http://kariera.mk

Nënshkruhet marrëveshja për sigurimet bujqësore

më 5.2017 - Telegrafi

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural dhe IFC-ja, anëtare e Grupit të Bankës Botërore kanë nënshkruar Marrëveshje bashkëpunimi për të zhvilluar sistemin e sigurimit për prodhimtarinë bujqësore...

Nënshkruhet marrëveshja për sigurimet bujqësore

më 5.2017 - Koha.net

Ministri në largim i Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural Memli Krasniqi dhe Leah Soroka, anëtare e Grupit të Bankës Botërore kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për të zhvilluar...

Nënshkruhet marrëveshja për sigurimet bujqësore

më 5.2017 - Gazeta Express

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural dhe IFC-ja, anëtare e Grupit të Bankës Botërore kanë nënshkruar Marrëveshje bashkëpunimi për të zhvilluar sistemin e sigurimit për prodhimtarinë bujqësore...

Nënshkruhet marrëveshja për sigurimet bujqësore

më 5.2017 - OraInfo

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural dhe IFC-ja, anëtare e Grupit të Bankës Botërore kanë nënshkruar Marrëveshje bashkëpunimi për të zhvilluar sistemin e sigurimit për prodhimtarinë bujqësore...

Nënshkruhet marrëveshja për sigurimet bujqësore

më 5.2017 - Zeri

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural dhe IFC-ja, anëtare e Grupit të Bankës Botërore kanë nënshkruar Marrëveshje bashkëpunimi për të zhvilluar sistemin e sigurimit për prodhimtarinë bujqësore...

Nënshkruhet marrëveshja për sigurimet bujqësore

më 5.2017 - Lajmi.net

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural dhe IFC-ja, anëtare e Grupit të Bankës Botërore kanë nënshkruar Marrëveshje bashkëpunimi për të zhvilluar sistemin e sigurimit për prodhimtarinë bujqësore...

Nënshkruhet marrëveshja për sigurimet bujqësore

më 5.2017 - Indeks online

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural dhe IFC-ja, anëtare e Grupit të Bankës Botërore kanë nënshkruar Marrëveshje bashkëpunimi për të zhvilluar sistemin e sigurimit për prodhimtarinë bujqësore...

Nënshkruhet marrëveshja për sigurimet bujqësore

më 5.2017 - 10minuta

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural dhe IFC-ja, anëtare e Grupit të Bankës Botërore kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për të zhvilluar sistemin e sigurimit për prodhimtarinë bujqësore...

Nënshkruhet marrëveshja për sigurimet bujqësore

më 5.2017 - Illyria

Prishtinë, 19 maj 2017 – Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural dhe IFC, anëtare e Grupit të Bankës Botërore, kanë nënshkruar Marrëveshje bashkëpunimi për të zhvilluar sistemin e sigurimit...

Nënshkruhet marrëveshja për sigurimet bujqësore

më 5.2017 - KosovaLive360

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural dhe IFC-ja, anëtare e Grupit të Bankës Botërore kanë nënshkruar Marrëveshje bashkëpunimi për të zhvilluar sistemin e sigurimit për prodhimtarinë bujqësore...

Nënshkruhet marrëveshja për sigurimet bujqësore

më 5.2017 - Gazeta e re

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural dhe IFC-ja, anëtare e Grupit të Bankës Botërore kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për të zhvilluar sistemin e sigurimit për prodhimtarinë bujqësore...

Nënshkruhet marrëveshja për sigurimet bujqësore

më 5.2017 - KosovaPress

MBPZHR thotë se ky projekt është një nga hapat më të mëdhenj për avancimin e mëtutjeshëm të bujqësisë në vend. “Bazuar në këtë marrëveshje IFC-ja do ta këshillojë Ministrinë në zhvillimin dhe zbatimin...

Kontrolli mikrobiologjik i ushqimeve në Shqipëri

më 5.2017 - ABC News

Pak dite me pare ne Durres u bllokuan 26 ton mish pule me prani salmonele qe vinte nga Brazili. Drejtori i Autoritetit Kombetar te Ushimit deklaroi se analizimin e produkteve qe importohen nga pertej oqeanit...

Panariti takim në Korçë: Bujqësia do të jetë një tjetër prioritet i fortë i Lëvizjes Socialiste për Integrim

më 5.2017 - Standard

Në takimin e organizuar për prezantimin e kandidatëve të Lëvizjes Socialiste për Integrim, mori pjesë edhe kandidati Edmond Panariti. Z.Panariti kryeson listën e LSI për Qarkun Korcë. Në fjalën e tij mbajtur...

Pas paktit PS-PD, Braçe sulmon ministrin e LSI,ja përgjigja që merr

më 5.2017 - Shqiptarja

Pas përfundimit të marrëveshjes mes PS dhe PD, ka ndryshuar edhe shënjestra e akuzave politike. I pari që ka kthyer rrugën ka qënë deputeti socialist Erion Braçe. Nëpërmjet një statusi në Facebook ai është...

Sulmoi ministrin Panariti, deputeti i LSI i përgjigjet Braçes dhe akuzon qeverinë

më 5.2017 - Mapo

Pas arritjes së marrëveshjes në mesnatë mes kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit, Lulzim Basha, deputeti i PS-­së Erjon Braçe ka ndarë një shqetësim që e quan “hall banal” krahasuar me pushtetin....

Braçe sulmoi ministrin e qeverisë, deputeti i LSI i del në mbrojtje: S’ka faj ai

më 5.2017 - Gazeta Express

Është kthyer në një debat politik përplasjeve mes deputetëve të koalicionit qeveritar për ministrin e Bujqësisë, Edmond Panaritin. Pas sulmit të deputetit të PS-së Erjon Braçe për ministrin e Bujqësisë,...

Pas paktit me PD Braçe sulmoi Panaritin, i përgjigjet deputeti i LSI

më 5.2017 - Sot News

Pas arritjes së marrëveshjes në mesnatë mes kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit, Lulzim Basha, deputeti i PS-së Erhjon Braçe ka ‘sulmuar’ ministrin e Bujqësisë, Edmond Panaritin, i cili është nga...

Ministri Panariti i përgjigjet sulmit të Braçes: Çfarë do bëjë LSI në 4 vitet e ardhshme

më 5.2017 - BalkanWeb

Pas ‘sulmit’ që deputeti socialist Erjon Braçe i bëri për çmimet e produkteve bujqësore ministrit të Bujqësisë, Edmond Panariti, ky i fundit është kundërpërgjigjur në një deklaratë për gazetarët. Nga qyteti...

Braçe sulmoi Panaritin, deputeti i LSI i del në mbrojtje: S’ka faj ministri

më 5.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Pas sulmit të deputetit të PS-së Erjon Braçe për ministrin e Bujqësisë, Edmond Panariti, këtij të fundit i ka dalë në mbrojtje kolegu i tij i LSI-së, Përparim Spahiu. Me anë të një postimi në faqen...

Pas marrëveshjes PS-PD, Braçe sulmon ministrin e LSI-së

më 5.2017 - Sot News

Pas arritjes së marrëveshjes në mesnatë mes kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit, Lulzim Basha, deputeti i PS-së Erhjon Braçe ka postuar një shqetësim në profilin e tij në "Facebook". Deputeti Braçe ka...

Pas marrëveshjes PS-PD, Braçe nis sulmin ndaj ministrit të LSI: Ç’po ndodh me çmimin e qepës?

më 5.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Pas arritjes së marrëveshjes në mesnatë mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deputeti i PS-së Erjon Braçe ka ndarë një shqetësim të tijin në faqen e ‘Facebook’....

PLAS SHERRI/ Braçe sulmoi ministrin e qeverisë, deputeti i LSI i del në mbrojtje: S’ka faj ai

më 5.2017 - Opozita

Është kthyer në një debat politik përplasjeve mes deputetëve të koalicionit qeveritar për ministrin e Bujqësisë, Edmond Panaritin. Pas sulmit të deputetit të PS-së Erjon Braçe për ministrin e Bujqësisë,...

Panariti në Korçë/ “Me 12 milion euro në vit, nuk e ndihmojmë dot bujqësinë, LSI do të 5-fishojë buxhetin”

më 5.2017 - Gazeta Telegraf

Ministri i Bujqësisë njëkohësisht edhe kandidati i LSI-së që kryeson listën e Korçës, Edmond Panariti në një prononcim për mediat ka përshendetur marrëveshjen politike e cila sipas tij garanton një proces...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK