http://kariera.mk

Ministrja Kumbaro, në një rrëfim për jetën, familjen dhe politikën

më 5.2017 - Aktuale

Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro Furxhi, ishte e ftuar në emisionin “Pasdite në Top Channel”, në një bisedë me drejtuesen Jonida Shehu, si ministre e Kulturës, për herë të parë në një rrëfim për familjen,...

Ministrja Kumbaro, në një rrëfim për jetën, familjen dhe politikën

më 5.2017 - Gazeta Shqip

Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro Furxhi, ishte e ftuar në emisionin “Pasdite në Top Channel”, në një bisedë me drejtuesen Jonida Shehu, si ministre e Kulturës, për herë të parë në një rrëfim për familjen,...

Kumbaro: Ministre jam për pak kohë, mama për tërë jetën

më 5.2017 - Sot News

Ministrja e Kulturës, znj. Mirela Kumbaro Furxhi ishte e ftuar në emisionin “Pasdite në Top Channel”, në një bisedë me drejtuesen Jonida Shehu, si minister i kultures, për herë të parë në një rrëfim për...

Çmimi i të qenurit në politikë

më 5.2017 - Lexo

Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro Furxhi për herë të parë në një rrëfim për familjen, bashkëshortin, fëmijët dhe çmimin e të qenit në politikë. Çfarë ka ndryshuar nga Mirela përpara se të ishte minister...

Ministrja Kumbaro: Ja cili është çmimi i të qenurit në politikë

më 5.2017 - Java News

Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro Furxhi për herë të parë në një rrëfim për familjen, bashkëshortin, fëmijët dhe çmimin e të qenit në politikë. Çfarë ka ndryshuar nga Mirela përpara se të ishte minister...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK