http://kariera.mk

Agim Vatovci aderon në AAK

më 5.2017 - Zhurnal

Prishtinë, 19 maj - Agim Vatovci nga Shoqata e personave me nevoja të veçanta tashmë është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Vatovcin në një takim e ka pritur edhe lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj...

Agim Vatovci aderon në AAK

më 5.2017 - Telegrafi

Agim Vatovci nga Shoqata e personave me nevoja të veçanta tashmë është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Vatovcin në një takim e ka pritur edhe lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe nënkryetari...

Edhe një aderim në AAK

më 5.2017 - OraInfo

Kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci dhe pjesëtarë tjerë të kësaj kategorie i janë bashkuar sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në mbështetje të...

Edhe një aderim në AAK

më 5.2017 - Zeri

Kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci dhe pjesëtarë tjerë të kësaj kategorie i janë bashkuar sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në mbështetje të...

Agim Vatovci i bashkohet AAK-së

më 5.2017 - GazetaBlic

Kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci dhe pjesëtarë tjerë të kësaj kategorie i janë bashkuar sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në mbështetje të...

Edhe një aderim në AAK

më 5.2017 - Lajmi.net

Kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci dhe pjesëtarë tjerë të kësaj kategorie i janë bashkuar sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në mbështetje të...

Edhe një aderim në AAK

më 5.2017 - Gazeta Express

Kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci dhe pjesëtarë tjerë të kësaj kategorie i janë bashkuar sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në mbështetje të...

AAK-së i shtohen emra të rinj

më 5.2017 - GazetaBlic

Nënkrytetari i AAK-së, Gazmend Abrashi  ka njoftuar se sot kësaj parti i janë bashkangjitur kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci dhe pjesëtarë tjerë...

Ja kush iu bashkua AAK-së

më 5.2017 - Indeks online

Kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci dhe pjesëtarë  tjerë të kësaj kategorie i janë bashkuar sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në mbështetje të...

Agim Vatovci dhe personat me aftësi ndryshe i bashkohen AAK-së

më 5.2017 - Koha.net

Kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci dhe pjesëtarët e tjerë të kësaj kategorie i janë bashkuar sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në mbështetje...

Agim Vatovci i bashkohet AAK-së

më 5.2017 - Arbresh

Kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci dhe pjesëtarë tjerë të kësaj kategorie i janë bashkuar sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në mbështetje të...

Agim Vatovci i bashkohet AAK-së

më 5.2017 - 10minuta

Kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci dhe pjesëtarë tjerë të kësaj kategorie i janë bashkuar sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në mbështetje të...

Agim Vatovci aderon në AAK

më 5.2017 - Almakos

Agim Vatovci nga Shoqata e personave me nevoja të veçanta tashmë është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Vatovcin në një takim e ka pritur edhe lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe nënkryetari...

Agim Vatovci i bashkohet AAK-së/FOTO

më 5.2017 - Infokusi

Kryetari i Shoqatës të Personave me Aftësi të Kufizuara, Agim Vatovcin, i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Vatofci gjatë aderimit në AAK është takuar me kryetarin e kësaj partie, Ramush...

Agim Vatofci i bashkohet AAK-së/FOTO

më 5.2017 - Infokusi

Kryetari i Shoqatës të Personave me Aftësi të Kufizuara, Agim Vatovcin, i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Vatofci gjatë aderimit në AAK është takuar me kryetarin e kësaj partie, Ramush...

Agim Vatovci i bashkohet AAK-së

më 5.2017 - Gazeta e re

Kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci dhe pjesëtarë tjerë të kësaj kategorie i janë bashkuar sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në mbështetje të...

Edhe një aderim në AAK

më 5.2017 - Gazeta Liria

Kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci, dhe pjesëtar tjerë të kësaj kategorie, i janë bashkuar sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në mbështetje të...

Agim Vatovci i bashkohet AAK-së

më 5.2017 - KosovaPress

Këtë grup të aderuar në AAK, i ka pritur vetë lideri i partisë Ramush Haradinaj dhe nënkryetari Gazmend Abrashi. “Bashkë me liderin, Ramush Haradinaj, e mirëpritëm në familjen tonë të madhe aderimin e...

Agim Vatovci dhe disa pjestarë tjerë i bashkohen AAK-së

më 5.2017 - Insajderi

Kryetari i Shoqatës së Personave me nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci, dhe pjesëtar tjerë të kësaj kategorie, i janë bashkuar sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në mbështetje të Ramush Haradinajt...

Edhe një aderim në AAK

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci dhe pjesëtarë tjerë të kësaj kategorie i janë bashkuar sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në mbështetje të...

AAK-së i shtohen emra të rinj

më 5.2017 - Periskopi

Nënkrytetari i AAK-së, Gazmend Abrashi  ka njoftuar se sot kësaj parti i janë bashkangjitur kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci dhe pjesëtarë tjerë...

Ja kush iu bashkua AAK-së

më 5.2017 - Sovrani

Kryetari i Shoqatës së Personave me hendikep dhe nevoja të veçanta në Kosovë, Agim Vatovci dhe pjesëtarë  tjerë të kësaj kategorie i janë bashkuar sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, në mbështetje të...

Aderime të reja në AAK

më 5.2017 - Bota Press

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, në një komunikatë për media ka njoftuar se sot kësaj parti i janë bashkuar edhe një grup i shoqatës së personave me hendikep dhe nevoja të veçanta, transmeton Botapress.info....

Pesë gazetarët që iu bashkuan politikës

më 5.2017 - Gazeta Fjala

Aderimeve në politikë, që po behën ditëve të fundit, nuk kanë mundur t’i rezistojnë as gazetarët e Kosovës. Tashmë disa nga ta kanë braktisur këtë zanat dhe janë rreshtuar krah subjekteve politike. Arbana...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK