http://kariera.mk

Trashëgimia e luftës 6-ditore: më shumë se kurrë Izraelit i nevojitet shteti palestinez

më 5.2017 - Te Sheshi

Ndërsa presidenti amerikan, Donald Trump mbërrin këto ditë në Izrael dhe më territoret palestineze, prestigjiozja “The Economist” në një analizë-editorial shpjegon përse shteti izraelit duhet të vendosë...

Kolonët hebrenj i djegin makinën e ndërtimtarisë një palestinezi

më 5.2017 - InfoShqip

Kolonët hebrenj kanë djegur një makinë ndërtimtarie që u përkiste palestinezëve, raporton Anadolu Agency (AA). Gassan Daglas, përgjegjës i qeverisë palestineze për dosjet e vendbanimeve kolone, për AA...

Kolonët hebrenj i djegin makinën e ndërtimtarisë një palestinezi

më 5.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv RAMALLAH (AA) - Kolonët hebrenj kanë djegur një makinë ndërtimtarie që u përkiste palestinezëve, raporton Anadolu Agency (AA). Gassan Daglas, përgjegjës i qeverisë palestineze për dosjet...

Kolonët hebrenj hapin zjarr ndaj protestuesve palestinezë

më 5.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv RAMALLAH (AA) – Të paktën një person ka humbur jetën, ndërsa një tjetër është plagosur kur kolonët hebrenj hapën zjarr ndaj protestuesve palestinezë që u mblodhën në Bregun Perëndimor, raporton...

Indonezi, protestë kundër Izraelit

më 5.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv XHAKARTË (AA) – Në Indonezi u organizua një protestë për lirimin e palestinezëve të cilët po mbahen në burgjet izraelite, raporton Anadolu Agency (AA). Protestuesit të cilët u mblodhën përballë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK