Reagon KEK: Miniera asnjehërë nuk ka operuar më mirë dhe më sigurt

para një muaji - Syri.net Kosova

KEK njofton opinionin se miniera këtë vitë ka arritur rezultatet më të mira që nga pas lufta dhe rezultatet janë evidente, shkruan Syri.net Kosova. "Njëherit edhe niveli i sigurisë në punë dhe operime...

KEK: Miniera asnjëherë nuk ka operuar më mirë dhe më sigurt

para një muaji - OraInfo

KEK njofton opinionin se miniera këtë vitë ka arritur rezultatet më të mira që nga pas lufta dhe rezultatet janë evidente. Njëherit edhe niveli i sigurisë në punë dhe operime ditore është në shkallën më...

KEK: Miniera asnjehërë nuk ka operuar më mirë dhe më sigurt

para një muaji - RTK

KEK njofton opinionin se miniera këtë vitë ka arritur rezultatet më të mira që nga pas lufta dhe rezultatet janë evidente. Njëherit edhe niveli i sigurisë në punë dhe operime ditore është në shkallën më...

Deputeti nga PDK paralajmëron skenar shkatërrues në sektorin e energjisë nga KEK-u dhe qeveria

para një muaji - Infokusi

Deputeti nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Bajrush Xhemaili, ka shprehur shqetësimin me zhvillimet e ditëve të fundit në KEK. Me anë të një shkrimi në profilin e tij në Facebook, ai përkujton...

KEK: Miniera asnjehërë nuk ka operuar më mirë dhe më sigurt

para një muaji - Ekonomia Online

KEK njofton opinionin se miniera këtë vitë ka arritur rezultatet më të mira që nga pas lufta dhe rezultatet janë evidente. Njëherit edhe niveli i sigurisë në punë dhe operime ditore është në shkallën më...

KEK: Miniera këtë vitë ka arritur rezultatet më të mira që nga pas lufta

para një muaji - Epoka e Re

KEK njofton opinionin se miniera këtë vitë ka arritur rezultatet më të mira që nga pas lufta dhe rezultatet janë evidente. “Njëherit edhe niveli i sigurisë në punë dhe operime ditore është në shkallën...

Reagon KEK: Miniera Sibovc Jug-Perëndim asnjëherë nuk ka operuar më mirë dhe më sigurt

para një muaji - Periskopi

KEK njofton opinionin se miniera Sibovc Jug-Perëndim këtë vit ka arritur rezultatet më të mira që nga pas lufta dhe se rezultatet janë evidente. Postimi i plotë: KEK njofton opinionin se miniera këtë vitë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK