Samsung prezanton Galaxy S21 me një dizajn të ri

para një muaji - Telegrafi

Samsung ka prezantuar 3 telefona inteligjent të rinj. Kryesisht kamera dhe ekrani janë përmirësuar. Me prezantimin e telefonave inteligjentë të rinj, Samsung ka filluar zyrtarisht vitin e telefonit celular...

Samsung prezanton Galaxy S21, risi prania e IA

para një muaji - Gazeta Tema

Kompania Samsung ka prezantuar Galaxy S21 5G, Galaxy S21 + 5G dhe Galaxy S21 Ultra 5G, smartfonët e saj të rinj të rangut të lartë. Siç është e qartë nga emrat, të gjithë ata kanë mbështetje për standardin...

Me dizajn të ri, Samsung prezanton Galaxy S21

para një muaji - ABC News

Samsung ka prezantuar 3 telefona të rinj. Për shkak të koronavirusit, pajisjet e reja kryesore, Galaxy S21, Galaxy S21 + dhe Galaxy S21 Ultra u prezantuan pak më herët dhe thjesht u bë një prezantim virtual...

Galaxy S21 nuk vjen me një adapter karikimi në kuti

para një muaji - Bota Sot

Siç pritej Samsung bëri atë që kritikonte Apple 5 muaj më parë. Ditën e sotme kompania prezantoi linjën e re të flaghipëve Galaxy S21 të cilët nuk përmbajnë një adapter karikimi në kuti. Sescili prej telefonëve...

Samsung prezanton Galaxy S21 me një dizajn të ri

para një muaji - Bota Sot

Samsung ka prezantuar 3 telefona inteligjent të rinj. Kryesisht kamera dhe ekrani janë përmirësuar. Me prezantimin e telefonave inteligjentë të rinj, Samsung ka filluar zyrtarisht vitin e telefonit celular...

Linja Samsung Galaxy S21 ka surpriza të ëmbla dhe të hidhura

para një muaji - Bota Sot

Samsung nuk harxhoi kohë duke pritur Kongresin Mobil Botëror këtë vit i cili është shtyrë me 6 muaj dhe vendosi të sjellë flagshipët e vitit në evenimentin vjetor të CES. Zakonisht flasim për çmimin në...

Samsung hedh në treg telefonat e saj të rinj të nivelit të lartë 5G Android në përgjigje të iPhone 12

para një muaji - Scan TV

Samsung ka lançuar familjen e saj të re Galaxy S21 të telefonave Android. Ekzistojnë tre modele, secili me një ekran më të madh se modeli i fundit në treg: Galaxy S21, Galaxy S21 + dhe Galaxy S21 Ultra....

Samsung prezanton linjën e re S21

para një muaji - Albeu

Samsung prezantoi smartfonin e ri të tij, galaxy S21 me çmime të ulura me rreth 200 dollarë krahasuar me gjeneratën pararendëse të tij. I zbuluar në një prezantim të transmetuar online, aparati S21 me...

Samsung prezanton Galaxy S21 me çmim më të lirë

para një muaji - Lajmi.net

I zbuluar në një prezantim të transmetuar online, aparati S21 me një ekran 6.2 inch, është i disponueshëm për porosi me një cmim fillestar prej 800 dollarësh për klientët amerikanë. Lideri global në fushën...

Me çmime të reduktuara/ Samsung prezanton linjën e re S21

para një muaji - Top Channel

Samsung prezantoi smartfonin e ri të tij, galaxy S21 me çmime të ulura me rreth 200 dollarë krahasuar me gjeneratën pararendëse të tij. I zbuluar në një prezantim të transmetuar online, aparati S21 me...

Samsung prezanton Galaxy S21 me një dizajn të ri

para një muaji - Zhurnal

Zhurnal Ads Samsung ka prezantuar 3 telefona inteligjent të rinj. Kryesisht kamera dhe ekrani janë përmirësuar. Me prezantimin e telefonave inteligjentë të rinj, Samsung ka filluar zyrtarisht vitin e telefonit...

Samsung prezanton serinë e re të Galaxy S21

para një muaji - Indeks online

Samsung ka prezantuar serinë e celularëve Galaxy S21, me 3 modele që do të kushtojnë nga 800 deri në 1200 dollarë. Pajisjet e reja të gjigantit teknologjik korean quhen Galaxy S21, Galaxy S21 Plus dhe...

Samsung prezanton serinë e re të celularëve Galaxy S21

para një muaji - Zeri

Samsung ka prezantuar serinë e celularëve Galaxy S21, me 3 modele që do të kushtojnë nga 800 deri në 1200 dollarë. Pajisjet e reja të gjigantit teknologjik korean quhen Galaxy S21, Galaxy S21 Plus dhe...

Samsung publikon Galaxy S21 me një dizajn të ri

para një muaji - Lajmi.net

Me prezantimin e telefonave inteligjentë të rinj, Samsung ka filluar zyrtarisht vitin e telefonit celular 2021. Për shkak të coronavirusit, pajisjet e reja kryesore – Galaxy S21, Galaxy S21 + dhe Galaxy...

Televizor, internet 5G dhe sistem antistres/ Samsung zbulon projektin e makinës të së ardhmes

para një muaji - Bota Sot

Samsung ka krijuar një “kabinë” për makinat e të ardhmes pa shofer dhe duket tejet mahnitëse. Shoferi dhe pasagjerët do të shijojnë internetin 5G, një TV gjigant, ekran me prekje, teknologji anti-stresuese...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK