http://kariera.mk

Danielsson: Të nisë zbatimi i marrëveshjes, pastaj vettingu

para 11 muajve - Portalb

Zbardhet vizita në Tiranë e komisionerit për Fqinjësinë e Mirë, Christian Danielsson. Danielsson u takua me kryeministrin Rama, kreun e Kuvendit Meta dhe kryetarin e PD, Basha, transmeton Top Channel....

Danielsson: Të nisë zbatimi i marrëveshjes, pastaj vettingu

para 11 muajve - Top Channel

Zbardhet vizita në Tiranë e komisionerit për Fqinjësinë e Mirë, Christian Danielsson. Danielsson u takua me kryeministrin Rama, kreun e Kuvendit Meta dhe kryetarin e PD, Basha. Komisioneri përgëzoi udhëheqësit...

Danielsson: Të nisë zbatimi i marrëveshjes, pastaj vettingu

para 11 muajve - Tetova1

Zbardhet vizita në Tiranë e komisionerit për Fqinjësinë e Mirë, Christian Danielsson. Danielsson u takua me kryeministrin Rama, kreun e Kuvendit Meta dhe kryetarin e PD, Basha, transmeton Top Channel....

BE, Danielsson: Të nisë zbatimi i marrëveshjes, vettingu kyç për integrimin

para 11 muajve - NOA

Zbardhet vizita në Tiranë e komisionerit për Fqinjësinë e Mirë, Christian Danielsson. Danielsson u takua me kryeministrin Rama, kreun e Kuvendit Meta dhe kryetarin e PD, Basha. Sipas zyrës së shtypit të...

Danielsson: Të nisë zbatimi i marrëveshjes; Vettingu, kyç për integrimin

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Pas arritjes së marrëveshjes, drejtori i përgjithshëm për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit Christian Danielsson vizitoi sot Tiranën ku zhvilloi takimet me kryeministrin Rama, kreun demokrat Basha,...

Zbardhen takimet e drejtorit të përgjithshëm të KE me zyrtarët e lartë në Tiranë, “Me rëndësi zbatimi i marrëveshjes”

para 11 muajve - Standard

Pas arritjes së marrëveshjes mes kreut të mazhorancës, Edi Rama dhe atij të opozitës, Lulzim Basha, për zgjidhjen e krizës politike, drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Christian...

Edi Rama, në Samitin e Triestes

para 11 muajve - Zhurnal

Tiranë, 19 maj - Kryeministri Edi Rama ka nisur një vizitë në Itali, ku do të marrë pjesë në samitin që do të mbahet në Trieste. Rama u takua me drejtorin e përgjithshëm të KE-së, Christian Danielsson....

Zbardhen takimet e Drejtorit të Zgjerimit të BE me zyrtarët e lartë në Tiranë

para 11 muajve - Sot News

Pas arritjes së marrëveshjes mes kreut të mazhorancës, Edi Rama dhe atij të opozitës, Lulzim Basha, për zgjidhjen e krizës politike, drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Christian...

Zbardhen takimet e drejtorit të përgjithshëm të KE me zyrtarët e lartë në Tiranë, “Me rëndësi zbatimi i marrëveshjes”

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Pas arritjes së marrëveshjes mes kreut të mazhorancës, Edi Rama dhe atij të opozitës, Lulzim Basha, për zgjidhjen e krizës politike, drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit,...

BE, Danielsson: Procesi i vettingut kyç për integrimin

para 11 muajve - Gazeta Express

Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit Christian Danielsson vizitoi sot Tiranën ku zhvilloi takimet me kryeministrin Edi Rama, kreun demokrat Lulzim Basha, kreun e Kuvendit Ilir...

Vizita e Danielsson në Tiranë, BE: Pas paktit, të nis puna për Vettingun

para 11 muajve - Shqiptarja

Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit Danielsson ka përgëzuar marrëveshjen e arritur dy ditë më parë mes Ramës se Bashës. Danielsson ka qenë në një vizitë zyrtare në Tiranë...

BE, Danielsson: Tani procesi i vettingut kyç për integrimin

para 11 muajve - Ora news

Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit Christian Danielsson vizitoi sot Tiranën ku zhvilloi takimet me kryeministrin Rama, kreun demokrat Basha, kreun e Kuvendit Ilir Meta si...

Mogherini dhe Hahn: Është koha për vetting

para 11 muajve - Zhurnal

Arritja e marrëveshjes politike është përshëndetur dhe nga Komisioni Europian. Me anë të një letre të përbashkët, Përfaqësuesja e Lartë e BE-së, Federica Mogherini dhe Komisioneri i Zgjerimit, Johannes...

Marrëveshja Rama-Basha

para 11 muajve - ABC News

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basa mblodhi kryetarët e degëve për fushatën dhe shpjegimin e marrëveshjes me Edi Ramën. Po cilët janë hapat e parë të zbatimit të saj: nga përbarja teknike e kabinetit...

Edi Rama, në Samitin e Triestes

para 11 muajve - Top Channel

Kryeministri Edi Rama ka nisur një vizitë në Itali, ku do të marrë pjesë në samitin që do të mbahet në Trieste. Rama u takua me drejtorin e përgjithshëm të KE-së, Christian Danielsson. Ky takim u zhvillua...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen

para 11 muajve - Top Channel

Arritja e marrëveshjes politike është përshëndetur dhe nga Komisioni Europian. Me anë të një letre të përbashkët, Përfaqësuesja e Lartë e BE-së, Federica Mogherini dhe Komisioneri i Zgjerimit, Johannes...

Mogherini dhe Hahn: Treguat pjekuri politike, është koha për vetting

para 11 muajve - MRT

Arritja e marrëveshjes politike është përshëndetur edhe nga Komisioni Europian... Me anë të një letre të përbashkët, përfaqësuesja e Lartë e BE-së, Federica Mogherini, dhe komisioneri i zgjerimit, Johannes...

Mogherini dhe Hahn: Është koha për vetting

para 11 muajve - Lajmi.net

Arritja e marrëveshjes politike është përshëndetur dhe nga Komisioni Europian. Me anë të një letre të përbashkët, Përfaqësuesja e Lartë e BE-së, Federica Mogherini dhe Komisioneri i Zgjerimit, Johannes...

Zbardhen takimet e drejtorit të përgjithshëm të KE me zyrtarët e lartë në Tiranë

para 11 muajve - Opozita

Pas arritjes së marrëveshjes mes kreut të mazhorancës, Edi Rama dhe atij të opozitës, Lulzim Basha, për zgjidhjen e krizës politike, drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Christian...

Danielsson: Të nisë zbatimi i marrëveshjes, pastaj vettingu

para 11 muajve - AlbPortali

Zbardhet vizita në Tiranë e komisionerit për Fqinjësinë e Mirë, Christian Danielsson. Loading... Danielsson u takua me kryeministrin Rama, kreun e Kuvendit Meta dhe kryetarin e PD, Basha. Komisioneri përgëzoi...

Mogherini dhe Hahn: Është koha për vetting

para 11 muajve - Lajmi.net

Arritja e marrëveshjes politike është përshëndetur dhe nga Komisioni Europian. Me anë të një letre të përbashkët, Përfaqësuesja e Lartë e BE-së, Federica Mogherini dhe Komisioneri i Zgjerimit, Johannes...

Danielsson: Të nisë zbatimi i marrëveshjes, pastaj vettingu

para 11 muajve - Fakti Ditor

Zbardhet vizita në Tiranë e komisionerit për Fqinjësinë e Mirë, Christian Danielsson. Danielsson u takua me kryeministrin Rama, kreun e Kuvendit Meta dhe kryetarin e PD, Basha. Komisioneri përgëzoi udhëheqësit...

Christian Danielsson viziton Tiranën pas marrëveshjes: Vetingu me rëndësi jetike për rrugën e Shqipërisë drejt BE

para 11 muajve - Lexo

Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit Christian Danielsson vizitoi sot Tiranën. Ai u takua me kryeministrin Rama, ministrin e Punëve të Jashtme Bushati, ministren e Ekonomisë,...

Danielsson takime në Tiranë: Marrëveshja e arritur, pjekuri demokratike

para 11 muajve - Java News

Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit Christian Danielsson vizitoi sot Tiranën. Ai u takua me Kryeministrin Rama, Ministrin e Punëve të Jashtme Bushati, Ministren e Ekonomisë...

Hahn dhe Mogerini përshëndesin arritjen e marrëveshjes

para 11 muajve - ABC News

Komisioneri i BE per zgjerimin dhe fqinjesine e mire Johanes Hahn dhe perfaqesuesja e larte per politiken e jashtme Federika Mogerini, pergezojne partitë politike në Shqipëri për marrëveshjen e arritur,...

Mogherini – Hahn: Ju përgëzojmë për marrëveshjen, tani vazhdoni me zgjedhjet dhe Vetingun

para 11 muajve - Standard

Shefja e Bashkimit Europian për Politikën e Jashtme, Federica Mogherini dhe Komisionieri për Zgjerimin në KE, Johannes Hahn, kanë përgëzuar partitë politike në Shqipëri për arritjen e marrëveshjes mbi...

Integrimi në BE, drejtori i KE-së takim me Ramën në Kryeministri

para 11 muajve - Zhurnal

Tiranë, 19 maj - Kryeministri i vendit Edi Rama ka nisur një takim ditën e sotme me Christian Danielsson, Drejtorin e Përgjithshëm për Zgjerimin në Komisionin Evropian në Bruksel. Gjatë bashkëbisedimit,...

Nis zbatimi i marrëveshjes, PD cakton ministrat të dielën

para 11 muajve - Periskopi

24 orë pas zyrtarizimit të marrëveshjes mes Partisë Socialiste dhe Partisë Demokratike, ka filluar të zbardhet rruga nëpër të cilën do të ecë zbatimi i saj, raporton Vizion+. Së pari, Presidenti i Republikës...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen

para 11 muajve - Telegrafi

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “përgëzuar partitë politike...

Mogherini dhe Hahn: Ky ishte një hap i parë thelbësor

para 11 muajve - Mapo

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “përgëzuar partitë politike...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen

para 11 muajve - Klan Kosova

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “përgëzuar partitë politike...

Hahn dhe Mogherini përshëndesin marrëveshjen: Të zbatohet sa më shpejt

para 11 muajve - BalkanWeb

Komisioneri evropian Johannes Hahn dhe përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian për Politikën e Jashtme dhe Sigurinë, Frederica Mogherini, kanë përshëndetur marrëveshjen e arritur nga kryeministri i...

Marrëveshja, Hahn-Mogherini: Ishte një hap i parë thelbësor, tani zbatojeni!

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, përmes një deklarate për shtyp kanë përgëzuar partitë politike shqiptare...

Mogherini e Hahn përshëndesin marrëveshjen: Votoni vetting-un, kyç për negociatat

para 11 muajve - NOA

Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë përshëndetur sot marrëveshjen politike të arritur mes Kryeministrit...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen Rama-Basha

para 11 muajve - Shqiptarja

“Përgëzojmë partitë politike në Shqipëri për marrëveshjen e arritur, që do të çojë në mbajtjen e zgjedhjeve në 25 qershor 2017 me pjesëmarrjen e të gjitha partive. Udhëheqësit politikë u janë përgjigjur...

Brukseli: Të implementohet marrëveshja për zgjedhjet dhe vettingun

para 11 muajve - Ora news

Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn kanë përshëndetur marrëveshjen e arritur mes kreut të mazhorancës dhe...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen

para 11 muajve - Indeks online

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “përgëzuar partitë politike...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen

para 11 muajve - Lajmi.net

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “përgëzuar partitë politike...

Mogherini dhe Hahn: Është koha për Vetting

para 11 muajve - Tetova Sot

Arritja e marrëveshjes politike është përshëndetur dhe nga Komisioni Europian. Me anë të një letre të përbashkët, Përfaqësuesja e Lartë e BE-së, Federica Mogherini dhe Komisioneri i Zgjerimit, Johannes...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen, por japin edhe porosi për Ramën dhe Bashën

para 11 muajve - Gazeta Express

Përfaqësuesja e lartë e politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë përgëzuar partitë politike shqiptare për marrëveshjen e arritur,...

Integrimi në BE, drejtori i KE-së takim me Ramën në Kryeministri

para 11 muajve - Sot News

Kryeministri i vendit Edi Rama ka nisur një takim ditën e sotme me Christian Danielsson, Drejtorin e Përgjithshëm për Zgjerimin në Komisionin Evropian në Bruksel. Gjatë bashkëbisedimit, Danielsson ka riafirmuar...

Rama takon Danielsson, diskutohet ecuria e procesit të integrimit

para 11 muajve - NOA

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me Christian Danielsson, drejtor i Përgjithshëm i Komisionit Europian. Takimi mes tyre vjen vetëm një ditë pas marrëveshjes së arritur me Partinë Demokratike,...

Rama lë Shqipërinë, ja ku ndodhet sot

para 11 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama ka nisur një vizitë në Itali, ku do të marrë pjesë në samitin që do të mbahet në Trieste. Rama u takua me drejtorin e përgjithshëm të KE-së, Christian Danielsson. Ky takim u zhvillua...

Rama takohet me drejtorin e KE për të kordinuar samitin e Triestes

para 11 muajve - Ora news

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me Drejtorin e Përgjithshëm të Komisionit Europian Christian Danielsson. Në fokus të takimit mes tyre ka qenë ecuria e vendit tonë drejt integrimit europian....

Përgatitjet për samitin e vendeve të Ballkanit, drejtori i KE-së takon Ramën në Kryeministri

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Kryeministri Edi Rama po zhvillion një takim me Drejtorin e Përgjithshëm i KE-së, Christian Danielsson, ku palët po diskutojnë mbi ecurinë e integrimit të BE. Gjatë bashkëbisedimit, Danielsson...

Mogherini – Hahn: Ju përgëzojmë për marrëveshjen, tani vazhdoni me zgjedhjet dhe Vetingun

para 11 muajve - Opozita

Shefja e Bashkimit Europian për Politikën e Jashtme, Federica Mogherini dhe Komisionieri për Zgjerimin në KE, Johannes Hahn, kanë përgëzuar partitë politike në Shqipëri për arritjen e marrëveshjes mbi...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen

para 11 muajve - Infokusi

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “përgëzuar partitë politike...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen: Zbatoni Vettingun, ai është kushti kryesor për integrimin në BE

para 11 muajve - Lexo

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “ përgëzuar partitë politike...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen: Zbatoni në mënyrë solide vettingun, kyç për integrimin

para 11 muajve - Java News

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “ përgëzuar partitë politike...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen

para 11 muajve - Tetova1

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “përgëzuar partitë politike...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen

para 11 muajve - Almakos

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “përgëzuar partitë politike...

Rama në takim me Drejtorin e Përgjithshëm të KE për Samitin

para 11 muajve - Arbresh

Aktualisht Kryeministri Rama është duke zhvilluar një takim me Christian Danielsson Danielsson Drejtor i Përgjithshëm i KE. Thuhet se takimi për ecurinë e integrimit Europian.  Danielsson riafirmon vullnetin...

Pakti Rama-Basha – Brukseli: Të implementohet marrëveshja për zgjedhjet dhe vettingun

para 11 muajve - AlbPress

Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn kanë përshëndetur marrëveshjen e arritur mes kreut të mazhorancës dhe...

Brukseli përshëndet marrëveshjen Basha-Rama

para 11 muajve - Illyria

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “përgëzuar partitë politike...

Përgatitja për Samitin e Ballkanit Perëndimor, Rama takon drejtorin e KE-së

para 11 muajve - Java News

Kryeministri Rama ka zhvilluar ditën e sotme një takim me Christian Danielsson, drejtor i përgjithshëm i Komisionit Europian. Takimi është bërë në kuadër të ecurisë së integrimit të Shqipërisë në BE. Danielsson...

Mogherini dhe Hahn: Marrëveshja të implementohet, vetting-u proces kyç për integrimim

para 11 muajve - Te Sheshi

Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë përgëzuar sot partitë politike shqiptare për marrëveshjen e...

SHQIPERIA NE BE/ Rama takohet me Drejtorin e Përgjithshëm për Zgjerimin

para 11 muajve - Opozita

Kryeministri i vendit Edi Rama ka nisur një takim sot paradite me Christian Danielsson, Drejtorin e Përgjithshëm për Zgjerimin në Komisionin Evropian në Bruksel. Mësohet se takimi ka në fokus ecurinë e...

Drejtori i Përgjithshëm i KE Danielsson takim me Ramën: BE mbështet perspektiven e Ballkanit Perëndimor në BE

para 11 muajve - Lexo

Kryeministri Rama e ka nisur ditën me një takim të rëndësishëm për integrimin  e vendit. “Kryeministri Rama është duke zhvilluar një takim me Christian Danielsson. Danielsson është Drejtor i Përgjithshëm...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen

para 11 muajve - 24 ore

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “përgëzuar partitë politike...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “përgëzuar partitë politike...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen

para 11 muajve - Gazeta e re

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “përgëzuar partitë politike...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen, ja çfarë thonë

para 11 muajve - Periskopi

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “përgëzuar partitë politike...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen

para 11 muajve - Sovrani

Me anë të një deklarate për shtyp, Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, dhe Komisioneri për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Johannes Hahn, kanë “përgëzuar partitë politike...

Mogherini dhe Hahn përshëndesin marrëveshjen

para 11 muajve - KosovaPress

"Përgëzojmë partitë politike në Shqipëri për marrëveshjen e arritur, që do të çojë në mbajtjen e zgjedhjeve në 25 qershor 2017 me pjesëmarrjen e të gjitha partive. Udhëheqësit politikë u janë përgjigjur...

Rama takohet me drejtorin e KE për të kordinuar samitin e Triestes

para 11 muajve - AlbPress

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me Drejtorin e Përgjithshëm të Komisionit Europian Christian Danielsson. Në fokus të takimit mes tyre ka qenë ecuria e vendit tonë drejt integrimit europian....

Integrimi në BE, Rama takohet me Drejtorin e Përgjithshëm për Zgjerimin

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Kryeministri i vendit Edi Rama ka nisur një takim sot paradite me Christian Danielsson, Drejtorin e Përgjithshëm për Zgjerimin në Komisionin Evropian në Bruksel. Mësohet se takimi ka në fokus ecurinë e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK