtij fenomeni

më 5.2017 - Sot News

Nisur nga probelmatika  e konstatuar  vitin e shkuar lidhur me kultivimin e bimëve narkotike,  por dhe nga rasti i fundit konstatuar në Pukë, kryetari i bashkisë së Pukës, z. Gjon Gjonaj i ka drejtuar...

Shkodër, kanabisi, 1 në pranga, 7 procedohen, dhe 3 në kërkim

më 5.2017 - Shqiptarja

Policia e Shkodrës ka asgjësuar 924 bimë e fidanë kanabis sativa dhe 154 gramë lëndë të dyshuara kanabis. Blutë kanë arrestuar në flagrancë 1 person si dhe janë proceduar në gjendje të lirë 7 persona....

Krujë, asgjësohen 416 bimë kanabis; një i arrestuar

më 5.2017 - Top Channel

Në Krastë të Krujës janë gjetur dhe asgjësuar 416 bimë kanabis sativa. Në pranga është vënë 24-vjeçari Sokol Rrahmani, ndërsa në kërkim është shpallur shtetasi me iniciale S.Sh. Bimët narkotike u asgjësuan me djegie. / Top Channel

Shkodër-Krujë, asgjësohen 1240 rrënjë kanabis, arrestohen 2 shtetas

më 5.2017 - Gazeta Shqip

Policia e Shkodrës në vijim të kontrolleve të territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike ka asgjësuar 924 bimë e fidanë kanabis sativa dhe 154 gr lëndë të dyshuara kanabis sativa. Në...

Aksion i madh antikanabis në Shkodër, 1 i arrestuar, 7 të proceduar penalisht dhe 3 në kërkim

më 5.2017 - Gazeta Express

Policia e Shtetit vijon kontrollet e territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Mësohet se gjatë ditës së djeshme policia e Shkodrës ka bërë të mundur asgjësimin e 924 bimë  e fidanë...

VIDEO/ Shkodër – Zbulohen parcelat me 900 bimë kanabisi, 1 i arrestuar dhe 3 në kërkim. Emri

më 5.2017 - Opozita

924 bimë kanabisi janë gjetur nga 4 operacione të efektivëve të policisë së Shkodrës që kanë arrestuar një person. Në pranga është vënë Gëzim Kaçupaj, 59 vjeç. Gjithashtu, 7 persona po procedohen në gjendje...

Asgjësohen 924 bimë e fidanë kanabis në Shkodër, 1 në pranga dhe 3 në kërkim

më 5.2017 - Java News

Policia e Shkodrës ka asgjësuar 924 bimë e fidanë kanabis sativa dhe 154 gramë lëndë të dyshuara kanabis. Blutë kanë arrestuar në flagrancë 1 person si dhe janë proceduar në gjendje të lirë 7 persona....

Krujë, asgjësohen 416 bimë kanabis; një i arrestuar

më 5.2017 - Mapo

Në Krastë të Krujës janë gjetur dhe asgjësuar 416 bimë kanabis sativa. Në pranga është vënë 24-vjeçari Sokol Rrahmani, ndërsa në kërkim është shpallur shtetasi me iniciale S.Sh. Bimët narkotike u asgjësuan me djegie.

Shkodër-Krujë, asgjësohen 1240 rrënjë kanabis, arrestohen 2 shtetas

më 5.2017 - 24 ore

Policia e Shkodrës në vijim të kontrolleve të territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike ka asgjësuar 924 bimë e fidanë kanabis sativa dhe 154 gr lëndë të dyshuara kanabis sativa. Në...

Asgjësohen 416 bimë narkotike kanabis, dy të rinj kultivues të saj

më 5.2017 - NOA

Kultivimi i lëndëve narkotike nuk ka të ndalur në vendin tonë. Së fundmi, një i ri është arrestuar, një tjetër është shpallur në kërkim, dhe 416 rrënjë kanabis sativa janë asgjësuar në fshatin Krastë të...

Asgjësohen 416 bimë kanabis në Krujë, pranga 24-vjeçarit, në kërkim një tjetër

më 5.2017 - Standard

Policia e Krujës ka asgjësuar 416 bimë kanabis dhe ka vënë në pranga një 24-vjeçar. Sipas të dhënave zyrtare në zbatim të planit të masave për kontrolle në sera dhe çdo vendi të mundshëm, me qëllim parandalimin...

Kultivonin bimë narkotike, arrestohet në flagrancë 24-vjeçari, një në kërkim

më 5.2017 - Sot News

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Krujë, në zbatim të planit të masave për kontrolle në sera dhe çdo vendi të mundshëm, me qëllim parandalimin e kultvimit të bimëve narkotike, mesditën...

Krujë asgjesohen 416 bimë hashashi, një person në pranga

më 5.2017 - Gazeta Express

Në Krastë të Krujës janë gjetur dhe asgjësuar 416 bimë kanabis sativa. Në pranga është vënë 24-vjeçari Sokol Rrahmani, ndërsa në kërkim është shpallur shtetasi me iniciale S.Sh. Bimët narkotike u asgjësuan me djegie.

Asgjësohen 416 bimë kanabis në Krujë

më 5.2017 - Koha.net

Në Krastë të Krujës janë gjetur dhe asgjësuar 416 bimë kanabis sativa. Në pranga është vënë 24-vjeçari Sokol Rrahmani, ndërsa në kërkim është shpallur shtetasi me iniciale S.Sh. Bimët narkotike u asgjësuan me djegie.

Asgjesohen 416 bimë kanabis në Krujë, arretohet 24-vjeçari

më 5.2017 - Albeu

Policia e Krujë s ka gjetur dhe asgjesuar 416 bimë kanabis ndërsa në pranga ka rënë një shtetas ndërkohë një tjëtër është shpallur në kërkim . Policia bën me dije se në prang aka rënë Sokol Rrahmani 24...

Asgjesohen 416 bimë kanabis në Krujë, arretohet 24-vjeçari

më 5.2017 - Indeks online

Policia e Krujës ka gjetur dhe asgjesuar 416 bimë kanabis ndërsa në pranga ka rënë një shtetas ndërkohë një tjëtër është shpallur në kërkim. Policia bën me dije se në prang aka rënë Sokol Rrahmani 24 vjeç,...

Asgjësohen 416 bimë kanabis në Krujë, pranga 24-vjeçarit, në kërkim një tjetër

më 5.2017 - BalkanWeb

KRUJË- Policia e Krujës ka asgjësuar 416 bimë kanabis dhe ka vënë në pranga një 24-vjeçar. Sipas të dhënave zyrtare në zbatim të planit të masave për kontrolle në sera dhe çdo vendi të mundshëm, me qëllim...

Asgjësohen 416 bimë kanabis në Krujë, arrestohet njëri nga kultivuesit

më 5.2017 - Java News

Policia e Krujës ka asgjësuar 416 bimë kanabis dhe ka vënë në pranga një 24-vjeçar. Sipas të dhënave zyrtare në zbatim të planit të masave për kontrolle në sera dhe çdo vendi të mundshëm, me qëllim parandalimin...

Sekuestrohen 146 kg kanabis dhe 827 bimë në Krujë, Shkodër dhe Vlorë

më 5.2017 - Sot News

Policia ka sekuestruar 146 kilogramë kanabis dhe 827 bimë janë shkatërruar në katër operacione të ndryshme në Krujë, Shkodër dhe Vlorë. Kështu ditën e djeshme në sajë të operacionit të koduar me emrin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK