http://kariera.mk

ISMAILI: Loja e sektit BESA është shumë e rrezikshme

më 5.2017 - Aktuale

Analisti politik, Ymer Ismaili Lëvzijen BESA nuk e quan parti politike, por sekt fetarë që ka mision të qartë nga vendet e lindjes dhe Turiqa. Sipas tij ky sekt fetar në zgjedhjet lokale do të falimentojë...

Ymer Ismaili, Lëvizjen BESA e quan sekt fetarë

më 5.2017 - Flaka

Profesori universitar dhe analisti politik, Ymer Ismaili Lëvzijen BESA nuk e quan parti politike, por sekt fetarë që ka mision të qartë nga vendet e lindjes dhe Turiqa. Ai për TetovaSot ku thotë se Sekti...

Ismaili: “Sekti BESA” në zgjedhjet lokale do të falimentoj

më 5.2017 - Indeks.mk

Analisti politik, Ymer Ismaili Lëvzijen BESA nuk e quan parti politike, por sekt fetarë që ka mision të qartë nga vendet e lindjes dhe Turiqa. SIpas tij ky sekt fetarë në zgjedhjet lokale do të falimentoje...

Ymer Ismaili Lëvizjen BESA nuk e quan parti, por sekt fetarë

më 5.2017 - Indeks.mk

Analisti politik, Ymer Ismaili Lëvzijen BESA nuk e quan parti politike, por sekt fetarë që ka mision të qartë nga vendet e lindjes dhe Turiqa. Ai flet hapur për Portalin TetovaSot ku thotë se Sekti BESA...

Analisti nga Kërçova: Nëse BESA vjen në pushtet, do të punësohen shumë shqiptarë

më 5.2017 - Lajm

Ridefinimi i shtetit ka qenë edhe motoja e Lëvizjes BESA si kusht për të qenë pjesë e qeverisë së re në Maqedoni. Pa e ridefinuar shtetin nuk do të marrim pjesë në qeveri kanë thënë zyrtarë të lart të...

Ismaili godet BESËN, atyre nuk ju intereson ridefinimi i shtetit, por definimi i pushtetit

më 5.2017 - Indeks.mk

Ridefinimi i shtetit ka qenë edhe motoja e Lëvizjes BESA si kusht për të qenë pjesë e qeverisë së re në Maqedoni. Pa e ridefinuar shtetin nuk do të marrim pjesë në qeveri kanë thënë zyrtarë të lart të...

Ismaili: Loja e sektit BESA është shumë e rrezikshme

më 5.2017 - Tetova Sot

Analisti politik, Ymer Ismaili Lëvzijen BESA nuk e quan parti politike, por sekt fetarë që ka mision të qartë nga vendet e lindjes dhe Turiqa. Sipas tij ky sekt fetarë në zgjedhjet lokale do të falimentoje...

Ismaili: “Sekti BESA” bën dashuri me LSDM-në dhe Turqinë dhe pastaj duan të mbeten të virgjër

më 5.2017 - Tetova Sot

Analisti politik, Ymer Ismaili Lëvzijen BESA nuk e quan parti politike, por sekt fetarë që ka mision të qartë nga vendet e lindjes dhe Turiqa. Sipas tij ky sekt fetarë në zgjedhjet lokale do të falimentoje...

Ismaili: “Sekti BESA” në zgjedhjet lokale do të falimentoje

më 5.2017 - Tetova Sot

Analisti politik, Ymer Ismaili Lëvzijen BESA nuk e quan parti politike, por sekt fetarë që ka mision të qartë nga vendet e lindjes dhe Turiqa. SIpas tij ky sekt fetarë në zgjedhjet lokale do të falimentoje...

Ymer Ismaili Lëvizjen BESA nuk e quan parti, por sekt fetarë

më 5.2017 - Tetova Sot

Analisti politik, Ymer Ismaili Lëvzijen BESA nuk e quan parti politike, por sekt fetarë që ka mision të qartë nga vendet e lindjes dhe Turiqa. Ai flet hapur për Portalin TetovaSot ku thotë se Sekti BESA...

Ismaili godet BESËN, atyre nuk ju intereson ridefinimi i shtetit, por definimi i pushtetit

më 5.2017 - Tetova Sot

Ridefinimi i shtetit ka qenë edhe motoja e Lëvizjes BESA si kusht për të qenë pjesë e qeverisë së re në Maqedoni. Pa e ridefinuar shtetin nuk do të marrim pjesë në qeveri kanë thënë zyrtarë të lart të...

Anëtarë dhe ekspert të shumtë i bashkëngjiten Lëvizjen BESA, priten përçarje të reja në BDI

më 5.2017 - Ina

ë fundmi po vërehet një ristrukturim i gjithëanshme i Lëvizjes BESA dhe përforcim i degëve të kësaj partie. Rritjen e BESËS në terren e dëshmoi edhe anketa më e re e Institutit Ndërkombëtar Republikan...

Anëtarë dhe ekspert të shumtë i bashkëngjiten Lëvizjen BESA, priten përçarje të reja në BDI

më 5.2017 - Lajm

Së fundmi po vërehet një ristrukturim i gjithëanshme i Lëvizjes BESA dhe përforcim i degëve të kësaj partie. Rritjen e BESËS në terren e dëshmoi edhe anketa më e re e Institutit Ndërkombëtar Republikan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK