http://kariera.mk

Aksident në autostradë, makina përmbyset në mes të rrugës

para 8 muajve - NOA

Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot pasi një makinë është kthyer përmbys në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se shoferi ka humbur kontrollin dhe u përplas me trafikndarësen. Video është publikuar...

Polici i rrugores shoferit: Mbaj mend atë që më jap lekë i fundit dhe dashnoren e fundit

para 8 muajve - Standard

Policët në Shqipëri janë personazhe të ndryshëm dhe të çuditshëm. Një video e mbërritur në SYRI.net tregon një polic të rilindjes, i cili është i veçantë dhe i ndryshëm nga të tjerët. Në video polici shprehet...

Aksident i frikshëm, makina përmbyset në autostradën Tiranë-Durrës

para 8 muajve - Standard

Momente të frikshme ka përjetuar shoferi i një makine në autostradën Tiranë- Durrës, kur mjeti me të cilin udhëtonte humbi kontrollin dhe u përplas me trafikndarësen në krahun e majtë të shoferit. Videoja...

Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë- Durrës

para 8 muajve - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë Durrës, ku një automjet është përplasur me shpejtësi me trafikndarësen. Makina ka humbur kontrollin dhe si pasojë e shpejtësisë është batuar. Fatmirësisht,...

Makina përmbyset në mes të autostradës Tiranë-Durrës

para 8 muajve - Albeu

Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot pasi një makinë është kthyer përmbys në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se shoferi ka humbur kontrollin dhe u përplas me trafikndaresen, shkruan BW. Shoferi mësohet...

Ç’po ndodh në autostradë? Policia ndalon të gjitha makinat e dyshimta

para 8 muajve - Sot News

Aksion i madh policor në autostradën Durrës-Tiranë, kontrollohen një numër i madh mjetesh të dyshimta. Plot 30 forca policie janë rreshtuar në hyrje të Tiranës paraditen e sotme dhe po bëjnë kontrolle...

Aksident i frikshëm, makina përmbyset në autostradën Tiranë-Durrës

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Momente të frikshme ka përjetuar shoferi i një makine në autostradën Tiranë- Durrës, kur mjeti me të cilin udhëtonte humbi kontrollin dhe u përplas me trafikndarësen në krahun e majtë të shoferit....

Makina përmbyset në autostradë, plagoset shoferi

para 8 muajve - Sot News

Një makinë është kthyer përmbys në autostradën Durrës-Tiranë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme, ku makina ka humbur kontrollin dhe është kthyer përmbys. Shoferi i makinës ka mbetur i plagosur nga ngjarja,...

Policia ‘pushton’ autostradën Tiranë-Durrës, ja çfarë kërkon

para 8 muajve - Tetova Sot

Policia e Shtetit ka nisur gjatë ditës së sotme një aksion blic në autostradën Tiranë-Durrës, ku ka zhvilluar kontrolle mbi një numër të madh automjetesh. Sipas burimeve, rreth 30 policë kanë qenë të pranishëm...

VIDEO/ Makina përmbyset në autostradë, shpëton mrekullisht shoferi

para 8 muajve - Java News

Nje aksident i frikshem ka ndodhur sot pasi një makinë është kthyer përmbys në autostradën Tiranë-Durrës. Mesohet se shoferi ka humbur kontrollin dhe u perplas me trafikndaresen. Video eshte publikuar...

Makina përmbyset në mes të autostradës Tiranë-Durrës

para 8 muajve - Arbresh

Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot pasi një makinë është kthyer përmbys në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se shoferi ka humbur kontrollin dhe u përplas me trafikndaresen, shkruan BW. Shoferi mësohet...

Makina përmbyset në autostradë  shpëton mrekullisht shoferi/VIDEO

para 8 muajve - Shqiptarja

Një makinë është kthyer përmbys në autostradën Durrës-Tiranë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme, ku makina ka humbur kontrollin dhe është kthyer përmbys. Shoferi i makinës ka mbetur i plagosur nga ngjarja,...

Ç’po ndodh në Tiranë? Policia në kërkim të një ‘Audi” të zi, ndalon të gjithë makinat e ngjashme

para 8 muajve - Gazeta Express

Një kontroll i rreptë është duke u zhvilluar nga policia e Tiranës pranë mbikalimit të Kamzës, në hyrje të autostradës. “BalkanWeb” ka siguruar një video ku efektivë të shumtë kanë dalë në autostradë duke...

Ç’po ndodh në Tiranë? Policia në kërkim të një “Audi” të zi, ndalon të gjithë makinat e ngjashme

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Një kontroll i rreptë është duke u zhvilluar nga policia e Tiranës pranë mbikalimit të Kamzës, në hyrje të autostradës. Gazetarja Klodjana Haxhiaj ka siguruar video për “BalkanWeb” ku efektivë...

VIDEO/ Ç’po ndodh në Tiranë? Policia në kërkim të një ‘Audi” të zi, ndalon të gjithë makinat e ngjashme

para 8 muajve - Opozita

Një kontroll i rreptë është duke u zhvilluar nga policia e Tiranës pranë mbikalimit të Kamzës, në hyrje të autostradës. “BalkanWeb” ka siguruar një video ku efektivë të shumtë kanë dalë në autostradë duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK