vrau-gruan-20-vjecare-pilotit-grek-i-dergohet-ne-qeli-libri-origjina-e-gjithckaje

Klan

Vrau gruan 20-vjeçare, pilotit grek i dërgohet në qeli libri “Origjina e gjithçkaje”

para 8 orë - Klan

Vrau gruan 20-vjeçare, pilotit grek i dërgohet në qeli libri “Origjina e gjithçkaje” 32-vjeçari Charalambos Anagnostopul...

sheiku-i-katarit-arrin-per-pushime-ne-greqi-me-pallatin-e-tij-lundrues

Tetova Sot

Sheiku i Katarit arrin për pushime në Greqi me pallatin e tij lundrues

para 8 orë - Tetova Sot

Sheiku Al Thani arrin në ishullin Skiathos të Greqisë me jahtin 133 metra Al Mirqab, një nga jahtet më të mëdha...

zbulimi-i-krimit-ne-glyka-nera-zedhenesi-i-policise-greke-shqyrtuam-te-gjitha-versionet-gjate-transferimit-ne-athine-babis-e-kuptoi-deri-tani-s-ka-bashkepuntor

BalkanWeb

Zbulimi i krimit në Glyka Nera, zëdhënësi i Policisë greke: Shqyrtuam të gjitha versionet, gjatë transferimit në Athinë Babis e kuptoi, deri tani s’ka bashkëpuntor

para 9 orë - BalkanWeb

Zëdhënësi i Policisë greke, Apostolos Skrekas ka zbuluar se si u zbulua krimi në Glyka Nera dhe detaje të veçanta...

pushohen-nga-puna-infermieret-edhe-ne-spitalet-e-kosoves-largohen-ata-qe-sherbyen-gjate-pandemise

Top Channel

Pushohen nga puna infermierët/ Edhe në spitalet e Kosovës largohen ata që shërbyen gjatë pandemisë

para 9 orë - Top Channel

I njëjtin fenomen si në Tiranë ka ndodhur edhe në spitalet e Kosovës ku u trajtuan të prekurit me covid. Disa qindra...

policia-e-kerkonte-ne-rruge-por-grabitesin-e-kishte-mes-tyre-pranga-oficerit-te-rrezikshem-ne-greqi

ABC News

Policia e kërkonte në rrugë, por grabitësin e kishte mes tyre, pranga oficerit të rrezikshëm në Greqi

para 11 orë - ABC News

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Greqi ku një oficer policie u arrestua të shtunën për kryerjen e 11 grabitjeve...

u-mbyt-nga-burri-ekspertiza-mjeko-ligjore-carolin-s-vdiq-menjehere

Aktuale

U mbyt nga burri, ekspertiza mjeko-ligjore: Carolin s’vdiq menjëherë

para 9 orë - Aktuale

Ekspertët mjeko-ligjor kanë nxjerrë ekspertizën e vdekjes së 20-vjeçares Carolin, e cila u mbyt nga burri i saj...

jo-vetem-rama-afrohet-me-erdogan-kryeministri-kroat-kerkon-mbeshtetjen-turke-per-reformen-zgjedhore-te-bosnjes-hercegovines

Shekulli

Jo vetëm Rama afrohet me Erdogan/ Kryeministri kroat kërkon mbështetjen turke për reformën zgjedhore të Bosnjes Hercegovinës

para 16 orë - Shekulli

Publikuar më 19.06.2021 nga Erjon Dervishi Kryeministri kroat Andrej Plenkoviç u takua të enjten (17 qershor) me...

tri-kosovare-asambleiste-ne-finlande

Alsat-M

Tri kosovare asambleiste në Finlandë

para 8 orë - Alsat-M

behgjet-pacolli-ju-uron-fundjave-te-bukur-nje-caj-pas-darke-sipas-tradites-shqiptare

Tetova1

Behgjet Pacolli ju uron fundjavë të bukur: Një çaj pas darke sipas traditës shqiptare

para 8 orë - Tetova1

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, po vazhdon të mbaj komunikime të përditshme me ndjekësit e tij në rrjetin social...

nuk-lejon-qe-dy-burra-te-qendrojne-ne-te-njejten-dhome-aktivistet-e-lgbt-se-kerkojne-mbylljen-e-hotelit-turk

Top Channel

Nuk lejon që dy burra të qëndrojnë në të njëjtën dhomë/ Aktivistët e LGBT-së kërkojnë mbylljen e hotelit turk

para 12 orë - Top Channel

Pushimi në një hotel në qytetin bregdetar të Kemerit në Turqi, nuk lejon që dy burra të rezervojnë një dhomë. Në...

pandemia-i-ndau-nga-familjaret-aeroporti-i-prishtines-mbushet-plote-me-emigrante-te-kthyer-nga-jashte

Dosja.al

Pandemia i ndau nga familjarët, aeroporti i Prishtinës mbushet plotë me emigrantë të kthyer nga jashtë

para 9 orë - Dosja.al

Foto nga aeroporti 19 Qershor, 2021 21:30 KOSOVË- Emigrantë të shumtë në Kosovë kanë mbërritur ditën e sotme. Nga...

del-raporti-mjeko-ligjor-mbi-vrasjen-e-caroline-e-mbyti-burri-me-jastek-lendime-ne-buze-dhe-gjuhe

Top Channel

Del raporti mjeko-ligjor mbi vrasjen e Caroline: E mbyti burri me jastëk. Lëndime në buzë dhe gjuhë

para 19 orë - Top Channel

Synimi i autorit të krimit ishte të vriste viktimën’– tregon përfundimi i hetimit mjeko-ligjor i publikuar nga...

vulin-t-u-ndalohet-hyrja-ne-serbi-deputeteve-qe-votuan-rezoluten-per-srebrenicen

Klan Macedonia

VULIN: T`U NDALOHET HYRJA NË SERBI, DEPUTETËVE QË VOTUAN REZOLUTËN PËR SREBRENICËN

para 19 orë - Klan Macedonia

Ministri I Brendshëm serb, Aleksandar Vulin, ashpër ka reaguar pasi Parlamenti malazez miratoi Rezolutën me të...

serbia-po-e-teston-tere-artilerine-ushtarake-per-ta-matur-gatishmerine-e-ushtrise

Alsat-M

Serbia po e teston tërë artilerinë ushtarake për ta matur gatishmërinë e ushtrisë

para 10 orë - Alsat-M

ngjarja-ne-glyka-nera-kreu-i-policise-kjo-histori-nuk-ka-mbaruar-ende-vrasja-nuk-ka-ndodhur-vetem-per-mosmarreveshje-te-thjesht

Dosja.al

Ngjarja në Glyka Nera, kreu i policisë: Kjo histori nuk ka mbaruar ende, vrasja nuk ka ndodhur vetëm për mosmarrëveshje të thjesht

para 10 orë - Dosja.al

Thanassis Katerinopoulos 19 Qershor, 2021 19:57 GREQI- Kreu i policisë në Greqi Thanassis Katerinopoulos, është...

historia-e-nje-sekuestrimi-mali-i-zi-shet-28-kilograme-gure-gjysem-te-cmuar

Tetova Sot

Historia e një sekuestrimi: Mali i Zi shet 28 kilogramë gurë gjysëm të çmuar

para 11 orë - Tetova Sot

Qeveria e Malit të Zi ka miratuar informacion mbi procedurën e shitjes së 28 kilogramëve gurë gjysëm të çmuar opali,...

mendova-te-zhdukja-kufomen-detaje-nga-deshmia-e-pilotit-grek-qe-vrau-gruan

Klan

“Mendova të zhdukja kufomën”, detaje nga dëshmia e pilotit grek që vrau gruan

para 12 orë - Klan

“Mendova të zhdukja kufomën”, detaje nga dëshmia e pilotit grek që vrau gruan Të tjera detaje kanë dalë në dritë...

caktohet-data-ne-21-qershor-pjeter-shala-del-serish-para-gjykates-speciale

Dosja.al

Caktohet data! Në 21 qershor Pjetër Shala del sërish para Gjykatës Speciale

para 13 orë - Dosja.al

Pjeter Shala 19 Qershor, 2021 17:39 HAGË- Ish-pjestari UÇK-së, Pjetër Shala do të dalë sërish para Gjykatës Speciale...

u-lidh-me-carolinen-kur-ishte-vetem-15-vjece-analisti-grek-zbulon-historine-e-dashurise-qe-perfundoi-ne-tragjedi

Albeu

U lidh me Carolinën kur ishte vetëm 15-vjeçe, analisti grek zbulon historinë e dashurisë që përfundoi në tragjedi

para një dite - Albeu

Vrasja e 20-vjeçares Carolinës nga bashkëshorti i saj, piloti 32-vjeçar ka tronditur gjithë botën. Piloti ka rrëfyer...

gruaja-vdes-pak-minuta-pasi-mori-dozen-e-dyte-te-pfizer-it-disa-vite-me-pare-kishte-humbur-djalin-ne-aksident

Top Channel

Gruaja vdes pak minuta pasi mori dozën e dytë të Pfizer-it, disa vite më parë kishte humbur djalin në aksident

para një dite - Top Channel

Një 56-vjeçare, në Greqi, ka humbur jetën pak pasi ka marrë dozën e dytë të vaksinës Pfizer. Ngjarja e rëndë ndodhi...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK