http://kariera.mk

Tsipras: Topi në fushën e kreditorëve

para 8 muajve - Lexo

Qeveria greke e Aleksis Tsipras pret tashmë zhbllokimin e një kësti tjetër të kredisë dhe një përpjekje të kreditorëve të Greqisë për lehtësimin e borxhit pas votimit nga Parlamenti të masave të reja shtrënguese....

Parlamenti Grek votoi masat shtrënguese ekonomike

para 8 muajve - RTSH

Parlamenti grek miratoi dje në mbrëmje vonë masa të reja shtrënguese prej rreth pesë miliardë eurosh, të kërkuar nga Bashkimi Europian dhe FMN. Paketa e masave të reja mendohet se do t’i hapë rrugën dhënies...

Cipras: Topi në fushën e kreditorëve

para 8 muajve - KosovaPress

“Topi është në fushën e kreditorëve, është radha e tyre të mbajnë angazhimet e tyre ashtu si bëmë ne”, deklaroi kryeministri, Alexis Tsipras, në përfundim të miratimit në Parlamnt të masave shtrënguese....

Kaos në rrugët e Athinës, demonstruesit sulmojnë Parlamentin

para 8 muajve - Zhurnal

Qindra e mijëra protestues janë derdhur në rrugën e kryeqytetit grek, Athina, duke kundërshtuar masat e reja të kursimit... Demonstruesit hodhën koktej molotovi dhe bomba tymuese në drejtim të forcave,...

Parlamenti grek miraton masat e reja shtrënguese

para 8 muajve - Koha.net

Athinë, 19 maj – Parlamenti grek miratoi dje në mbrëmje vonë masa të reja shtrënguese prej rreth pesë miliardë eurosh, të kërkuar nga kreditorët, BE dhe FMN, që do t’i hapë rrugën dhënies së një pjesë...

Kaos në rrugët e Athinës, demonstruesit sulmojnë Parlamentin

para 8 muajve - MRT

Qindra e mijëra protestues janë derdhur në rrugën e kryeqytetit grek, Athina, duke kundërshtuar masat e reja të kursimit... Demonstruesit hodhën koktej molotovi dhe bomba tymuese në drejtim të forcave,...

Greqi, Parlamenti miraton masat e reja shtrënguese

para 8 muajve - Indeks online

Parlamenti grek miratoi dje në mbrëmje vonë masa të reja shtrënguese prej rreth pesë miliardë eurosh, të kërkuar nga kreditorët, BE dhe FMN, që do t’i hapë rrugën dhënies së një pjesë të huasë ndihmë për...

Greqi, Parlamenti miraton masat e reja shtrënguese

para 8 muajve - GazetaBlic

Parlamenti grek miratoi dje në mbrëmje vonë masa të reja shtrënguese prej rreth pesë miliardë eurosh, të kërkuar nga kreditorët, BE dhe FMN, që do t’i hapë rrugën dhënies së një pjesë të huasë ndihmë për...

Përleshje në Athinë pas planit për miratimin e masave shtrënguese

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Sërish tension i lartë në Greqi, ku kriza është rikthyer. Parlamenti grek ka miratuar një seri të re të masave shtrënguese të arritura mes qeverisë së Aleksis Cipras dhe kreditorëve ndërkombëtarë prej...

Parlamenti grek miratoi masa të reja ekonomike

para 8 muajve - Zhurnal

Athinë, 19 maj - Parlamenti grek mbrëmë miratoi masa të reja ekonomike, të cilat paraprakisht u dakorduan nga ana e Qeverisë greke dhe kreditërve të vendit, në këmbim të këstit të ndihmës ndërkombëtar....

Athinë,miratimi masave ekonomike, tensione para parlamentit

para 8 muajve - Shqiptarja

Vijon të jetë e tensionuar situata në Greqi. Parlamenti grek aprovoi një seri masash shtrënguese të akorduara nga qeveria e Tsipras dhe kreditorët ndërkombëtarë. Mbrëmjen e të enjtes me qindra të rinj...

Parlamenti grek voton paketën e masave shtrënguese

para 8 muajve - ABC News

Parlamenti grek ka votuar paketën e masave të reja shtrënguese, duke hapur në këtë mënyrë rrugën për levrimin e fondeve të akorduara nga kreditorët ndërkombëtarë. Paketa mori votat e 153 deputetëve të...

Parlamenti grek miratoi masa të reja ekonomike

para 8 muajve - Portalb

Parlamenti grek mbrëmë miratoi masa të reja ekonomike, të cilat paraprakisht u dakorduan nga ana e Qeverisë greke dhe kreditërve të vendit, në këmbim të këstit të ndihmës ndërkombëtar. Projekt ligji që...

Paketa e masave shtrënguese votohet me protestave e bombave molotov

para 8 muajve - Ora news

Parlamenti grek ka votuar paketën e masave të reja shtrënguese, duke hapur në këtë mënyrë rrugën për çlirimin fondeve të akorduara nga kreditorët ndërkombëtarë. Paketa mori votat e 153 deputetëve të koalicionit...

Protesta, Greqia përfshihet nga dhuna

para 8 muajve - Lexo

Në kohën kur brenda Parlamentit grek, Qeveria “Tsipras” po përballej me opozitën në debatin për votimin e masave shtrënguese që duhet të marrë Greqia me qëllim marrjen e dorëzanisë së radhës prej FMN-së...

Parlamenti i Greqisë miraton masat e reja shtrënguese

para 8 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv ATHINË (AA) - Parlamenti i Greqisë ka miratuar paketën e re ligjore që përmban masa shtrënguese shtesë në kuadër të programit të tretë të shpëtimit, raporton Anadolu Agency (AA). Në votimin...

Parlamenti grek sërish për masa shtrënguese, qytetarët përfshihen nga dhuna

para 8 muajve - Java News

Në kohën kur brenda Parlamentit grek, Qeveria “Tsipras” po përballej me opozitën në debatin për votimin e masave shtrënguese që duhet të marrë Greqia me qëllim marrjen e dorëzanisë së radhës prej FMN-së...

Parlamenti i Greqisë miraton masat e reja shtrënguese

para 8 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv ATHINË (AA) - Parlamenti i Greqisë ka miratuar paketën e re ligjore që përmban masa shtrënguese shtesë në kuadër të programit të tretë të shpëtimit, raporton Anadolu Agency (AA). Në votimin...

Pamje të reja nga protesta e dhunshme para parlamentit në Greqi

para 8 muajve - Indeks online

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

Greqi: Parlamenti miraton masat e reja shtrënguese

para 8 muajve - Gazeta e re

Parlamenti grek miratoi dje në mbrëmje vonë masa të reja shtrënguese prej rreth pesë miliardë eurosh, të kërkuar nga kreditorët, BE dhe FMN, që do t’i hapë rrugën dhënies së një pjesë të huasë ndihmë për...

Greqi, Parlamenti miraton masat e reja shtrënguese

para 8 muajve - KosovaPress

Nenet kryesore të ligjit që parashikon shkurtime të reja të pensioneve dhe rritje të taksave, u miratuan dje me një maxhorancë të dobët të koalicionit qeverisës, 153 deputetë nga 281 gjithsej, ku 128 votuan...

Video/ Përleshjet të dhunshme jashtë parlamentit grek

para 8 muajve - Klan

Greqi – Masat e reja shtrënguese të qeverisë greke kanë bërë që të nisin protesta përpara parlamentit në Athinë. Truma protestuesish kanë sulmuar selinë e parlamentit duke hedhur bomba molotov në drejtim...

Protesta të dhunshme në Athinë, persona të maskuar tentojnë të hyjnë në Parlament

para 8 muajve - Almakos

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

Paketa e masave shtrënguese votohet me protestave e bombave molotov

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Parlamenti grek ka votuar paketën e masave të reja shtrënguese, duke hapur në këtë mënyrë rrugën për çlirimin fondeve të akorduara nga kreditorët ndërkombëtarë. Paketa mori votat e 153 deputetëve të koalicionit...

Greqia miraton masat shtrënguese dhe pret këstin e radhës

para 8 muajve - Lexo

Parlamenti grek miratoi me 153 vota pro të deputetëve të partive të koalicionit qeveritar, nga 281 ligjvënës të pranishëm në sallë, projektligjin për ratifikimin e marrëveshjes me kreditorët, që përmban...

Greqia miraton masat shtrënguese dhe pret këstin e radhës

para 8 muajve - Top Channel

Parlamenti grek miratoi me 153 vota pro të deputetëve të partive të koalicionit qeveritar, nga 281 ligjvënës të pranishëm në sallë, projektligjin për ratifikimin e marrëveshjes me kreditorët, që përmban...

Molotov para Parlamentit grek

para 8 muajve - Gazeta e re

Një grup të rinjsh të maskuar hodhën bomba molotov para Parlamentit grek, ndërkohë që deputetët po përgatiteshin për të votuar një sërë masash shtrënguese, kërkuar nga kreditorët e vendit, BE dhe FMN....

Protesta të dhunshme në Athinë, persona të maskuar tentojnë të hyjnë në Parlament

para 8 muajve - Shenja

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

Molotov para Parlamentit grek

para 8 muajve - Flaka

Një grup të rinjsh të maskuar hodhën bomba molotov para Parlamentit grek, ndërkohë që deputetët po përgatiteshin për të votuar një sërë masash shtrënguese, kërkuar nga kreditorët e vendit, BE dhe FMN....

Protesta në Athinë kundër masave shtrënguese, persona me maska “sulmojnë” parlamentin

para 8 muajve - NOA

Protesta të reja popullore në Greqi kanë vazhduar gjatë mbrëmjes së sotme për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Turma protestuesish janë mbledhur përpara...

Protesta të dhunshme në Athinë, persona të maskuar tentojnë të hyjnë në Parlament

para 8 muajve - GazetaBlic

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

Protesta të dhunshme në Athinë, persona të maskuar tentojnë të hyjnë në Parlament

para 8 muajve - Lajmi.net

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

Greqi, Parlamenti voton masat shtrënguese. Jashtë shpërthen dhuna

para 8 muajve - Top Channel

Kreu i opozites greke, Kyriakos Mitsotakis Në kohën kur brenda Parlamentit grek, Qeveria “Tsipras” po përballej me opozitën në debatin për votimin e masave shtrënguese që duhet të marrë Greqia me qëllim...

‘Plas’ edhe në Greqi, protestues të maskuar tentojnë të hyjnë të parlament

para 8 muajve - Zhurnal

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

‘Plas’ edhe në Greqi, protestues të maskuar tentojnë të hyjnë të parlament

para 8 muajve - Portalb

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

Molotov para Parlamentit grek

para 8 muajve - GazetaBlic

Një grup të rinjsh të maskuar hodhën bomba molotov para Parlamentit grek, ndërkohë që deputetët po përgatiteshin për të votuar një sërë masash shtrënguese, kërkuar nga kreditorët e vendit, BE dhe FMN....

Greqi, Parlamenti voton masat shtrënguese

para 8 muajve - Arbresh

Në kohën kur brenda Parlamentit grek, Qeveria “Tsipras” po përballej me opozitën në debatin për votimin e masave shtrënguese që duhet të marrë Greqia me qëllim marrjen e dorëzanisë së radhës prej FMN-së...

Parlamenti grek voton masat shtrënguese - jashtë shpërthen dhuna

para 8 muajve - Gazeta Express

Në kohën kur brenda Parlamentit grek, Qeveria “Tsipras” po përballej me opozitën në debatin për votimin e masave shtrënguese që duhet të marrë Greqia me qëllim marrjen e dorëzanisë së radhës prej FMN-së...

Molotov para Parlamentit në Athinë kundër masave shtrënguese

para 8 muajve - Koha.net

Athinë, 18 maj – Një grup të rinjsh të maskuar hodhën bomba molotov në kuadër të një manifestimi para Parlamentit ndërkohë që deputetët po përgatiteshin për të votuar një sërë masash shtrënguese, kërkuar...

Paralizohet Greqia, grevës i bashkohet edhe policia

para 8 muajve - Tetova Sot

Policia greke nga mbarë vendi iu bashkua grevës mbarëkombëtare të organizuar kundër reformave të qeverisë të cilat pritet të kalojnë në Parlament. Qindra oficerë me uniforma dhe me  balona të zeza në duar...

Kaos në rrugën e Athinës, demonstruesit sulmojnë Parlamentin

para 8 muajve - Ora news

Qindra e mijëra protestues janë derdhur në rrugën e kryeqytetit grek Athina, duke kundërshtuar masat e reja të kursimit. Demonstruesit hodhën koktej molotovi dhe bomba tymuese në drejtim të forcave, ndërsa...

Athina në kaos, protestues me maska sulmojnë parlamentin

para 8 muajve - Indeks online

Në Greqi nuk janë pritur aspak mirë masat e reja shtrënguese të qeverisë për të stabilizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një grupim me maska u përpoqën...

VIDEO/ Protesta në Athinë/ Persona me maska “sulmojnë” parlamentin

para 8 muajve - Opozita

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

‘Plas’ edhe në Greqi, protestues të maskuar tentojnë të hyjnë të parlament

para 8 muajve - Standard

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

Video/ Protesta të dhunshme në Athinë, persona të maskuar tentojnë të hyjnë në Parlament

para 8 muajve - Opinion

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

Greqi, pensionistët protestë kundër masave shtrënguese

para 8 muajve - Portalb

Pensionistët në Greqi, protestuan kundër paketës ligjore që pritet të votohet në Parlamentin e vendit dhe që përmban shkurtime të pensioneve, raporton Anadolu Agency (AA). Pensionistët të mbledhur në Sheshin...

Molotov para Parlamentit grek

para 8 muajve - Tetova1

Një grup të rinjsh të maskuar hodhën bomba molotov para Parlamentit grek, ndërkohë që deputetët po përgatiteshin për të votuar një sërë masash shtrënguese, kërkuar nga kreditorët e vendit, BE dhe FMN....

‘Plas’ edhe në Greqi, protestues të maskuar tentojnë të hyjnë të parlament

para 8 muajve - Tetova1

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

Protesta të dhunshme në Athinë, persona të maskuar tentojnë të hyjnë në Parlament

para 8 muajve - Lexo

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

Grekët kopjojnë Shkupin, tentojnë të hyjnë në parlament

para 8 muajve - Java News

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

Molotov para Parlamentit grek

para 8 muajve - KosovaPress

Sipas imazheve të publikuara nga media, incidentet shpërthyen në ora 20:00, sipas kohës lokale në sheshin Syntagma, në qendër të Athinës. Policia u kundërpërgjigj duke hedhur gaz lotsjellës për të shpërndarë...

Çfarë po ndodh? Protesta të dhunshme në Athinë

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

Athinë, protesta të dhunshme kundër masave shtënguese

para 8 muajve - Arbresh

Mijëra grekë të zemëruar kanë dalë në rrugët e Athinës për të protestuar kundër masave të reja shtrënguese të qeverisë greke. Protestuesit janë përplasur me policinë duke e kthyer kryeqytetin grek në një...

Protesta të dhunshme në Athinë, persona të maskuar tentojnë të hyjnë në Parlament

para 8 muajve - Tetova Sot

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

VIDEO/ Protesta të dhunshme në Athinë, persona të maskuar tentojnë të hyjnë në Parlament

para 8 muajve - Opozita

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

Greqi, Parlamenti voton masat shtrënguese. Jashtë shpërthen dhuna

para 8 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Dhunohet barbarisht gazetarja. Emri 5 days ago Bie qeveria. Vendi shkon në zgjedhje të parakohshme 1 week ago “Fol mos u tut”, aksion protestues i gazetarëve 2 weeks ago Në kohën kur...

Athina në kaos, protestues me maska sulmojnë parlamentin

para 8 muajve - Periskopi

Në Greqi nuk janë pritur aspak mirë masat e reja shtrënguese të qeverisë për të stabilizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një grupim me maska u përpoqën...

Athina në kaos, protestues me maska sulmojnë parlamentin

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Në Greqi nuk janë pritur aspak mirë masat e reja shtrënguese të qeverisë për të stabilizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një grupim me maska u përpoqën...

Paralizohet Greqia, grevës i bashkohet edhe policia

para 8 muajve - Ora news

Policia greke nga mbarë vendi iu bashkua grevës mbarëkombëtare të organizuar kundër reformave të qeverisë të cilat pritet të kalojnë në Parlament. Qindra oficerë me uniforma dhe me  balona të zeza në duar...

Protesta të dhunshme në Athinë, persona të maskuar tentojnë të hyjnë në Parlament

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për të normalizuar ekonominë. Përpara Parlamentit në Athinë janë mbledhur turma protestuesish, ndërsa një...

Cipras dhe Merkel diskutojnë borxhin grek

para 8 muajve - Gazeta e re

Kryministri grek, Aleksis Cipras zhvilloi një bisedë telefonike me kancelaren gjermane Angela Merkel për situatën e borxhit të Greqisë. Greqia ka kërkuar një shpëtim afatgjatë për të mbijetuar financiarisht...

PARLAMENTI GREK DO TË VOTOJË MASA TË REJA EKONOMIKE PËRDERISA NË VEND PO MBAHEN PROTESTA

para 8 muajve - TV21

Me paraqitjet e qëndrimeve të liderëve politik sot në Parlamentin grek përfundojnë debatet për projekt-ligjin për vendosje të masave të reja ekonomike, i cili sonte vonë do të vihet në votim. Në vend,...

Greqi, pensionistët protestë kundër masave shtrënguese

para 8 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv ATHINË (AA) - Pensionistët në Greqi, protestuan kundër paketës ligjore që pritet të votohet në Parlamentin e vendit dhe që përmban shkurtime të pensioneve, raporton Anadolu Agency (AA)....

Fotot / Protestat paralizojnë Greqinë

para 8 muajve - Bota.al

Mijëra grekë të zemëruar kanë dalë në rrugët e Athinës për të protestuar kundër masave të reja shtrënguese të qeverisë greke. Protestuesit janë përplasur me policinë duke e kthyer kryeqytetin grek në një...

Vazhdojnë protestat në Greqi, Athina shndërrohet në arenë lufte

para 8 muajve - Gazeta e re

Incidente të dhunshme kanë shoqëruar protestat e punonjësve grekë në qendër të Athinës, zhvilluar në kuadër të grevës së përgjithshme 24 orësh. Grupe të rinjsh që mendohet se u përkasin grupimeve anarkiste,...

Fotot/ Protestat paralizojnë Greqinë

para 8 muajve - Lexo

Mijëra grekë të zemëruar kanë dalë në rrugët e Athinës për të protestuar kundër masave të reja shtrënguese të qeverisë greke. Protestuesit janë përplasur me policinë duke e kthyer kryeqytetin grek në një...

Parlamenti grek do të votojë masa të reja ekonomike përderisa në vend po mbahen protesta

para 8 muajve - Portalb

Me paraqitjet e qëndrimeve të liderëve politik sot në Parlamentin grek përfundojnë debatet për projekt-ligjin për vendosje të masave të reja ekonomike, i cili sonte vonë do të vihet në votim. Në vend,...

Cipras telefonoi i shqetësuar Merkelin për borxhin grek

para 8 muajve - Java News

Kryministri grek, Alexis Cipras, zhvilloi një bisedë telefonike me kancelaren gjermane Angela Merkel për situatën e borxhit të Greqisë, para votimit të rëndësishëm në parlamentin grek mbi një paketë të...

Cipras dhe Merkel diskutojnë borxhin grek

para 8 muajve - Gazeta e re

Kryeministri grek, Aleksis Cipras zhvilloi një bisedë telefonike me kancelaren gjermane Angela Merkel, për situatën e borxhit të Greqisë, një ditë para votimit Parlamentin grek mbi një paketë të re masash...

Cipras dhe Merkel diskutojnë borxhin grek

para 8 muajve - Telegrafi

Kryeministri grek, Aleksis Cipras zhvilloi një bisedë telefonike me kancelaren gjermane Angela Merkel, për situatën e borxhit të Greqisë, një ditë para votimit Parlamentin grek mbi një paketë të re masash...

Tsipras telefonon Merkelin për borxhin grek

para 8 muajve - Zhurnal

Kryministri grek, Alexis Tsipras, zhvilloi një bisedë telefonike me kancelaren gjermane Angela Merkel për situatën e borxhit të Greqisë, një ditë para një votimi të rëndësishëm në parlamentin grek mbi...

Tsipras telefonon Merkelin për borxhin grek

para 8 muajve - Zeri

Kryministri grek, Alexis Tsipras, zhvilloi një bisedë telefonike me kancelaren gjermane Angela Merkel për situatën e borxhit të Greqisë, një ditë para një votimi të rëndësishëm në parlamentin grek mbi...

Tsipras telefonon Merkelin për borxhin grek

para 8 muajve - Gazeta Express

Kryministri grek, Alexis Tsipras, zhvilloi një bisedë telefonike me kancelaren gjermane Angela Merkel për situatën e borxhit të Greqisë, një ditë para një votimi të rëndësishëm në parlamentin grek mbi...

Cipras dhe Merkel diskutojnë borxhin grek

para 8 muajve - GazetaBlic

Kryeministri grek, Aleksis Cipras zhvilloi një bisedë telefonike me kancelaren gjermane Angela Merkel, për situatën e borxhit të Greqisë, një ditë para votimit Parlamentin grek mbi një paketë të re masash...

Merkel diskuton borxhin grek me Kryeministrin Cipras

para 8 muajve - Indeks online

Kryeministri grek, Aleksis Cipras zhvilloi një bisedë telefonike me kancelaren gjermane Angela Merkel, për situatën e borxhit të Greqisë, një ditë para votimit Parlamentin grek mbi një paketë të re masash...

Cipras dhe Merkel diskutojnë borxhin grek

para 8 muajve - Arbresh

Kryeministri grek, Aleksis Cipras zhvilloi një bisedë telefonike me kancelaren gjermane Angela Merkel, për situatën e borxhit të Greqisë, një ditë para votimit Parlamentin grek mbi një paketë të re masash...

Cipras dhe Merkel diskutojnë borxhin grek

para 8 muajve - Antpress

Kryeministri grek, Aleksis Cipras zhvilloi një bisedë telefonike me kancelaren gjermane Angela Merkel, për situatën e borxhit të Greqisë, një ditë para votimit Parlamentin grek mbi një paketë të re masash...

Tsipras telefonon Merkelin për borxhin grek

para 8 muajve - Tetova Sot

Kryministri grek, Alexis Tsipras, zhvilloi një bisedë telefonike me kancelaren gjermane Angela Merkel për situatën e borxhit të Greqisë, një ditë para një votimi të rëndësishëm në parlamentin grek mbi...

Cipras dhe Merkel diskutojnë borxhin grek

para 8 muajve - Tetova1

Kryeministri grek, Aleksis Cipras zhvilloi një bisedë telefonike me kancelaren gjermane Angela Merkel, për situatën e borxhit të Greqisë, një ditë para votimit Parlamentin grek mbi një paketë të re masash...

Cipras dhe Merkel diskutojnë borxhin grek

para 8 muajve - KosovaPress

Greqia ka kërkuar një shpëtim afatgjatë për të mbijetuar financiarisht pasi borxhi i saj ka arritur në 315 miliardë euro ose 179 për qind të Prodhimit të Brendshëm Bruto (PBB). Në kthim, Greqia duhet të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK