trajleri-permbyset-ne-mes-te-autostrades-krijohen-radhe-te-gjata-makinash-policia-apel-shofereve

Top Channel

Trajleri përmbyset në mes të autostradës, krijohen radhë të gjata makinash. Policia apel shoferëve

para një ore - Top Channel

Një trajler është përmbysur në autostrdaën Kavajë-Durrës, në dalje të Kavajës. Policia njofton se si pasojë e përmbysjes...

je-tu-marr-veten-ne-qafe-per-koke-te-kalamajve-si-e-priti-edevaldo-haxhiu-turkun-milioner-ne-rinas

Top Channel

“Je tu marr veten në qafë për kokë të kalamajve”/ Si e priti Edevaldo Haxhiu turkun milioner në Rinas

para 5 orë - Top Channel

Komunikimet e shpeshta me telefon zbuluan se 27 vjeçari Faruk Fatih Ozer i shumë kërkuari i shtetit turk, po ndihmohej...

kultivonin-droge-dhe-mbanin-arme-pa-leje-vihen-ne-pranga-5-persona-ne-diber-emrat

Dosja.al

Kultivonin drogë dhe mbanin armë pa leje, vihen në pranga 5 persona në Dibër (EMRAT)

para 15 minutave - Dosja.al

Foto ilustruese 23 Shtator, 2021 19:47 DIBËR- 5 persona janë prangosur nga Policia pasi akuzohen se kanë kultivuar...

detaje-te-reja-nga-vdekja-e-23-vjecares-ne-vlore-bashkeshorti-e-goditi-ne-mes-te-rruges-mund-te-kete-abortuar-me-kushte-shtepie

Shekulli

Detaje të reja nga vdekja e 23 vjeçares në Vlorë: Bashkëshorti e goditi në mes të rrugës, mund të ketë abortuar me kushte shtëpie

para një ore - Shekulli

Publikuar më 23.09.2021 nga Shekulli Online Një 23-vjeçare humbi jetën një natë më parë në spitalin e Vlorës, pasi...

davide-pecorelli-u-fsheh-ne-vlore

Klan

Davide Pecorelli u fsheh në Vlorë

para 4 orë - Klan

Davide Pecorelli u fsheh në Vlorë Vasil Ruçi: Prezantohej si shkrimtar, donte luante futboll Dalin në dritë të...

doganieri-i-arrestuar-favorizonte-te-atin-kishte-hapur-agjenci-doganore-ne-konflikt-te-paster-interesi

News33

Doganieri i arrestuar favorizonte të atin, kishte hapur agjenci doganore në konflikt të pastër interesi

para 4 orë - News33

Thellohet skandali i doganinerit Julian Mandija, arrestuar sot në Portin e Durrësit, aty ku punonte doganier ndërkohë...

fier-flaket-perfshijne-kodrat-e-fshatit-vajkan-zjarri-i-afrohet-banesave

Top Channel

Fier/ Flakët përfshijnë kodrat e fshatit Vajkan, zjarri i afrohet banesave

para 2 orë - Top Channel

Zjarret në qarkun e Fierit vijojnë të mbeten problematike. Pasi la të djegur qindra rrënjë ullinj dhe pemë të tjera...

sherr-mes-adoleshenteve-2-te-plagosur

Top Channel

Sherr mes adoleshentëve, 2 të plagosur

para 4 orë - Top Channel

Një djal 16 vjeç dhe një tjetër 17 kanë mbetur të plagosur pas një konflikti për shkaqe banale mes të rinjve. Incidenti...

nena-e-31-vjecares-qe-u-vra-nga-ish-i-dashuri-zbulon-levizjet-e-autorit-kur-vajza-i-tha-se-do-ndahej-avokati-flet-per-padite-e-ngritura-nga-viktima

Top Channel

Nëna e 31-vjeçares që u vra nga ish i dashuri zbulon lëvizjet e autorit kur vajza i tha se do ndahej/ Avokati flet për paditë e ngritura nga viktima

para 2 orë - Top Channel

I dhunshëm, manipulues dhe kërcënues këto janë cilësitë me të cilat e karakterizojnë të njohurit vrasësin e mësueses...

u-largua-prej-hasmerise-shqiptari-arrestohet-ne-shtepi-bari-ne-britani

Mapo

U largua prej hasmërisë, shqiptari arrestohet në shtëpi bari në Britani

para 34 minutave - Mapo

Një shqiptar i larguar nga vendi drejt Britanisë së Madhe për shkak të hasmërisë pas problemeve të pronësisë është...

burri-nuk-me-le-ne-shkolle-e-pune-shkak-i-divorcit-te-sabrines-qe-coi-me-pas-ne-vrasjen-e-saj

Top Channel

“Burri nuk më lë në shkollë e punë”! Shkak i divorcit të Sabrinës që çoi më pas në vrasjen e saj

para 4 orë - Top Channel

“Me kalimin e kohës Eltoni nuk më lejonte të vazhdoja shkollën dhe të punoja , pasi ishte me mendime patriarkale”....

si-u-gdhive-policia-e-kap-ne-flagrance-duke-ujitur-kanabisin-shihni-si-reagon-i-moshuari-video

Shekulli

“Si u gdhive?”/ Policia e kap në flagrancë duke ujitur kanabisin, shihni si reagon i moshuari (VIDEO)

para 14 minutave - Shekulli

Publikuar më 23.09.2021 nga Shekulli Online Një i moshuar është kapur në flagrancë nga blutë duke kultivuar kanabis....

komisioneri-publik-ankimon-vendimin-e-kpk-per-prokuroren-prifti-te-shkarkohet

Vizion Plus

Komisioneri Publik ankimon vendimin e KPK për prokuroren Prifti: Të shkarkohet

para 21 minutave - Vizion Plus

Komisioneri Publik ka apeluar vendimin e Komisionit të Pavarur të Apelimit për prokuroren e Lushnjes, Natasha Prifti....

kerkohet-paraburgim-ndaj-dy-personave-ne-gjakove-per-blerje-dhe-shperndarje-te-narkotikeve

Telegrafi

Kërkohet paraburgim ndaj dy personave në Gjakovë për blerje dhe shpërndarje të narkotikëve

para 9 orë - Telegrafi

Prokuroria Themelore në Gjakovë, Departamenti për Krime të Rënda, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit ndaj...

vrasja-e-hekuran-billes-rrezikon-arkivimin-daje-e-nip-mund-te-lene-qelite

Mapo

Vrasja e Hekuran Billës rrezikon arkivimin, dajë e nip mund të lënë qelitë

para 3 orë - Mapo

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të ndaluar si persona të dyshuar për vrasjen e Hekuran Billës mbrëmjen e 11 qershorit...

drift-me-makina-ne-rruge-gjobiten-me-nga-330-euro-dy-te-rinj-ne-lezhe

Telegrafi

‘Drift’ me makina në rrugë, gjobiten me nga 330 euro dy të rinj në Lezhë

para 11 orë - Telegrafi

Dy të rinjtë që kryenin manovra të rrezikshme anë mes të rrugës në Lezhë duke rrezikuar jetën e qytetarëve, janë...

me-dokumente-te-falsifikuara-italiane-3-te-rinjte-nga-tirana-arrestohen-ne-rinas

Top Channel

Me dokumente të falsifikuara italiane, 3 të rinjtë nga Tirana arrestohen në Rinas

para 11 orë - Top Channel

Tre të rinj nga Tirana janë arrestuar në Rinas pasi tentuan të kalonin me dokumente të falsifikuara. Ata do të...

vendimet-e-klp-shkarkohet-kryeprokurori-i-sarandes-zevendesohet-nderpritet-procedura-e-verifikimit-te-pasurise-per-dy-prokurore

Java News

Vendimet e KLP/ Shkarkohet kryeprokurori i Sarandës, zëvendësohet! Ndërpritet procedura e verifikimit të pasurisë për dy prokurorë

para 4 orë - Java News

Ditën e sotme, Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka shkarkuar nga detyra drejtuesin e Prokurorisë pranë Gjykatës së...

mesuesit-kerkojne-pagese-shtese-jane-te-paqarte-nese-do-te-paguhen-per-oret-teper

Top Channel

Mësuesit kërkojnë pagesë shtesë, janë të paqartë nëse do të paguhen për orët tepër

para 4 orë - Top Channel

Përsëritja për nxënësit që nuk kanë ndjekur mësimin ‘online’ vjet apo kanë mangësi për shkak të mësimdhënies në...

rrugorja-gjobit-shoferet-pasi-pasagjeret-s-kane-mbiemrin-e-njejte-je-taksi

Mapo

Rrugorja gjobit shoferët pasi pasagjerët s’kanë mbiemrin e njëjtë: Je taksi

para 4 orë - Mapo

Policia e Elbasanit është bërë protagoniste e një skandali gjobash. Në të gjithë rrugët hyrëse dhe dalëse të Elbasanit...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK