takohen-sot-kovacevski-dhe-mickoski-do-te-diskutojne-per-krizen-energjetike

Koha.mk

Takohen sot Kovaçevski dhe Mickoski, do të diskutojnë për krizën energjetike

i ri - Koha.mk

Shkup, 4 tetor – Për sot pasdite është caktuar takimi i kryeministrit Dimitar Kovaçevski dhe liderit të VMRO-DPMNE-së...

selmani-grupi-i-zjarrit-ka-qene-e-vetmja-strukture-qe-ka-fituar-ne-zgjedhjet-e-fundit-ndryshe-nga-tetova-dhe-gostivari

TV21

Selmani: “Grupi i zjarrit” ka qenë e vetmja strukturë që ka fituar në zgjedhjet e fundit, ndryshe nga Tetova dhe Gostivari

para 10 orë - TV21

Ish-ministri i Shëndetësisë, Imer Selmani, i ftuar sonte në emisionin Click Plus, duke folur për të ashtuquajturin...

takim-i-sindikates-se-ushkm-ne-qeveri-kovacevski-pret-bisedime-te-hapura

Koha.mk

Takim i Sindikatës së USHKM në Qeveri, Kovaçevski pret bisedime të hapura

i ri - Koha.mk

Shkup, 4 tetor – Me kërkesë të Sindikatës së Universitetit Shën Kirili dhe Metodi (USHKM), sot në Qeverinë e Republikës...

neziri-grubi-ka-performuar-mire-si-zevendeskryeminister

TV21

Neziri: Grubi ka performuar mirë si zëvendëskryeministër

para 9 orë - TV21

Analisti Xhelal Neziri, i ftuar sonte në Click Plus, tha se Artan Grubi ka performuar mirë si zëvendëskryeministër...

me-nje-ceremoni-solemne-universiteti-nene-tereza-ne-shkup-filloi-vitin-akademik-2022-2023

Shqipmedia

Me një ceremoni solemne Universiteti Nënë Tereza në Shkup filloi vitin akademik 2022/2023

para 3 orë - Shqipmedia

Pas dy viteve me mësim online dhe me një ceremoni solemne Universiteti ‘Nënë Tereza’ në Shkup sot priti 700 studentët...

a-do-te-kete-ndryshime-ne-qeverine-maqedonase-flet-kryeministri-kovacevski

Albeu

A do të ketë ndryshime në Qeverinë maqedonase, flet kryeministri Kovaçevski

para 10 orë - Albeu

Kryeministri maqedonas Dimitar Kovaçevski tha sot se ndryshim në Qeveri do të ketë vetëm në postin ministror për...

shume-kompani-detyrohen-te-mbyllin-dyert-shkaku-i-krizes-energjetike

Zhurnal

Shumë kompani detyrohen të mbyllin dyert shkaku i krizës energjetike

para 9 orë - Zhurnal

Shkup, 3 Tetor – Pas takimit të pasuksesshëm të kreut të shtetit për një marrëveshje dypalëshe, për furnizimin...

bekteshi-qytetaret-te-jene-te-qete-nuk-do-kene-problem-me-rrymen

Opinion.mk

Bekteshi: Qytetarët të jenë të qetë, nuk do kenë problem me rrymën

para 11 orë - Opinion.mk

Kreshnik Bekteshi në emisionin Klan Debat tha se qytetarët të jenë të qetë sepse rrymë do të kenë dhe nuk do hasin...

profesori-i-erdanit-ibish-kadriu-ora-mesimore-nuk-do-te-jete-me-si-me-pare-video

Open-TV

Profesori i Erdanit, Ibish Kadriu: Ora mësimore nuk do të jetë më si më parë (VIDEO)

para 9 orë - Open-TV

3 tetor 2022 – Sot i është dhënë lamtumira e fundit Erdan Ramadanit, studentit 22 vjecar nga Kumanova, i cili humbi...

rustemi-rruga-struge-qafe-thane-do-te-jete-gati-per-15-muaj

Telegrafi

Rustemi: Rruga Strugë-Qafë Thanë do të jetë gati për 15 muaj

para 13 orë - Telegrafi

Premtim i ri për ndërtimin e rrugëve në mbarë vendin. Pas njoftimeve se autostrada Ohër- Kërçovë do të jetë gati...

aliti-me-musa-xhaferin-kemi-pasur-mosmarreveshje-por-ne-fund-jemi-marre-vesh

Zyrtare

Aliti: Me Musa Xhaferin kemi pasur mosmarrëveshje, por në fund jemi marrë vesh

para 4 orë - Zyrtare

Ish-deputet i BDI-së dhe ish-komandat i UÇK-së, Rafis Aliti, i ftuar sot në emisionin “Click Plus” në TV21 duke...

artan-grubi-per-ndryshimet-ne-ekzekutiv-vendosin-kryetaret-e-partive-video

Almakos

Artan Grubi: Për ndryshimet në ekzekutiv vendosin kryetarët e partive (VIDEO)

para 10 orë - Almakos

“Unë jam në Qeveri për të ekzekutuar, dhe jo për të menduar në lidhje me këto punë, ka kush mendon, ka kryetar...

pendarovski-nuk-kam-marre-mandat-per-ta-kthyer-vendin-dhe-popullin-tim-ne-shekullin-e-19-te-apo-te-flas-per-car-samuelin

Aktuale

Pendarovski: Nuk kam marrë mandat për ta kthyer vendin dhe popullin tim në shekullin e 19-të apo të flas për Car Samuelin

para 11 orë - Aktuale

Presidenti Stevo Pendarovski beson se retorika mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë është qetësuar, sepse vendi...

ne-greqi-shtrenjtohet-nafta-qeveria-greke-hoqi-subvencionet-e-saj

Top Channel

Në Greqi shtrenjtohet nafta, qeveria greke hoqi subvencionet e saj

para 17 orë - Top Channel

Grekët po shohin për herë të parë pas krizës energjitike rritjen më të madhe të çmimit të naftës së makinave. Dy...

laboratori-laor-edhe-kete-jave-analiza-pa-participim-per-te-moshuarit-mbi-60-vite

Top24

Laboratori LAOR edhe këtë javë analiza pa participim për të moshuarit mbi 60 vite

para 10 minutave - Top24

Në kuadër të kampanjës shëndet për më të moshuarit Laboratori Biokimik, LAOR në Tetovë edhe këtë javë vazhdon të...

bekteshi-mickoski-nuk-ka-ofruar-asnje-plan-per-dalje-nga-kriza-energjetike-ka-vetem-fjale

Indeks.mk

Bekteshi: Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga kriza energjetike, ka vetëm fjalë

para 11 orë - Indeks.mk

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje me daljen nga kriza energjetike në emisionin Klan Debat, ministri...

adnan-azizi-mikpritje-e-ngrohte-ne-burgdorf-dhe-solothurn-kantoni-i-bernit

Top24

Adnan Azizi; Mikpritje e ngrohtë në Burgdorf dhe Solothurn, kantoni i Bernit!

para 10 minutave - Top24

Përfaqësues të Lëvizjes Besa, po qëndrojnë në zvicër për takime me diasporën shqiptare atje. Sekretari organizativ...

pendarovski-nese-nuk-ka-ngrohje-per-qytetaret-ne-shkup-edhe-ne-do-ta-fikim

Indeks.mk

Pendarovski: Nëse nuk ka ngrohje për qytetarët në Shkup edhe ne do ta fikim

para 10 orë - Indeks.mk

Qeveria është e vendosur që sezoni i ngrohjes të fillojë më 15 tetor dhe Shkupi nuk do të mbetet pa ngrohje. Le...

zbulohen-12-emigrante-ne-afersi-te-negotines-arrestohen-dy-kontrabandiste

TV21

Zbulohen 12 emigrantë në afërsi të Negotinës, arrestohen dy kontrabandistë

para 12 orë - TV21

Dymbëdhjetë emigrantë nga Siria janë gjetur sot në një automjet me targa franceze në autostradën “Miqësia” afër...

a-ka-frike-nga-fotografia-mexhiti-bexheti-rexhepi-ja-si-pergjigjet-bekteshi

Klan Macedonia

A ka frikë nga fotografia Mexhiti, Bexheti, Rexhepi? Ja si përgjigjet Bekteshi

para 12 orë - Klan Macedonia

Në emisionin Klan Debat, ministri Kreshnik Bekteshi tha se nuk ka frikë nga fotografia e djeshme e publikuar nga...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK