http://kariera.mk

Çavkov shkon në pension- ndërpret marrëdhënien e punës në BSP

më 5.2017 - Aktuale

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) Mitko Çavkov nuk ka pritur vendimin për shkarkimin e tij që ishte në procedurë qeveritare, por ka vendosur që vetë të largohet nga Drejtoria. Çavkov, sic mëson...

Fillojnë dorëheqjet në BSP, Çavkov dhe Gligorov përshpejtojnë largimin

më 5.2017 - MRT

Mitko Çavkov, duket se nuk do të kthehet më në karriken e parë të Byrosë për siguri publike.... Mitko Çavkov, duket se nuk do të kthehet më në karriken e parë të Byrosë për siguri publike, pas përfundimit...

Mitko Çavkov ndërpret marrëdhënien e punës në BSP

më 5.2017 - Telegrafi

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) Mitko Çavkov nuk ka pritur vendimin për shkarkimin e tij që ishte në procedurë qeveritare, por ka vendosur që vetë të largohet nga Drejtoria. Çavkov, siç mësohet...

Çavkov nuk pret shkarkimin, del para kohe në pension

më 5.2017 - Albeu

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) Mitko Çavkov nuk ka pritur vendimin për shkarkimin e tij që ishte në procedurë qeveritare, por ka vendosur që vetë të largohet nga Drejtoria. Çavkov ka marrë...

Mitko Çavkov shkon në pension, ndërpret marrëdhënien e punës në BSP

më 5.2017 - Portalb

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) Mitko Çavkov nuk ka pritur vendimin për shkarkimin e tij që ishte në procedurë qeveritare, por ka vendosur që vetë të largohet nga Drejtoria. Çavkov, sic mëson...

Çavkov shkon parakohe në pension, nuk e pret shkarkimin

më 5.2017 - Gazeta Express

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) Mitko Çavkov nuk ka pritur vendimin për shkarkimin e tij që ishte në procedurë qeveritare, por ka vendosur që vetë të largohet nga Drejtoria. Çavkov, sic mëson...

Mitko Çavkov shkon në pension, ndërpret marrëdhënien e punës në BSP

më 5.2017 - Alsat-M

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) Mitko Çavkov nuk ka pritur vendimin për shkarkimin e tij që ishte në procedurë qeveritare, por ka vendosur që vetë të largohet nga Drejtoria. Çavkov, sic mëson...

Çavkov: “Jap dorëheqje, nuk jam shkarkuar”

më 5.2017 - Flaka

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) Mitko Çavkov nuk ka pritur vendimin për shkarkimin e tij që ishte në procedurë qeveritare, por ka vendosur që vetë të largohet nga Drejtoria. Çavkov, sic mëson...

Ja si po e përfundon karrierën Mitko Çavkov

më 5.2017 - Ina

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) Mitko Çavkov nuk ka pritur vendimin për shkarkimin e tij që ishte në procedurë qeveritare, por ka vendosur që vetë të largohet nga Drejtoria. Çavkov, sic mëson...

Mitko Çavkov ndërpret marrëdhënien e punës në BSP

më 5.2017 - Tetova1

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) Mitko Çavkov nuk ka pritur vendimin për shkarkimin e tij që ishte në procedurë qeveritare, por ka vendosur që vetë të largohet nga Drejtoria. Çavkov, siç mësohet...

Mitko Çavkov shkon në pension, ndërpret marrëdhënien e punës në BSP

më 5.2017 - Tetova Sot

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) Mitko Çavkov nuk ka pritur vendimin për shkarkimin e tij që ishte në procedurë qeveritare, por ka vendosur që vetë të largohet nga Drejtoria. Çavkov, sic mëson...

Çavkov shkon në pension- ndërpret marrëdhënien e punës në BSP

më 5.2017 - AlbPortali

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) Mitko Çavkov nuk ka pritur vendimin për shkarkimin e tij që ishte në procedurë qeveritare, por ka vendosur që vetë të largohet nga Drejtoria. Çavkov, sic mëson...

Çavkov shkon në pension- ndërpret marrëdhënien e punës në BSP

më 5.2017 - Fakti Ditor

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) Mitko Çavkov nuk ka pritur vendimin për shkarkimin e tij që ishte në procedurë qeveritare, por ka vendosur që vetë të largohet nga Drejtoria. Çavkov, sic mëson...

Mitko Çavkov shkon në pension, ndërpret marrëdhënien e punës në BSP

më 5.2017 - Almakos

19 May Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) Mitko Çavkov nuk ka pritur vendimin për shkarkimin e tij që ishte në procedurë qeveritare, por ka vendosur që vetë të largohet nga Drejtoria. Çavkov, sic...

Mitko Çavkov ndërpret marrëdhënien e punës në BSP

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Drejtori i Byrosë për Siguri Publike (BSP) Mitko Çavkov nuk ka pritur vendimin për shkarkimin e tij që ishte në procedurë qeveritare, por ka vendosur që vetë të largohet nga Drejtoria. Çavkov, siç mësohet...

Mitko Çavkov shkon në pension

më 5.2017 - KosovaPress

Çavkov, siç mëson Alsat nga burime të sigurta ka marrë pushim vjetor, ndërkohë që ka kërkuar të ndërpritet kontratën e tij të punës, e cila përfundonte nga fundi i korrikut me mundësi vazhdimi edhe për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK