http://kariera.mk

Vazhdon mbledhja Këshillit të Përgjithshëm të PDK-së

më 5.2017 - GazetaBlic

Partia Demokratike e Kosovës është duke mbajtur një mbledhje, ku pritet që të vendosin se kush do të jetë kandidatë për deputetë nga kjo parti. Takime PDK ka zhvilluar që nga paraditja edhe me partnerët...

Vazhdon mbledhja Këshillit të Përgjithshëm të PDK-së

më 5.2017 - Klan Kosova

Partia Demokratike e Kosovës është duke mbajtur një mbledhje, ku pritet që të vendosin se kush do të jetë kandidatë për deputetë nga kjo parti. Takime PDK ka zhvilluar që nga paraditja edhe me partnerët...

Mblidhet PDK, pritet finalizimi i listës zgjedhore për deputetë

më 5.2017 - OraInfo

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, ka filuar mbledhjen e saj rreth orës 16:00. Në këtë mbledhje partia e Kadri Veselit pritet të vendos rreth listës se kandidatëve për deputetë. PDK është ndër subjektet...

Mblidhet PDK, pritet finalizimi i listës zgjedhore për deputet

më 5.2017 - Gazeta Express

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, ka filuar mbledhjen e saj rreth orës 16:00. Në këtë mbledhje partia e Kadri Veselit pritet të vendos rreth listës se kandidatëve për deputetë. PDK është ndër subjektet...

PDK mban mbledhjen e kryesisë

më 5.2017 - Telegrafi

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës pritet të fillojë mbledhjen e saj, ku pritet të vendoset për kandidatët që do të jenë në listën e deputetëve. Kështu ka thënë një burim i KosovaPress-it, i cili...

Mblidhet Kryesia e PDK-së, vendoset për listën e kandidatëve për deputetë

më 5.2017 - Indeks online

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, prit të mblidhet rreth orës 16:00. Në këtë mbledhje partia e Kadri Veselit pritet të vendos rreth listës se kandidatëve për deputetë. PDK është ndër subjektet...

Mblidhet Kryesia e PDK-së, vendoset për listën e kandidatëve për deputetë

më 5.2017 - Indeks online

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, prit të mblidhet rreth orës 16:00. Në këtë mbledhje partia e Kadri Veselit pritet të vendos rreth listës se kandidatëve për deputetë. PDK është ndër subjektet...

PDK mban mbledhjen e kryesisë

më 5.2017 - OraInfo

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës pritet të fillojë mbledhjen e saj, ku pritet të vendoset për kandidatët që do të jenë në listën e deputetëve. Kështu ka thënë një burim i KosovaPress-it, i cili...

PDK mban mbledhjen e kryesisë

më 5.2017 - Indeks online

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës pritet të fillojë mbledhjen e saj, ku pritet të vendoset për kandidatët që do të jenë në listën e deputetëve. Kështu ka thënë një burim , i cili ka njoftuar se...

​PDK mban mbledhjen e kryesisë

më 5.2017 - GazetaBlic

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës pritet të fillojë mbledhjen e saj, ku pritet të vendoset për kandidatët që do të jenë në listën e deputetëve. Kështu ka thënë një burim i KosovaPress-it, i cili...

Pritet finalizimi i listës zgjedhore për deputetë

më 5.2017 - Arbresh

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, ka filuar mbledhjen e saj rreth orës 16:00. Në këtë mbledhje partia e Kadri Veselit pritet të vendos rreth listës se kandidatëve për deputetë. PDK është ndër subjektet...

Edhe një bukuroshe kandidate për deputete nga radhët e AAK-së!

më 5.2017 - GazetaBlic

Listat e degës së AAK-së për kandidatë për deputetë,është gati në finalizim. Në mesin e kësaj listë ka emra shumë të njohur dhe interesant nga kjo parti. Por, burime të Skenarit mësojnë emrin e një kandidatë...

Mblidhet PDK, pritet finalizimi i listës zgjedhore për deputet

më 5.2017 - Tetova Sot

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, ka filuar mbledhjen e saj rreth orës 16:00. Në këtë mbledhje partia e Kadri Veselit pritet të vendos rreth listës se kandidatëve për deputetë. PDK është ndër subjektet...

PDK mban mbledhjen e kryesisë

më 5.2017 - Almakos

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës pritet të fillojë mbledhjen e saj, ku pritet të vendoset për kandidatët që do të jenë në listën e deputetëve.

​PDK mban mbledhjen e kryesisë

më 5.2017 - Infokusi

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës pritet të fillojë mbledhjen e saj, ku pritet të vendoset për kandidatët që do të jenë në listën e deputetëve. Kështu ka thënë një burim i KosovaPress-it, i cili...

PDK mban mbledhjen e kryesisë

më 5.2017 - 10minuta

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës pritet të fillojë mbledhjen e saj, ku pritet të vendoset për kandidatët që do të jenë në listën e deputetëve. Kështu ka thënë një burim i KosovaPress-it, i cili...

Mblidhet PDK, pritet finalizimi i listës zgjedhore për deputetë

më 5.2017 - Bota Press

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, ka filuar mbledhjen e saj rreth orës 16:00. Në këtë mbledhje partia e Kadri Veselit pritet të vendos rreth listës se kandidatëve për deputetë. PDK është ndër subjektet...

Mblidhet PDK, pritet finalizimi i listës zgjedhore për deputet

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, ka filuar mbledhjen e saj rreth orës 16:00. Në këtë mbledhje partia e Kadri Veselit pritet të vendos rreth listës se kandidatëve për deputetë. PDK është ndër subjektet...

PDK mban mbledhjen e kryesisë

më 5.2017 - 24 ore

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës pritet të fillojë mbledhjen e saj, ku pritet të vendoset për kandidatët që do të jenë në listën e deputetëve. Kështu ka thënë një burim i KosovaPress-it, i cili...

PDK mban mbledhjen e kryesisë

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës pritet të fillojë mbledhjen e saj, ku pritet të vendoset për kandidatët që do të jenë në listën e deputetëve. Kështu ka thënë një burim , i cili ka njoftuar se...

Mblidhet PDK-ja, vendoset për listën e deputetëve

më 5.2017 - Periskopi

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës pritet të fillojë mbledhjen e saj, ku pritet të vendoset për kandidatët që do të jenë në listën e deputetëve. Kështu ka thënë një burim i Periskopit , i cili ka...

PDK mban mbledhjen e kryesisë

më 5.2017 - Gazeta e re

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës pritet të fillojë mbledhjen e saj, ku pritet të vendoset për kandidatët që do të jenë në listën e deputetëve. Kështu ka thënë një burim i kp-së, i cili ka njoftuar...

Ia kthejnë shpinën Kadri Veselit, anëtarësohen në LDK

më 5.2017 - Bota Press

Në Degën e LDK-së në Shterpce sot ka ndodhur një zhvillim interesant. Pesë antërë të Kryesisë së Forumit Rinor të Degës së PDK-së në këtë komunë tash e tutje kanë vendosur që aktivitetin e tyre ta vazhdojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK