http://kariera.mk

Xharra merr letër përkrahëse nga Hoyt Yee

më 5.2017 - Klan Kosova

Sekretari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Hoyt Brain Yee, i ka shkruar një letër Arbana Xharrës të sapo-aderuarës në Partinë Demokratike të Kosovës, ku i ka uruar shërim të shpejtë. Yee ka thënë se...

Xharrës i shkruan sekretari amerikan Yee, i shpreh mbështetjen e SHBA-ve

më 5.2017 - Telegrafi

Ish-gazetarja Arbana Xharra, e cila para disa ditëve iu bashkua Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), ka pranuar sot një letër nga Sekretari amerikan Hoyt Yee. Këtë e ka bërë të ditur vetë Xharra, e cila...

Hoyt Yee i shkruan Arbana Xharrës: Jemi të shqetësuar për sulmin ndaj jush, SHBA ju mbështet

më 5.2017 - Zeri

Zëvendës-ndihmës Sekretari amerikan i shtetit, Hoyt Yee, përmes një letre drejtuar anëtares së re të PDK’së, Arbana Xharra, ka dënuar dhe është treguar tejet i shqetësuar për sulmin fizik ndaj ish-gazetares,...

Hoyt Yee i shkruan Arbana Xharrës: Jemi të shqetësuar për sulmin ndaj jush, SHBA ju mbështet

më 5.2017 - OraInfo

Zëvendës-ndihmës Sekretari amerikan i shtetit, Hoyt Yee, përmes një letre drejtuar anëtares së re të PDK’së, Arbana Xharra, ka dënuar dhe është treguar tejet i shqetësuar për sulmin fizik ndaj ish-gazetares,...

Hoyt Yee i shkruan Arbana Xharrës: SHBA të mbështetë

më 5.2017 - Lajmi.net

Zëvendës-ndihmës Sekretari amerikan i shtetit, Hoyt Yee, përmes një letre drejtuar anëtares së re të PDK’së, Arbana Xharra, ka dënuar dhe është treguar tejet i shqetësuar për sulmin fizik ndaj ish-gazetares,...

Hoyt Yee i shkruan Arbana Xharrës: Jemi të shqetësuar për sulmin ndaj jush, SHBA të mbështetë

më 5.2017 - Gazeta Express

Zëvendës-ndihmës Sekretari amerikan i shtetit, Hoyt Yee, përmes një letre drejtuar anëtares së re të PDK’së, Arbana Xharra, ka dënuar dhe është treguar tejet i shqetësuar për sulmin fizik ndaj ish-gazetares,...

Arbana Xharrës i vije një letër përkrahëse nga zyrtari i famshëm amerikan

më 5.2017 - Indeks online

Sekretari amerikan, Hoyr Yee i ka dërguar një letër Arbana Xharrës duke i uruar asaj shërim të shpejtë. Yee ka bërë të ditur në letër se SHBA-ja do të vazhdojë të përkrahë ata të cilët janë të vendosur...

Xharrës i shkruan sekretari amerikan Yee, i shpreh mbështetjen e SHBA-ve

më 5.2017 - Almakos

Ish-gazetarja Arbana Xharra, e cila para disa ditëve iu bashkua Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), ka pranuar sot një letër nga Sekretari amerikan Hoyt Yee. Këtë e ka bërë të ditur vetë Xharra, e cila...

Hoyt Yee e dënon sulmin ndaj Arbana Xharrës

më 5.2017 - Illyria

Uashington, 19 maj 2017 – Zëvendës-ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Hoyt Yee, përmes një letre drejtuar anëtares së re të PDK-së, Arbana Xharra, e ka dënuar sulmin fizik ndaj saj. “Dëshiroj t’ju shpreh...

Arbana Xharrës i vije një letër përkrahëse nga zyrtari i famshëm amerikan

më 5.2017 - Bota Press

Sekretari amerikan, Hoyr Yee i ka dërguar një letër Arbana Xharrës duke i uruar asaj shërim të shpejtë. Yee ka bërë të ditur në letër se SHBA-ja do të vazhdojë të përkrahë ata të cilët janë të vendosur...

Xharrës i shkruan sekretari amerikan Yee, i shpreh mbështetjen e SHBA-ve

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Ish-gazetarja Arbana Xharra, e cila para disa ditëve iu bashkua Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), ka pranuar sot një letër nga Sekretari amerikan Hoyt Yee. Këtë e ka bërë të ditur vetë Xharra, e cila...

Pas sulmit, anëtarja e PDK-së Arbana Xharra pranon letër nga ky zyrtar i lartë amerikan

më 5.2017 - Periskopi

Anëtarja e PDK-së, Arbana Xharra ka pranuar një letër përkrahëse nga zëvendësndihmësi i sekretarit të Shtetit, Hoyt Yee pas sulmit që i ndodhi ditë më parë. Arbana Xharrën e rrahën disa ditë pas aderimit...

Arbana Xharrës i vije një letër përkrahëse nga zyrtari i famshëm amerikan

më 5.2017 - Sovrani

Sekretari amerikan, Hoyr Yee i ka dërguar një letër Arbana Xharrës duke i uruar asaj shërim të shpejtë. Yee ka bërë të ditur në letër se SHBA-ja do të vazhdojë të përkrahë ata të cilët janë të vendosur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK