Pamjet tronditëse/ Prifti në Greqi filmohet duke kryer veprime të turpshme me të miturin

para 7 dite - Top Channel

Pamje tronditëse janë publikuar nga mediat greke ku shihet një prift dhe një djalë i mitur duke kryer veprime të turpshme në një zonë publike. Mediat greke kanë publikuar pamjet në të cilën një prift është...

Pamjet tronditëse: Prifti filmohet duke kryer veprime të turpshme me të miturin në një zonë publike, i prek organet gjenitale

para 7 dite - Syri.net Kosova

Pamje tronditëse janë publikuar nga mediat greke ku shihet një prift dhe një djalë i mitur duke kryer veprime të turpshme në një zonë publike. Mediat greke kanë publikuar pamjet në të cilën një prift është...

Mediat greke publikojnë videon: Prifti, veprime të turpshme me të miturin

para 6 dite - Klan

Mediat greke publikojnë videon: Prifti, veprime të turpshme me të miturin Disa pamje tronditëse ku shihet një prift duke bërë skena të pahijshme me një të mitur në një zonë të populluar, janë publikuara...

Video tronditëse/ Prifti filmohet duke kryer veprime të turpshme me të miturin në mes të ditës

para 7 dite - BalkanWeb

Mediat greke kanë publikuar një video tronditëse, në të cilën një prift është kapur nga kamerat e sigurisë duke kryer veprime të turpshme me një të ri. Nga video shihet se i riu fillimisht kontrollon zonën...

Pamje të turpshme, prifti grek bëhet horë me këtë veprim

para 7 dite - Indeks online

Mediat greke kanë publikuar një video tronditëse, në të cilën një prift është kapur nga kamerat e sigurisë duke kryer veprime të turpshme me një të ri. Nga video shihet se i riu fillimisht kontrollon zonën...

Pamje shokuese/ Prifti filmohet duke kryer veprime të turpshme me të miturin

para 7 dite - Ora news

Disa pamje shokuese janë publikuar nga mediat greke në të cilat shihet qartë një prift i cili po kryen veprime të turpshme ndaj të miturit. Mediat greke kanë publikuar pamjet në të cilën një prift është...

Pamjet tronditëse/ Prifti në Greqi kryen veprime të turpshme me të miturin

para 6 dite - Mapo

Disa pamje tronditëse ku shihet një prift duke bërë skena të pahijshme me një të mitur në një zonë të populluar, janë publikuara nga portali grek “Astinomiko.gr” dhe më pas nga shumë media të tjera greke...

Skandal në Greqi/ Kamerat e sigurisë kapin mat priftin që kryen veprime të turpshme me të miturin

para 7 dite - Panorama

Një video ku shfaqet një prift duke kryer veprime të turpshme me një djalë të mitur, në një mjedis publik, ka tronditur së fundmi opinionin publik në Greqi duke ngjallur reagime të shumta. Mediat greke...

Skandal në Greqi, prifti kryen veprime të turpshme me një djalë të ri (Foto-Video)

para 7 dite - NOA

Një prift në Greqi është përfshirë në një skandal, pasi është filmuar nga kamerat e sigurisë në një rrugë, duke kryer veprime të turpshme me një djalë të ri. Mediat greke kanë publikuar videon tronditëse,...

Tronditëse/ Prifti grek filmohet duke kryer veprime të turpshme me të miturin në mes të ditës

para 7 dite - GazetaBlic

Mediat greke kanë publikuar një video tronditëse, në të cilën një prift është kapur nga kamerat e sigurisë duke kryer veprime të turpshme me një të ri. Nga video shihet se i riu fillimisht kontrollon zonën...

VIDEO/ Pamje tronditëse, prifti grek ngacmon seksualisht në rrugë djalin e ri

para 6 dite - Syri

Media greke ka publikuar një video tronditëse në të cilën shfaqet një prift i cili ngacmon seksualisht një djalë të ri. Pamjet janë regjistruar në një nga rrugicat e zones së njohur si Plaka në Athinë,...

Video tronditëse-Prifti grek abuzon me një minoren në cep të rrugicës, e kapin kamerat

para një jave - ABC News

Një video e publikuar sot nga mediat në Greqi ka shkaktuar tronditje të fortë. Bëhet fjalë për një prift, i cili abuzon me një minoren. Në video duket momenti kur djali kontrollon zonën në një rrugicë,...

Pamjet tronditëse/ Prifti në Greqi filmohet duke kryer veprime të turpshme me të miturin

para 7 dite - Infokusi

Pamje tronditëse janë publikuar nga mediat greke ku shihet një prift dhe një djalë i mitur duke kryer veprime të turpshme në një zonë publike. Mediat greke kanë publikuar pamjet në të cilën një prift është...

VIDEO/ Kontrolloi zonën por nuk vuri re kamerën e biznesit, prifti kapet mat me të riun duke kryer veprime të turpshme

para 7 dite - FaxWeb

Mediat greke kanë publikuar një video tronditëse, në të cilën një prift është kapur nga kamerat e sigurisë duke kryer veprime të turpshme me një të ri. Nga video shihet se i riu fillimisht kontrollon zonën...

Tronditëse: Prifti filmohet duke kryer veprime të turpshme me të miturin i prek organet gjenitale

para 7 dite - Periskopi

Pamje tronditëse janë publikuar nga mediat greke ku shihet një prift dhe një djalë i mitur duke kryer veprime të turpshme në një zonë publike. Mediat greke kanë publikuar pamjet në të cilën një prift është...

VIDEO/ Pamje të pahijshme, publikohet momenti kur një prift në grek abuzon me një të mitur

para 6 dite - Dosja.al

Pamje nga ngjarja 22 Shkurt, 2021 19:34 GREQI -Një video e pahijshme, ku tregohet një prift që është duke abuzuar me një fëmijë të mitur është bërë pub like në mediat greke. Video fillimisht është publikuar...

E rëndë! 7 vite terror, abuzoi seksualisht me nxënësin e mitur, arrestohet mësuesi 62-vjeçar në Greqi

para një jave - Dosja.al

Foto ilustruese 21 Shkurt, 2021 19:24 GREQI- Një ngjarje e rëndë është raportuar në Greqi . Sipas mediave greke, oficerët e policisë nga nën-departamenti i mbrojtjes së të miturve, kanë arrestuar një mësues...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK