liridona-ademaj-zhvarroset-ne-fshatin-e-burrit-cermjan-per-t-u-prehur-aty-ku-lindi-ne-rracaj

Koha.net

Liridona Ademaj zhvarroset në fshatin e burrit Cërmjan për t’u prehur aty ku lindi, në Rracaj

para 25 minutave - Koha.net

Pesë ditë pas vrasjes, 30-vjeçarja Liridona Ademaj të hënën është varrosur për të dytën herë. Kësaj here në fshatin...

thacit-veselit-e-selimit-u-ndalohen-peshperitjet-e-gjuha-e-koduar-u-kufizohet-edhe-numri-i-vizitoreve

Koha.net

Thaçit, Veselit e Selimit u ndalohen pëshpëritjet e gjuha e koduar, u kufizohet edhe numri i vizitorëve

para 25 minutave - Koha.net

Bisedat e Hashim Thaçit, Kadri Veselit dhe Rexhep Selimi do të dëgjohen rregullisht nga një përkthyes shqip-anglisht...

avokatja-nga-suedia-n-euml-se-nuk-do-zbulohej-vrasja-e-liridon-euml-s-naimi-mund-t-euml-p-euml-rfitonte-850-mij-euml-euro

Syri.net Kosova

Avokatja nga Suedia: Nëse nuk do zbulohej vrasja e Liridonës, Naimi mund të përfitonte 850 mijë euro

para 28 minutave - Syri.net Kosova

Arlinda Loncari, avokatja kosovare që punon në Suedi, ka sjellë detaje lidhur me veprimtarinë e Naim Murselit,...

tjeter-ngjarje-tronditese-ne-kosove-shtatzena-lind-para-kohe-per-shkak-te-dhunes-nga-burri

Syri

Tjetër ngjarje tronditëse në Kosovë, shtatzëna lind para kohe për shkak të dhunës nga burri

para 26 minutave - Syri

Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të hënë në Prishtinë, ku një grua shtatzënë është dhunuar rëndë...

haradinaj-forcat-e-armatosura-shqiptare-po-shk-euml-lqejn-euml-n-euml-misione-nd-euml-rkomb-euml-tare-si-pjes-euml-e-nato-s

Syri.net Kosova

Haradinaj: Forcat e Armatosura Shqiptare po shkëlqejnë në misione ndërkombëtare si pjesë e NATO-s

para 3 orë - Syri.net Kosova

Sot Forcat e Armatosura Shqiptare festojnë 111 vjetorin e themelimit. Me këtë rast Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë...

keqperdorin-detyren-zyrtare-duke-falsifikuar-dokumentet-e-identitetit-dy-te-arrestuar

RTV 21

Keqpërdorin detyrën zyrtare duke falsifikuar dokumentet e identitetit, dy të arrestuar

para 2 orë - RTV 21

Policia e Kosovës pas një pune hetimore kanë arrit të sigurojnë informata dhe prova relevante për të dyshuarit...

halitjaha-tha-se-e-pa-selimin-ne-pashtrik-por-se-nuk-e-ka-ditur-poziten-e-tij-ne-ate-kohe

Koha.net

Halitjaha tha se e pa Selimin në Pashtrik, por se nuk e ka ditur pozitën e tij në atë kohë

para 25 minutave - Koha.net

Për herë të katërt, të hënën në Gjykatën Speciale është paraqitur Sadik Halitjaha, ish-zëvendëskomandant i Zonës...

haradinaj-i-ben-thirrje-kurtit-qe-t-ua-plotesoje-kerkesat-policeve

Koha.net

Haradinaj i bën thirrje Kurtit që t’ua plotësojë kërkesat policëve

para një ore - Koha.net

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, i ka bërë thirrje kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, që t’ua plotësojë kërkesat...

si-u-denuan-vrasjet-e-grave-ne-kosove

Bota Sot

Si u dënuan vrasjet e grave në Kosovë?

para 23 minutave - Bota Sot

Vrasja e Liridona Murselit më 29 nëntor në Prishtinë ka shkaktuar reagim publik me kërkesa për ndaljen e dhunës...

dyshohet-p-euml-r-grabitje-t-euml-nj-euml-lokali-n-euml-n-euml-prishtin-euml

Syri.net Kosova

Dyshohet për grabitje të një lokali në në Prishtinë

para 2 orë - Syri.net Kosova

Një grabitje dyshohet se ka ndodhur sot pasdite në një lokal në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë. Policia...

mesuesja-e-liridona-ademajt-ishte-nxenese-e-shkelqyer-ende-jemi-te-trishtuar

RTV 21

Mësuesja e Liridona Ademajt: Ishte nxënëse e shkëlqyer, ende jemi të trishtuar

para 55 minutave - RTV 21

Teuta Haxhiu e cila ishte edhe mësuese e Liridona Ademajt, gjatë rivarrimit Liridonës që u bë sot në fshatin e...

bislimi-viziton-qendr-euml-n-e-student-euml-ve-me-nevoja-t-euml-ve-ccedil-anta-n-euml-universitetin-e-prishtin-euml-s-zkm-ja-jep-detaje

Syri.net Kosova

Bislimi viziton Qendrën e studentëve me nevoja të veçanta në Universitetin e Prishtinës, ZKM-ja jep detaje

para 59 minutave - Syri.net Kosova

“Iniciativa për krijimin e Qendrës mbështetëse për studentët me nevoja të veçanta në hapësirat e Universitetit...

deputetet-perplasen-ne-komisionin-per-rezervat-shteterore

Koha.net

Deputetët përplasen në komisionin për rezervat shtetërore

para 4 orë - Koha.net

Komisioni hetimor parlamentar në lidhje me procedurat për furnizimin dhe menaxhimin me rezervat shtetërore, nuk...

meloni-n-euml-beograd-p-euml-r-dialogun-kosov-euml-serbi-po-punojm-euml-q-euml-pal-euml-t-t-rsquo-i-realizojn-euml-obligimet-q-euml-kan-euml-marr-euml

Syri.net Kosova

Meloni në Beograd për dialogun Kosovë -Serbi : Po punojmë që palët t’i realizojnë obligimet që kanë marrë

para 59 minutave - Syri.net Kosova

Kryeministrja e Italisë Giorgia Meloni e cila ka qëndruar sot në Beograd ka thënë se për vendin e saj është me...

keshilltari-i-pacollit-zbulon-detaje-per-te-ardhurat-bizneset-dhe-punen-e-naim-murselit

Aktuale

Këshilltari i Pacollit zbulon detaje për të ardhurat, bizneset dhe punën e Naim Murselit

para një ore - Aktuale

Jetlir Zyberaj, këshilltar i deputetit dhe ish-kryediplomatit Behgjet Pacolli, ka thënë se Naim Murseli prezantohej...

komunikacioni-n-euml-prishtin-euml-tahiri-ndash-p-euml-rparim-ram-euml-s-ndali-eksperimentet-me-rrug-euml-nj-euml-kah-euml-she

Syri.net Kosova

Komunikacioni në Prishtinë, Tahiri – Përparim Ramës: Ndali eksperimentet me rrugë njëkahëshe

para 59 minutave - Syri.net Kosova

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka reguar për tollovinë e krijuar në komunikacion në kryeqytet....

meloni-i-kerkoi-vuciqit-ne-beograd-njohjen-e-kosoves

RTV 21

Meloni i kërkoi Vuçiqit në Beograd njohjen e Kosovës

para një ore - RTV 21

Vizita e kryeministres italiane Giorgia Meloni te presidenti Aleksandar Vuçiq, dje në Serbi, nuk ishte vetëm një...

sherr-masiv-me-thika-mes-t-euml-rinjve-pran-euml-parkut-t-euml-prishtin-euml-s

Syri.net Kosova

Sherr masiv me thika mes të rinjve pranë parkut të Prishtinës

para 3 orë - Syri.net Kosova

Disa të rinj janë përfshirë në një sherr gjatë paradites së kësaj të hëne, pasojat e të cilës kanë rezultuar deri...

aksident-ne-rrugen-prishtine-gjilan-kater-persona-te-lenduar

RTV 21

Aksident në rrugën Prishtinë-Gjilan, katër persona të lënduar

para 5 orë - RTV 21

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore pas një aksidenti trafiku në mes të një kamioni dhe një veture. Lajmin...

qkuk-reagon-pas-raportimeve-p-euml-r-dy-raste-t-euml-operimeve-k-euml-rkon-q-euml-ankesat-t-euml-b-euml-hen-me-shkrim

Syri.net Kosova

QKUK reagon pas raportimeve për dy raste të operimeve, kërkon që ankesat të bëhen me shkrim

para një ore - Syri.net Kosova

Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës ka reaguar pas raportimeve se një pacient është operuar pa anestezion...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK