http://kariera.mk

Largohen nga puna 15 policë sepse nuk vepruan profesionalisht kur u sulmuan deputetët

para 11 muajve - Telegrafi

Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht. Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për çështje...

MPB suspendon edhe 15 policë për veprim joprofesionan në ngjarjet e Kuvendit

para 11 muajve - Gazeta Express

Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht. Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për çështje...

Largohen nga puna 15 policë, nuk vepruan profesionalisht kur u sulmuan deputetët

para 11 muajve - GazetaBlic

Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për çështje...

15 policë largohen nga puna për neglizhencë në natën e 27 prillit

para 11 muajve - Albeu

Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht. Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për çështje...

Largohen nga puna 15 policë, nuk vepruan profesionalisht kur u sulmuan deputetët

para 11 muajve - Lajmi.net

Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për çështje...

15 policë largohen nga puna për neglizhencë në natën e 27 prillit

para 11 muajve - InfoShqip

Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht. Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për çështje...

Largohen nga puna 15 policë, nuk vepruan profesionalisht kur u sulmuan deputetët

para 11 muajve - Periskopi

Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht. Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për çështje...

Largohen nga puna 15 policë, nuk vepruan profesionalisht kur u sulmuan deputetët

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht. Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për çështje...

Dhuna në Kuvend, rritet numri i policëve të pezulluar

para 11 muajve - Alsat-M

Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht. Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për çështje...

Shtohet numri i policëve të pezulluar

para 11 muajve - Aktuale

Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht. Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për çështje...

Dhuna në Kuvend, rritet numri i policëve të pezulluar

para 11 muajve - Flaka

Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht. Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për çështje...

Dhuna në Kuvend, rritet numri i policëve të pezulluar

para 11 muajve - Tetova Sot

Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht. Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për çështje...

Dhuna në Kuvend, rritet numri i policëve të pezulluar

para 11 muajve - Lajm

Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht. Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për çështje...

Shtohet numri i policëve të pezulluar

para 11 muajve - Antpress

Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht. Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për çështje...

Dhuna në Kuvend, rritet numri i policëve të pezulluar

para 11 muajve - Almakos

19 May Ministria e Brendshme ka pezulluar edhe 15 policë të tjerë të cilët më 27 prill në Kuvend nuk kanë vepruar profesionalisht. Në mesin e të pezulluarve është edhe ndihmës ministri i angazhuar për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK