http://kariera.mk

Mark Zuckerberg si i ri, momenti kur kupton se është pranuar në Harvard

para 11 muajve - Gazeta Express

Ai e la Harvardin në vitin 2004 për të krijuar Facebook dhe për t’iu përkushtuar plotësisht atij. Por duket se edhe si një adoleshent që priste të hynte në kolegj, Mark Zuckerberg ishte shumë i gëzuar...

“Po, jam pranuar” – Adoleshenti Zuckerberg drejt Harvardit

para 11 muajve - Insajderi

Po, jam pranuar”. Me këto fjalë pa hequr sytë nga monitori i kompjuterit, adoleshenti Mark Zuckerberg komentonte lajmin e pranimit në Harvard, një nga universitetet më prestigjioze amerikane. Pamjet janë...

Mark Zuckerberg si i ri, momenti kur kupton se është pranuar në Harvard

para 11 muajve - Tetova Sot

Ai e la Harvardin në vitin 2004 për të krijuar Facebook dhe për t’iu përkushtuar plotësisht atij. Por duket se edhe si një adoleshent që priste të hynte në kolegj, Mark Zuckerberg ishte shumë i gëzuar...

Mark Zuckerberg si i ri, momenti kur kupton se është pranuar në Harvard

para 11 muajve - Infokusi

Ai e la Harvardin në vitin 2004 për të krijuar Facebook dhe për t’iu përkushtuar plotësisht atij. Por duket se edhe si një adoleshent që priste të hynte në kolegj, Mark Zuckerberg ishte shumë i gëzuar...

Adoleshenti Zuckerberg drejt Harvardit

para 11 muajve - Infokusi

Po, jam pranuar”. Me këto fjalë pa hequr sytë nga monitori i kompjuterit, adoleshenti Mark Zuckerberg komentonte lajmin e pranimit në Harvard, një nga universitetet më prestigjioze amerikane. Pamjet janë...

Publikohet një video e rrallë e Mark Zuckerberg, kur ishte student në Harvard

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Mark Zuckerberg sapo e ka publikuar një video të rrallë. Themeluesi i Facebook e ka bërë publike videon kur ishte pranuar si student në Universitetin e Harvardit. Mark shihet në një dhomë të thjeshtë konvikti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK