http://kariera.mk
 Turqia do të hyjë me shpejtësi në sferën e arsimit në Kosovë

"Turqia do të hyjë me shpejtësi në sferën e arsimit në Kosovë"

më 5.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv PRISHTINË (AA) - ADNAN İDRİZ/ORHAN TOPAL Ambasadorja e Turqisë në Prishtinë, Kıvılcım Kılıç, ka njoftuar se Fondacioni Maarif i Turqisë në periudhën në vijim do të hyjë me shpejtësi në sferën...

Përpëlitjet e fundit të FETO s në Shqipëri

Përpëlitjet e fundit të FETO-s në Shqipëri

më 5.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANKARA (AA) - Organizata terroriste FETO e cila ka lulëzuar dhe është rrënjosur në Shqipëri në fillim të viteve 1990, ashtu si në të gjitha vendet e tjera në botë po përjeton ditë të vështira...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK