shqiperi-833-te-infektuar-ne-24-oret-e-fundit-pese-viktima-prej-tyre-nje-26-vjecar

Telegrafi

Shqipëri: 833 të infektuar në 24 orët e fundit – pesë viktima, prej tyre një 26-vjeçar

para 3 orë - Telegrafi

Nga kryerja e 3511 testime gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, 833 persona kanë rezultuar të infektuar me...

zone-problematike-sa-here-qe-ka-reshje-moti-i-keq-arrsh-renie-guresh-ne-aksin-librazhd-elbasan-shoferet-te-bejne-kujdes

Top Channel

“Zonë problematike sa herë që ka reshje”/ Moti i keq, ARRSH: Rënie gurësh në aksin Librazhd-Elbasan, shoferët të bëjnë kujdes

para 14 minutave - Top Channel

ARRSH njofton se si pasojë e reshjeve të shiut ka rënie gurësh në aksin Librazhd-Elbasan, saktësisht afër Murashit....

ediola-te-ps-dhe-ti-tek-pd-cuci-tavos-morem-edhe-strukturen-e-lunxherise-u-katandiset

ABC News

“Ediola te PS dhe ti tek PD”, Çuçi-Tavos: Morëm edhe strukturën e Lunxhërisë, u katandisët…

para 28 minutave - ABC News

Kalimi i Ediola Brahës te PS-ja , ishte goditja e radhës së socialistëve, por ironia e Vangjel Tavos solli reagimet...

p-euml-rfshirja-e-ram-euml-s-dhe-veliajt-p-euml-rgjimet-e-lsquo-ndragheta-s-rsquo-nuk-e-bindin-spak-p-euml-r-t-euml-nisur-hetimet

Syri.net Kosova

Përfshirja e Ramës dhe Veliajt/ Përgjimet e ‘Ndragheta-s’ nuk e bindin SPAK për të nisur hetimet

para 2 orë - Syri.net Kosova

SPAK ka nisur verifikimet në lidhje me përgjimet e Ndragehta-s që janë publikuar së fundmi në mediat italiane dhe...

pergjimet-e-antimafias-italiane-kellici-ne-3-vite-mafia-e-betonit-ka-pastruar-ne-tirane-1-6-miliarde-euro

Bota Sot

Përgjimet e Antimafias italiane, Këlliçi: Në 3 vite mafia e betonit ka pastruar në Tiranë 1.6 miliardë euro

para 3 orë - Bota Sot

Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike Belind Këlliçi ka folur rreth skandalit të përgjimeve të anti-mafias...

gjysma-ime-me-ne-fund-rrefehen-taulant-balla-dhe-iris-pekmezi-24-janar-2021

Klan

Gjysma Ime – Më në fund rrëfehen Taulant Balla dhe Iris Pekmezi! (24 Janar 2021)

para 3 orë - Klan

Gjysma Ime – Më në fund rrëfehen Taulant Balla dhe Iris Pekmezi! (24 Janar 2021) Të ftuar sot në rubrikën “Gjysma...

fnsh-tiran-euml-dhuron-gjak-p-euml-r-f-euml-mij-euml-t-talasemik-euml

Syri.net Kosova

FNSH Tiranë dhuron gjak për fëmijët talasemikë

para një ore - Syri.net Kosova

Thirrjes së Kryqit të Kuq për të dhuruar gjak në ndihmë të fëmijëve talasemikë, sot iu përgjigjën Forcat e Ndërhyrjes...

stuhi-ne-shkoder-uji-rikthehet-ne-rruget-e-obotit-rriten-prurjet-edhe-ne-3-hidrocentralet-e-drinit

Top Channel

Stuhi në Shkodër/ Uji rikthehet në rrugët e Obotit, rriten prurjet edhe në 3 hidrocentralet e Drinit

para 44 minutave - Top Channel

Reshjet e dendura të shiut të 24 orëve të fundit nuk kanë sjelle pasoja të renda në zonën e Nën Shkodrës, për shkak...

vajza-i-nd-euml-rroji-jet-euml-n-euml-mosh-euml-n-26-vje-ccedil-are-dhe-la-nj-euml-bebe-2-muajshe-babai-e-braktis

Syri.net Kosova

Vajza i ndërroji jetë në moshën 26-vjeçare dhe la një bebe 2 muajshe, babai e braktis

para 48 minutave - Syri.net Kosova

E ftuar në rubriken ‘Ka një mesazh për ty’ tek E Diela Shqiptare ka qenë një nënë që ka humbur vajzën e saj në...

jetojme-si-ne-mesjete-banoret-e-zall-herit-te-shqetesuar-tabaku-pas-25-prillit-do-sjellim-modelin-e-ndryshimit-per-te-gjithe

BalkanWeb

“Jetojmë si në mesjetë”, banorët e Zall Herit të shqetësuar, Tabaku: Pas 25 prillit do sjellim modelin e ndryshimit për të gjithë

para 6 orë - BalkanWeb

Partia Demokratike ngre shqetësimin se banorët e zonës së Zall Herit, vetëm pak kilometra larg nga Tirana, vuajnë...

spastrimi-i-gjyqesorit-mustafa-jemi-gati-per-fillimin-e-procesit

Zhurnal

Spastrimi i gjyqësorit, Mustafa: Jemi gati për fillimin e procesit

para 58 minutave - Zhurnal

Zhurnal Ads Shkup, 24 janar – Anëtarët e Këshillit Gjyqësor shprehen të gatshëm të fillojnë spastrimin e gjyqësorit...

s-kam-votuar-prej-1992-murrizi-takon-kengetarin-dashnor-diko-me-25-prill-do-te

BalkanWeb

‘’S’kam votuar prej 1992’’, Murrizi takon këngëtarin Dashnor Diko: Më 25 prill do të…

para një ore - BalkanWeb

Kreu i LDSH, Myslim Murrizi ka takuar në Divjakë këngëtarin shqiptar Dashnor Diko teksa ka folur me të dhe për...

presidenti-meta-dekoron-mundesit-e-shquar-me-titullin-e-larte-mjeshter-i-madh

Mapo

Presidenti Meta dekoron mundësit e shquar me Titullin e lartë “Mjeshtër i Madh”

para 6 orë - Mapo

Me anë të një ceremonie solemne, presidenti i vendit Ilir Meta dekoroi katër mundësit Fuat Brahi, Alfred Bardeli,...

nuk-ka-mandate-ne-parlament-pd-gati-firmat-per-t-u-regjistruar-ne-kqz

Gazeta Tema

Nuk ka mandate në Parlament, PD: Gati firmat për t’u regjistruar në KQZ

para një ore - Gazeta Tema

Opozita i ka gati firmat e nevojshme që i duhen për t’u regjistruar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për garën...

rama-pergenjeshtron-bashesn-per-familjen-ne-nevoje-kryefamiljari-do-ta-hedh-ne-gjyq-abuzoi-me-ne

Top Channel

Rama përgënjeshtron Bashësn për familjen në nevojë, kryefamiljari: Do ta hedh në gjyq, abuzoi me ne

para 5 orë - Top Channel

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale duke hedhur akuza ndaj kreut të Partisë Demokratike,...

la-lsi-ne-per-ps-ne-deputetja-i-pergjigjet-tavos-je-pelivan-i-nje-kohe-te-mbaruar

Bota Sot

La LSI-në për PS-në, deputetja i përgjigjet Tavos: Je “pelivan” i një kohe të mbaruar

para një ore - Bota Sot

Deputetja Ediola Braha, e dalë nga listat e LSI-së, por që sot vendosi që të zyrtarizonte kalimin te PS-ja ka reaguar...

e-premtja-e-leximit-ministrja-kushi-lancon-nismen-me-te-fundit-per-zhvillimin-e-kultures-se-leximit-tek-nxenesit-neper-shkolla

Top Channel

“E Premtja e Leximit”/ Ministrja Kushi lançon nismën më të fundit për zhvillimin e kulturës së leximit tek nxënësit nëpër shkolla

para një ore - Top Channel

Nëpërmjet një videoje të postuar në rrjetin e saj social dhe teksa shfaqet duke lexuar poezinë “Tetor” të Ismail...

shirat-e-dendur-mbulojne-te-gjithe-vendin-zonat-qe-rrezikojne-permbutje

Bota Sot

Shirat e dendur mbulojnë të gjithë vendin, zonat që rrezikojnë përmbutje

para 28 minutave - Bota Sot

Sipas llogaritjeve të IGJEUM, që nga dita e sotme e deri më 26 janar priten reshje intensive, të cilat do të jenë...

cuni-i-fahri-balliut-nuk-e-di-akoma-nese-do-kandidoj-per-deputet-rendesi-ka-te-permbysim-edi-ramen

Gazeta Tema

Çuni i Fahri Balliut: Nuk e di akoma nëse do kandidoj për deputet, rëndësi ka të përmbysim Edi Ramën

para një ore - Gazeta Tema

Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu i ftuar në News24 ka folur për fushatën e PD, zgjedhjet e 25 prilli. Balliu thotë...

faksimile-pd-strehon-shtabin-ne-pronat-e-personit-qe-deri-dje-hidhte-akuza-te-renda

Gazeta Tema

FAKSIMILE: PD strehon shtabin në pronat e personit që deri dje hidhte akuza të rënda

para 4 orë - Gazeta Tema

“Ambientet e reja në të cilat do të vendosen Zyrat Qendrore të Partisë Demokratike Vlorë për Zgjedhjet e 25 Prillit...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK